Yanlarında bomba patladı dönüp bakmadılar bile
Parkta patlayan ses bombası paniğe neden olurken, çay bahçesinde okey oynayan Adanalıların oyuna devam etmesi dikkat çekti.
GÜNDEM , 04 Haziran 2016 Cumartesi, 10:09
Yanlarında bomba patladı dönüp bakmadılar bile
Çukurova ilçesine bağlı Toros Mahallesi’nde meydana gelen olayda, Doğal Park’ta saat 17.00 sıralarında bir bankın altında bomba patladı.

GÜVENLİK ÖNLEMİ ALINDI

Olay yerine gelen polis ekipleri patlamanın olduğu yerde inceleme yaptı. Yapılan incelemede iki kişinin bankın altına ses bombası koyarak kaçtıkları öğrenildi. Patlama sonrasında yerde küçük bir çukur oluşurken, bank hasar gördü. Patlamanın olduğu sırada parkta kermes olması nedeniyle büyük bir panik yaşandı. Patlamada yaralanan olmadı.

OKEY OYNAYAN ADANALILAR DİKKAT ÇEKTİ

Patlamanın olduğu yerin hemen yanında bulunan çay bahçesinde ise vatandaşlar patlamaya aldırış etmeden okey oynamaya devam etti. Okey oynayan vatandaştan biri büyük bir gürültüyle patlama olduğunu, korkmadıklarını, oyun oynamaya devam ettiklerini söyledi. Polis, patlamanın olduğu yerden örnekler alırken, bir taraftan da kaçan iki kişinin yakalanması için çalışma başlattı.Okey oynayan Adanalılar ses bombasından rahatsız olmadı

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR