Yelda Kahvecioğlu'nun ölüm sebebi belli oldu
Cesedi dün akşam evinin yatak odasında bulunan ünlülerin diyetisyen Yelda Kahvecioğlu'nun ölüm sebebi belli oldu!
GÜNDEM , 02 Mart 2015 Pazartesi, 15:17
Yelda Kahvecioğlu'nun ölüm sebebi belli oldu
Bir süredir kendisinden haber alınamayan ünlü diyetisyen Yelda Kahvecioğlu evinde ölü bulunmuştu. Yelda Kahvecioğlu'nun bıçaklanarak öldürüldüğü iddia ediliyordu. Adli Tıp'tan cenazesi alınan ünlü diyetisyenin akrabaları önemli açıklamalarda bulundu.

"YATAĞINDA UYUR ŞEKİLDE BULDUK"
 
Aile yakınları adına açıklama yapan Ayşe Küçük, “Cumartesi akşamından itibaren telefonla arıyorduk ulaşamadık. Ulaşamadığımız için çok endişelendik. O benim manevi kızımdır. Ertesi gün oğlum, kızım ve damadımla birlikte evine gittik anahtarla açmaya çalıştık. Fakat arkada anahtar vardı kapıyı açamadık. Çilingir yardımıyla açtık kapıyı. Yelda'yı yatağında uyur bir şekilde bulduk” dedi. 

İLK BELİRLEMELERE GÖRE KALP KRİZİ
 
Kamuoyunda bıçakla öldürüldüğü yönündeki iddialara cevap veren Ayşe Küçük, “Hayır hepsi yalan, kesinlikle yalan. Adli tıptan doktor geldi, 'ilk belirlemelere göre kalp krizi' dedi. Zaten otopsi sonucu ne olduğunu söyleyecek diğer söylenenlerin hepsi yalan” diye konuştu.
 
Ünlü diyetisyen, Beşiktaş'ta bulunan Arnavutköy Camisinde ikindi namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra AntalyaGazipaşa'ya götürülerek orada yarın defnedilecek. 

 

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR