Yağmur Sarıoğlu'ndan tehlikeli hız rekoru!
Sabri Sarıoğlu’nun eşi Yağmur Sarıoğlu, otobanda hız rekoru kırdı. Esin Övet, kaleme aldığı yazıda Yağmur Sarıoğlu’nun Kerimcan Durmaz’ı havaalanına yetiştirebilmek adına 270 km hız yaptığını belirtti.
MAGAZİN , 26 Haziran 2016 Pazar, 11:18
Yağmur Sarıoğlu'ndan tehlikeli hız rekoru!
Sabri Sarıoğlu’nun eşi Yağmur Sarıoğlu’nun çok konuşulan Lamborghini’si hızıyla bu kez Çeşme-İzmir otobanına damga vurdu.

Esin Övet bugün Habertürk’teki köşesinden bir dönem çok konuşulan Lamborghini’nin İzmir macerasını yazdı:

Malumunuz, bir dönem futbolcu Sabri Sarıoğlu’nun eşi Yağmur’un Lamborghini’siyle yatıp kalkıyorduk.
Lamborghini önceki gün yine çıktı meydana. Bu kez Snapchat’te dolanırken gördüm şu çok konuşulan Lamborghini’yi. Çeşme-İzmir otobanında 270 km hızla. Kerimcan Durmaz’ın, “Yağmur korkuyorum” çığlık sesleriyle.

Meğer Kerimcan Durmaz uçağa yetişmek için yakın arkadaşı Yağmur’a, “Beni ancak sen yetiştirirsin uçağa” diye ricada bulunmuş. Yağmur da dostunu kırmayıp geçmiş direksiyon başına. O anları Kerimcan, Snapchat’te çekiyor çığlıklarla.
Tüm Snapchat ahalisine yaşattılar o anları. Üstelik Yağmur 20 dakikada havaalanına gittiğini söylüyor.

Şimdiye kadar ilk kez “Aman dikkat!” diyorum. Çünkü bunları çolukçocuk herkes izliyor. Eğlenceye asla lafım yok. Gece hayatına, sabaha kadar coşmalara. Ama trafik bu, şakası olmaz. Lütfen bu tarz çekimlerde biraz daha duyarlı olun. Aman dikkat!

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR