Yazıcı için Twitter’dan başsağlığı mesajları yağdı
Bursaspor Kulübü Başkanı İbrahim Yazıcı’nın vefat haberi spor, siyaset ve iş dünyasını yasa boğarken, sosyal medyada çok sayıda ünlü başsağlığı mesajı yayınladı.
BURSASPOR , 07 Mayıs 2013 Salı, 15:49
Yazıcı için Twitter’dan başsağlığı mesajları yağdı

Yazıcı'nın ölümünün ardından spor kulüpleri başsağlığı mesajı yayınladı.

Beşiktaş'ın resmi internet sitesinden yayımladığı mesajda, "Bursaspor Kulübü Başkanı İbrahim Yazıcı'nın vefatını derin bir üzüntüyle öğrenmiş bulunmaktayız. Türk sporuna hizmetleri ile daima hatırlanacak olan Sayın İbrahim Yazıcı'ya Allah'tan rahmet, Bursaspor camiasına, ailesine, yakınlarına ve sevenlerine başsağlığı dileriz" ifadeleri yer aldı.

Fenerbahçe'nin ise resmi internet sitesinden yayımladığı mesajda, şu ifadeler kullanıldı:
"Bursaspor Kulübü Başkanı İbrahim Yazıcı'nın vefat haberini üzüntüyle öğrenmiş bulunuyoruz. Merhuma Allah'tan rahmet, kederli ailesine, sevenlerine ve Bursaspor camiasına başsağlığı diliyoruz."

ÜNAL AYSAL: "İBRAHİM YAZICI HİZMETLERİYLE ANILACAKTIR"

Galatasaray Kulübü Başkanı Ünal Aysal, Bursaspor Başkanı İbrahim Yazıcı'nın vefatı dolayısıyla baş sağlığı mesajı yayınladı.
Sarı-kırmızılı kulübün resmi internet sitesinden Bursaspor Kulübü Başkanı İbrahim Yazıcı'nın vefatını derin bir üzüntüyle öğrendiklerini belirten Ünal Aysal, "Sayın İbrahim Yazıcı, Bursaspor Kulübü'ne sağladığı katkıların yanında Türk sporuna yaptığı sayısız hizmet ile de anılacaktır. Spor camiası olarak önemli bir spor adamını kaybetmenin derin üzüntüsünü yaşıyoruz. Merhuma Allah'tan rahmet; kederli ailesine, sevenlerine ve Bursaspor Camiası'na başsağlığı dilerim" ifadelerini kullandı.
 

İşte siyasilerin ve spor camiasının Twitter mesajlar:

 Bülent Arınç

Bursaspor Başkanı İbrahim Yazıcı’nın vefat haberi beni derinden üzdü.Bursa ve Bursaspora büyük hizmetleri olan Yazıcıyı rahmetle anıyorum. Spor camiasına, Bursaspora, taraftarlarımıza, sevenlerine ve ailesine başsağlığı diliyorum…

Recep Altepe

Bursasporumuzun Başkanı İbrahim Yazıcı’ya Allah’tan rahmet geride kalanlara sabır, Bursaspor camiamıza başsağlığı dilerim.

 Hakan Şükür ?

Çok değerli başkanım İbrahim Yazıcı’nın    Vefatını büyük bir üzüntü ile öğrendim. Rabb’imden rahmet ve kederli ailesine başsağlığı dilerim Bende çok emeği vardı. Dualarım onunla mekanı cennet olsun sevdiklerine ailesine sabırlar diliyorum

 fettah can ?

Mekanın cennet olsun Başkanım…. #ibrahimyazıcı

 Rasim Öztekin

Bursaspor’ u Şampiyon yapan Başkan,mekanın cennet olsun,nur içinde yat..

 Tuncay Sanli

Buyuk uzuntu icindeyim…Hakkin rahmetine kavusan baskanimizin mekani cennet olsun…Turk futbolunun, Bursa’nin ve hepimizin basi sagolsun..

 Hamza Yerlikaya ?

Bursaspor Baskani Büyük Spor Adami Ibrahim Yazici’ya Allah Rahmet Eylesin.Ailesine Ve Tum Sevenlerine Sabirlar Dilerim…

 Hayrettin CAKMAK

KULÜP BAŞKANIMIZ İBRAHIM YAZICI’YI KAYBETTİK ALLAH RAHMET ETSİN.AİLESİNE VE BURSASPOR CAMİAMIZA BAŞSAĞLIĞI DİLİYORUM

Serkan REÇBER

Büyük Başkan İbrahim Yazıcı, mekanın cennet olsun…Allah camiamıza sabır versin…

 HAKAN KELEŞ

Formasını giymekten şeref duyduğum BURSASPOR camiasının  Başkanı  İBRAHİM YAZICI ya Allahtan rahmet diliyorum .Türk futbolunun başısağolsun.
Olcan Adın

Bursaspor başkanı İbrahim Yazıcı’ya Allah’tan rahmet kederli ailesine başsağlığı diliyorum.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR