Yeni Gelin dizisinin Şirin'i yeni imajıyla beğeni topladı
Yeni Gelin dizisinde Şirin karakteriyle oyunculuğa adım atan Feride Hilal Akın, yeni imajıyla büyük beğeni topladı.
MAGAZİN , 01 Ocak 2019 Salı, 15:57
Yeni Gelin dizisinin Şirin'i yeni imajıyla beğeni topladı

Enbe Orkestrasıyla çıkardığı ilk şarkısı 'Bilir mi' ile müzik dünyasına atılan Feride Hilal Akın, dizi ve sinema dünyasında oyunculuğuyla da adından söz ettiriyor. Yeni Gelin dizisinde Şirin karakteriyle, beğeni toplayan Feride Hilal Akın, son olarak sosyal medya fenomenleriAtakan Özyurt, Bilal Hancı, Fatih Yasin'in Kafalar Karışık filminde rol aldı.

YENİ HALİ İLE HAYRAN BIRAKTI

Sosyal medyayı aktif olarak kullanan isimler arasında olan Feride Hilal Akın, yeni imajıyla takipçilerine sürpriz yaptı. Akın, boyattığı saçlarıyla hayranlarından tam not aldı.

FERİDE HİLAL AKIN KİMDİR?

Feride Hilal Akın, 18 Haziran 1992, İstanbul doğumlu. Uzun yıllardan itibaren Ankara'da yaşayan Feride Hilal Akın liseyi burada bitirmiştir. İlk sahne çalışmasına 17 yaşında başlamıştır.

Feride Hilal Akın sosyal medyadan yaptığı müzik paylaşımları ile geniş bir hayran kitlesine ulaştı. Enbe Orkestrası ile çıkardığı Bilir mi? şarkısı çok sevildi. İlyas Yalçıntaş gibi isimlerle düet yapan Feride Hilal Akın'ın Gizli Aşk şarkısı da büyük çıkış yakaladı.

Feride Hilal Akın'ın, ilk oyunculuk deneyimi, Yeni Gelin dizisindeki Şirin karakteridir. Diziye; Yeni Gelin'in jenerik müziğini söylemek için stüdyodayken dizinin hem yönetmeni hem de yazarı Ersoy Güler'le tanışmasıyla dahil olmuştur.

Show TV ekranlarının sevilen dizisi Yeni Gelin'de, Ferhat'ın, fettan Şirin'i; enerjik, delidolu, eğlenceli bir karakter olan Şirin Bozok karakterini canlandıran Feride Hilal Akın, 1.68 metre boyunda 54 kilo ve İkizler burcudur.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR