Yaşlı kadın, trafik kazasında ölümden son anda kurtuldu
Kırıkkale'de yolun karşısına geçmek isteyen yaşlı kadın ezilmekten son anda kurtulmasına rağmen hiçbir şey olmamış gibi yoluna devam etti.
GÜNDEM , 03 Haziran 2020 Çarşamba, 12:19
Yaşlı kadın, trafik kazasında ölümden son anda kurtuldu

Emniyet Genel Müdürlüğü, geçen mayıs ayında meydana gelen ve Kent Güvenlik Yönetimi Sistemi (KGYS) kameralarına yansıyan trafik kazalarını yayınladı. Ülke genelinde meydana gelen trafik kazalarının sürücülerin dikkatsizliği ve kuralları ihlali sonucunda meydana geldiği görüldü.

YAŞLI KADIN ÖLÜMDEN KIL PAYI KURTULDU

Kırıkkale'de yaşanan kaza da yürekleri ağza getirdi. Kentteki bir cadde üzerinde seyreden otomobil ile kavşaktan sola dönmek isteyen hafif ticari araç çarpıştı. O esnada yolun karşısına geçmek isteyen yaşlı bir kadın da, meydana gelen kazadan adeta kıl payı kurtuldu.

HİÇBİR ŞEY OLMAMIŞ GİBİ YOLUNA DEVAM ETTİ

Bir süre yolun karşısına geçmek için hareket etmeden bekleyen kadın, kazanın ardından hiçbir şey olmamış gibi yürüyerek yoluna devam etti. Aracın altında kalmaktan son anda kurtulan ve kazanın teğet geçtiği kadının görüntüleri kameralarca saniye saniye kaydedildi. Kazada şans eseri yaralanan olmazken maddi hasar oluştu.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR