Yeni sezon hayırlı olsun
İnegölspor önümüzdeki sezon TFF 2. Lig Beyaz Grup'ta mücadele edecekken, Karacabey Birlikspor TFF 3.Lig 3. Grup'ta zirve yarışı verecek.
BURSA'DA SPOR , 03 Temmuz 2018 Salı, 07:59
Yeni sezon hayırlı olsun

HER GRUP 18 TAKIM

2018-2019 sezonu TFF 2. Lig ve TFF 3. Lig'de dün yapılan kura çekimi sonucunda gruplar belli oldu. Sarıyer İstinye'deki Orhan Saka Amatörler Evi'nde yapılan kura çekimine TFF Yönetim ve İcra Kurulu Üyesi Ali Düşmez, Genel Sekreter Yardımcısı Özcan Şepik ve Maç Planlama Müdürü Besim Yalçın'ın yanı sıra TFF 2. Lig kulüplerinin temsilcileri katıldı. TFF 2. Lig Beyaz ve Kırmızı olarak iki gruba ayrılırken Bursa temsilcisi İnegölspor bu sezon Beyaz Grup'ta mücadele edecek. Kırmızı ve Beyaz Grup'ta da 18 takım mücadele edecek.

"HAK EDEN KAZANSIN"

Bu sezon Bursa'nın alt liglerde mücadele eden üçüncü ve son profesyonel temsilcisi olan Karacabey Birlikspor ise yapılan kura çekimine göre 2018-2019 futbol sezonunda TFF 3. Lig 3. Grup'ta zirve yarışı verecek. Kura çekiminde tüm kulüp temsilcilerine ortak bir açıklama yapan TFF Yönetim ve İcra Kurulu Başkanı Ali Düşmez, birlik ve beraberlik çağrısında bulundu. Düşmez, "Yeni sezon tüm kulüplerimize hayırlı olsun. Umarım sezon sonunda hak eden takımların şampiyonluk yaşadığı bir sezon olur" diye konuştu.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR