Yatakta Sasha Fierce gibiyim
CR Fashion Book yeni sayısının kapak çekimi için kamera karşısına geçen ABD'li şarkıcı Beyonce, baş döndürücü güzelliğini ortaya koymanın yanı sıra dikkat çeken açıklamalar da yaptı. Şu sıralar eşi Jay Z ile boşanmanın eşiğinde olduğuna dair iddiaların ardı arkası kesilmeyen güzel şarkıcı, özel hayatı hakkında konuştu.
MAGAZİN , 02 Eylül 2014 Salı, 08:39
Yatakta Sasha Fierce gibiyim

Çekimlerde, tasarımı ünlü tasarımcı Yohjı Yamomoto'ya ait bir pelerinle, Chanel bir surf tahtasıyla poz veren Beyonce, yüzünün siyah bir bere ile tamamen kapalı olduğu pozuyla dikkat çekti. Röportajında ise ilginç açıklamalarıyla öne çıktı.

Sahnede ve yatakta başka bir kimliğe büründüğünü ifade eden Beyonce, 'Yatakta Sasha Fierce gibiyim' dedi. Sasha Fierce aynı zamanda Beyonce'nin 2008 yılında çıkardığı albümüne adını veren karakter. Beyonce'nin sahne ve yatak kimliği olduğunu açıkladığı Sasha Fierce kararkterinin ne gibi özellikleri olduğunu ise eski albümünden anlamak mümkün. İngiliz basınından Daily Mail'in haberine göre Beyonce'nin bu açıklaması yatakta çok daha cesur ve vahşi olduğu anlamına geliyor. Zira albümdeki Sasha Fierce, daha cesur, baştan çıkarıcı ve cilveli bir karakter.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR