Yeni yılda sizi ne bekliyor? 2018 burç yorumunuz
2018 adeta bir sınav yılı. Sınavı geçmek, yenilenen döngünün derslerine hazır olmak demektir. Bunu başaramadığımızda dersler üst üste biner ve gittikçe daha da ağırlaşır. Tam yırttık deriz ki o kaale almayıp geçiştirdiğimiz hayati bir boyut kazanarak karşımıza dikilir. En iyisi nerede durduğumuzun, buraya nereden geldiğimizin ve nereye yol aldığımızın, burada işimizi kolaylaştırabilecek ve bizi köşeye sıkıştırabilecek neler olduğumuzun farkında olmaktır. Süreç sandığımızdan çok daha farklı bir anlam taşıyor olabilir. Siz de kendi sürecinizi bilmek, 2018 yılının önemli tarihlerini öğrenmek ve Astrolog Hüseyin Akdağ'ın kaleminden 2018 Burç Yorumlarınızı hemen okuyun:
YAŞAM , 31 Aralık 2017 Pazar, 12:22
Yeni yılda sizi ne bekliyor? 2018 burç yorumunuz

Koç Burcu 2018

Sevgili Koç burcu, 2018 yılının gelmesiyle beraber kişisel değerleriniz sizin açınızdan çok daha önemli olmaya başlayacak. Burcunuzun özelliklerinden dolayı genel olarak mücadele etmeyi seven bir yapıya sahipsiniz ve bu yaklaşım hayatınızın her bölümünde merkez noktada bulunmakta. Geride bıraktığımız yılı kişisel değerleriniz açısından çok iyi geçirdiğinizi söyleyemeyiz. Hedefleriniz geçen yıl pek önemli değilken bu yıl daha dikkat çekici olacak.

Hırslı yapınız sayesinde üstesinden gelemeyeceğiniz pek bir şey yok aslında Koç burcu. Yaşantınızda yolunda gitmeyen çok fazla şey var lakin kendinize çeki düzen verme fırsatına da sahipsiniz. Hal böyle olunca da ben bunu başaramam veya üstesinden gelemem dediğiniz her şeyin aslında bahane olduğunu, kolay yoldan sıyrılmaya çalıştığınızı rahatlıkla görebilirsiniz. Öncelikle bakış açınızı ve yaklaşımlarınızı değiştirmeli sonrasında da başarılı olacağınıza inanmalısınız.

Genç yaşta olmayan Koç burcu insanları zaten hayatlarının her alanında belirli bir tecrübeye sahip ve bu sayede nerede ne yapacaklarını aslında çok iyi biliyorlar. Özellikle de meslek yaşantınızda var olan tecrübelerinize yenilerini ekleyeceğiniz bir süreç var önünüzde. Fırsatları görmemek veya değerlendirmemek mantık dışı olacaktır. Siz, burcunuzun özellikleri dolayısıyla aslında pek hayal kurmaz gibi görünseniz de zaman zaman tersine davranışlar sergiliyorsunuz.

2018 yılında daha fazla hayal kurmaya eğilimli olacaksınız. Peşini bıraktığınız hayalleriniz zihninizde yeniden canlanacak. Bu yıl yapacaklarınızın diğer yıllardan farkı ise, hayal kurmakla kalmayacak, harekete geçecek olmanız. Hislerinize güvenmelisiniz Koç burcu. Geçmişte yaşadıklarınız, adı üstünde geçmiş, artık geride kalmalı ve önünüze bakmalısınız. Hayata karşı olan bakış açınız isteseniz de istemeseniz de değişim gösterecek. Daha farklı pencerelerden bakmaya yöneleceksiniz.

Koç burcu, 2018 yılında sorgulayıcı yönünüzü biraz daha geri planda tutmalısınız. İkili ilişkilerde yaşanan aksaklıkların genel olarak sorgulayıcı olmanızdan kaynaklandığını sanıyorum artık tecrübe etmiş olmalısınız. Size karşı aslında samimi yaklaşımlarda bulunmadığını düşündüğünüz kişi veya kişileri 2018 yılı içerisinde hayatınızdan çıkartabilirsiniz. Çıkar peşinde olan kişilerin hayatınızda yeri yok.

Yıl içerisinde iletişim yeteneğinizin üst seviyelere çıkacak olması ikili ilişkilerde nokta atışı yapabileceğiniz anlamına geliyor. Sizden koşar adımlarla uzaklaşan insanlar bu yıl yanınızda olmak için adeta sıraya girecekler. Kiminle vakit geçirip geçirmeyeceğiniz konusunda zorlanacağınızı düşünebilirsiniz ancak tam tersi gelişmeler olacak. Siz, geçen yıl dostunuz olan ve yanınızda olmayı hak eden kişileri yakınınızda tutacaksınız.

2018 yılında gelişim göstermeniz ve değişime ayak uydurmanız fazlasıyla önemli. Kontrolcü ve yönetici yapınızdan dolayı istemediğiniz yönde gelişen olaylara karşı sert tavır takınıyorsunuz. Hislerinizdeki eksikliklerin giderileceği ve toparlanma içerisine gireceğiniz bir süreç var önünüzde. Şanslısınız ki diğer burçlarda olduğu gibi zorluk çekmeyeceksiniz. Her şey sizin lehinize görünüyor ancak hayatınızda güzellikler olsun istiyorsanız da biraz mücadele etmeniz gerekecek.

Koç burcu, 2018 yılı geride bıraktığımız yıldan çok farklı olacak ve baştan bu yana da fark etmiş olmalısınız. Farklı süreçle ilgilenirken zorluk çekmeyeceksiniz. Geçen yıl karşılaştığınız zorlukların boyutu göz önünde bulundurulduğunda bu yıl ki zorlukların üstesinden gelmek size keyif bile verebilir. Negatif düşünce yapınızdan sıyrılmalı ve daha çok pozitif düşünmeye başlamalısınız. Sizi karamsarlığa iten her ne varsa hepsinden kurtulun.

Siz, 2018 yılında değişime ve yeniliğe ayak uydurmayı sağladığınız sürece zorlanmalar yaşamayacak. Kontrolcü davranmak zorunda değilsiniz Koç burcu. Hayatınızın her alanında kontrolü elinizde bulunduramayacağınızı artık anlamanız gerekiyor. Her alanla ilgilenmek isterken çok fazla yıpranıyorsunuz. Bırakın, iş, eğitim, aşk ve aile hayatınızda olaylar kendiliğinden gelişsin. Siz değil biraz da başkaları kontrolcü olmaya çalışsın.

Sırtınıza çok fazla yük bindirmeye çalışıyorsunuz. Zaten size ağır gelen sorumluluklarınız var. İç dünyanızı, mutluluğunuzu ve hislerinizi koruma altına almalısınız. Sizin mutsuz olmanızı isteyen insanlar varsa da inatla mutlu olmaya devam edecek ve onların başarısız olduklarını yüzlerine vuracaksınız. İşte, 2018 yılında güç sizinle olacak Koç burcu. Kişiliğiniz her geçen gün daha da güçlenecek.

Koç burcu, 2018 yılının Haziran ayına kadar olan süreçte iş, aşk, aile ve arkadaşlık bağlarınızda genel olarak istediklerini elde eden taraf siz olacaksınız. Uyarıları ve yaşanabilecekleri göz önünde bulundurmayı unutmadığınız sürece zarar görmeyeceksiniz. Özellikle aşk konusunda artık duygularınızın kırılmasına ve sizi hayal kırıklığına uğratmalarına izin vermemelisiniz. Her şeyin sağlamasını yapmaya çalışın.

Koç burcu, 2018 yılının Haziran ayından sonra ki sürecinde ise hayata karşı biraz daha mücadeleci davranışlar içerisinde olacaksınız. Arkadaşlıklarınızın bu süreçte son bulma ihtimali var. Aslında siz ikili ilişkilerde pek bir sorun yaşamayacaksınız ancak gerçekleri daha rahat ve net görebileceğiniz için sonlanmalar yaşanabilir. Duygusal açıdan daha yoğun bir sürece gireceksiniz Koç burcu. Aşk hayatınızda bu sefer kontrolcü olmanız gerekebilir.

Söz konusu aşk olduğunda istediklerinizi rahatlıkla elde edebilirsiniz. Bu sadece yılın ikinci yarısında değil ilk yarısında da bu düzeyde olacak. Başlangıç ve bitişleri kafanıza pek takmamaya çalışın. Uzun süredir dolu dizgin devam eden birlikteliğinizde biraz olsun uğraş vermek zorunda kalacaksınız. Bekleyişte kalın ve neler olacağını hep beraber görelim. İş hayatınızda da aslında her şey yolunda gidiyor. Ufak tefek detayları gözden kaçırdığınız için bazen başarısız oluyorsunuz ancak iş ve kariyer hayatınız rutin çizgisinde ilerlemekte.

Koç burcu, 2018 yılında hayatınızın her alanında biraz daha profesyonel davranışlar sergilemelisiniz. İş hayatınızın, eğitim hayatınızın, aşk hayatınızın, arkadaşlıklarınızın, sağlığınızın kısacası her şeyin bir amacı var Koç burcu. Profesyonel bakış açısına sahip olursanız her şeyi daha net görebilirsiniz. Söz konusu sağlık olduğunda ise sizin yaşadığınız en büyük problemlerin asıl sebebi zihinsel durumunuz. Huzur ve rahatlık 2018 yılında sizinle olacak Koç burcu. Hayatınızın tadını çıkartmaya bakın.

Boğa Burcu 2018

Sevgili Boğa burcu, 2018 yılında hayatınızın gidişatı sizi şaşırtacak olduğu gibi çevrenizde bulunan insanları da fazlasıyla şaşırtabilir. Şu an yolunda gidiyor gibi görünen hemen her şeyin aslında öyle olmadığını fark edeceksiniz. Geride bıraktığımız yıl içerisinde zorlukların arkasına saklanıyor ve başarısızlığınızı bu duruma dayandırıyordunuz. Şimdi ise zorluklar karşılaşmayacaksınız ve mücadele etmemek için bir bahaneniz de olmayacak.

Başarısızlıklardan dert yanmak yerine önemli dersler çıkartmanız ve bundan sonraki yaşantınızda aldığınız dersleri unutmadan devam etmelisiniz. Geçen yıldan bu yana hayatınızda bulunan olumsuzlukların izlerinden yavaş yavaş kurtulacaksınız Boğa burcu. Bazılarınız iş veya özel hayatlarından ister istemez uzaklaştı. Farklılığı fazlasıyla hissedeceğiniz için biraz olsun toparlanmaya başlayacaksınız.

2018 yılının tamamında gelişmelerden keyif almayı başarırsanız her şey istediğiniz gibi olabilir. Kendinize yeniden güvenmeli ve hırslı yapınızı biraz daha açığa çıkartmalısınız. Keyif alacağınız altı aylık bir süreç 2018 yılında sizi bekliyor. En azından Haziran 2018'e kadar olan dönemi en iyi şekilde değerlendirmeye çalışmalısınız Boğa burcu. Geçmişin izleri de yavaş yavaş silineceği için kendinizi daha enerjik ve pozitif hissedeceksiniz.

Boğa burcu, 2018 yılında özellikle iş ve kariyer hayatınızda hali hazırda var olan sorumluluklarınızın biraz daha artmasına müsaade ederseniz her şeyin daha da zorlaşmasına sebebiyet verebilirsiniz. Ne yaptığını bilen davranışınız ve ön plana çıkma isteğiniz bazen sizi başarısızlığa sürüklüyor. Yaşınız kaç olursa olsun özellikle iş ve kariyer hayatınızda öğreneceğiniz daha çok şey olabileceğini unutmamalısınız.

Yaratıcılığınız, 2018 yılında iş ve kariyer hayatınızda daha fazla dikkat çekecek. Üstesinden gelemediğiniz bir sürü işi bu özelliğiniz sayesinde çözümleme fırsatı elde edeceksiniz. Bazı Boğa burcu insanları Haziran 2018'e kadar olan süreçte sürekli olarak yeni iş arayışlarına yönelebilir. Sıkıntı ve sorun herkesin iş hayatında olduğu gibi sizin de iş hayatınızda var Boğa burcu. Pes etmeyi kendinize yakıştırıyorsanız, iş ve kariyer hayatınızla her şeyi olduğu gibi kabul etmeye devam etmelisiniz.

Boğa burcu, geçmişten bu yana hem burcunuzun karakteristik özellikleri sayesinde hem de yaşadığınız olumsuz tecrübelerden dolayı her geçen gün biraz daha güçlendiniz. İş ve kariyer hayatınız söz konusu olduğunda inatçı ve dik duruşa sahipsiniz. Bu nedenle, sizinle birlikte çalışanlar kendilerini hep diken üzerinde hissetmekte. Sürpriz gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. Bu gelişmeler yıpratıcı da olabilir güçlendirici de.

Haziran 2018'e kadar olan süreçte sadece iş ve kariyer hayatınızla değil aşk ve ilişki yaşantınızla da bolca ilgilenmek durumunda kalacaksınız Boğa burcu. İş hayatınızda ki sert tutumunuza benzer tutumu aşk hayatınızda sergilerseniz, iş hayatınızda işe yarasa da aşk hayatınızda sonlanmalara neden olabilir. Birlikteliğinize her zamankinden daha fazla ilgi ve özen göstermeniz gerekiyor. Aşk hayatınızda yapıcı olmak zorundasınız Boğa burcu.

Neptün, Haziran 2018'e yaklaştığınızda burcunuzla etkileşim içerisine girecek ve bundan dolayı ayrılıklar yaşanacak. Çoğunuzun ileriye yönelik düşündüğü ilişkileri bu dönem içerisinde son bulabilir Boğa burcu. 2018 yılının Haziran ayına kadar olan sürecinde dik durmalı ve duygusal açıdan bir kırgınlık yaşasanız dahi bunları kafaya takmamayı öğrenmelisiniz. Kolay değil ancak siz üstesinden gelebilecek güce sahipsiniz.

Aşk hayatınız veya sosyal yaşantınızda yaşanacak sorunlar gezegenlerden kaynaklı olacak ancak hepsinin de aynı nedenden dolayı geleceğini beklemek mantık dışı olacaktır. Bu süreç içerisinde herhangi bir neden arayışında girmek istiyorsanız öncelikle kendinizi daha sonra partnerinizi en son da gezegenlerden gelen etkiyi sorgulamalısınız. Çok kesin ve net konuşmamaya dikkat edin. Örneğin, tanışalı üç veya beş gün olmuş kişiye evlilik gibi sözler vermemeye çalışın.

Boğa burcu, 2018 yılına birliktelik içerisinde giriyor ve birlikteliğinizden de son derece memnunsanız fırtınalı süreci kendi başınıza atlatmak yerine partneriniz olan kişiyle el ele vermeli ve birlikte mücadele etmelisiniz. Yalnız olan Boğa burcu insanları zaten pek bir sorun beklemiyor. Onları ilgilendiren en önemli kısım fırsatlar. Merak etmeyin yalnızlık prens ve prensesleri, Haziran 2018'e kadar bolca fırsatınız olacak ancak belirttiğimiz olumsuz gelişmeler sizi de etkileyebilir, aklınızda bulunsun.

Boğa burcu, 2018 yılının ikinci yarısından itibaren iş, aşk ve arkadaşlıklarınız daha da olgunlaşacak. Geçen yarıda sonlanmalar ve başlangıçlar çokça kez olmuş olabilir. Yılın ikinci yarısında hayatınızın her alanını ilgilendirebilecek temiz sayfalar açmalısınız. Yeni süreç sizi o kadar memnun edecek ki, yılın ilk yarısını tamamen aklınızdan çıkartacaksınız. Öncelikle iş ve kariyer hayatınızdan bahsedelim.

2018 yılının ikinci yarısı iş ve kariyer açısından başarılarla dolu olacak Boğa burcu. Atacağınız adımlardan daha da fazla emin olacaksınız. Yılın ilk yarısında da öyleydi ancak sonucunda aksaklıklar yaşanıyordu, ikinci yarısında ise sonucu başarıyla dolu olacak. Bu süreç içerisinde iş ve kariyer açısından sizden daha fazla tecrübeye sahip bir kişiyle tanışacaksınız. Bu kişi size önemli bilgiler verebilir. Gözünüzü ve kulağınızı olabildiğince açmaya çalışın.

İş ve kariyer açısından elde ettikleriniz geçici değil kalıcı olacak Boğa burcu. Aşk ve ilişki hayatınızda da olumlu gelişmeler yaşanacak. Bu dönem içerisinde başlatacak olduğunuz bir ilişki sizin sandığınızın aksine uzun süreli olacak. İlk başlarda pek ilgili olmasanız dahi zaman geçtikçe daha fazla bağlılık hissedeceksiniz. Sahip olduklarınızın kıymetini daha fazla anlayacaksınız. Yüzünüz gülecek, aradığınız mutluluğu bulacak ve güvende hissedeceksiniz. Belki de en önemlisi kendinizi güvende hissedecek olmanız.

Boğa burcu, 2018 yılında sizi nelerin beklediğini, neler yaşayacağınızı aktardık ancak tüm bunlarla olumlu veya olumsuz mücadele etmek için de mutlaka sağlığınıza ihtiyacınız olacak. Hedeflediğiniz hayata ulaşmak ve istediğiniz mücadeleyi ortaya koymak istiyorsanız sağlığınızı yakından takip etmeniz gerekiyor Boğa burcu. 2018 yılının ilk yarısında yorulacaksınız ancak yılın ikinci yarısı sizi fazlasıyla mutlu edecek.

İkizler Burcu 2018

Sevgili İkizler burcu, 2018 yılının ilk günlerinden itibaren karşılaşacak olduğunuz güzel gelişmeler sayesinde yüzünüzde gülümsemeler oluşacak. Kendinizi çok daha iyi ve pozitif hissetmeye başlayacaksınız. Geçen yılın neredeyse tamamında mücadeleci bir karakter ortaya koymak zorunda kalıyordunuz. Ortaya koymuş olduğunuz mücadelelerin karşılığınız almış olsaydınız bu kadar bitkin ve tükenmiş hissetmeyecektiniz.

Siz her ne kadar geride bıraktığımız yıldan şikayet ediyor olsanız da yıl içerisinde birbirinden güzel zamanlarınız ve fırsatlarınız da oldu. En azından yıl sonu değerlendirmesi yaptığınızda yılı kar ile kapattığınızı rahatlıkla görebilirsiniz. Geçen yıl fark edemediğiniz gelişmelerle karşılaştınız ancak 2018 yılında ki gelişmeleri fark edememe gibi bir durum söz konusu dahi olmayacak.

İkizler burcu, 2018 yılı sizin için fazlasıyla önemli ve dikkat çekici olacak ancak başarılara ulaşmak ve yüzünüzdeki gülücüğün devamlılığı olsun istiyorsanız geçen yıl olduğu kadar olmasa da bu yıl da ortaya bir mücadele koymanız gerekecek. Siz de takdir edersiniz ki mücadele olmadan başarıya ulaşmak zordur. Yaptığınız iş ne olursa olsun. Şimdiye kadar elde etmiş olduğunuz bilgilerin üzerine koyacak ve fırsatları değerlendirerek iş ve kariyer hayatınızda büyüme sağlayacaksınız.

2018 yılında maddi açıdan daha da özgür olacaksınız. Geçen yılın ikinci yarısında yeni bir işe girdiyseniz bu yılın ilk yarısında terfi alabilir veya maaşınızın artmasıyla kendinizi daha da iyi hissedebilirsiniz. Bu yılın size kazandıracak olduğu bir diğer etki de çalışmalarınızın ve emeğinizin karşılığını bolca alacak olmanız. Çalışırken kendinizi ne kadar özgür hissederseniz o kadar başarılı oluyor ve sizden istenileni verebiliyorsunuz.

Üzerinizde herhangi bir baskı oluşmasını istemiyorsanız, sorumluluklarınızı zamanında yerine getirmeye çalışmalısınız İkizler burcu. En azından her işi zamanında ve yerinde yapmaya çalışın. Nasıl olsa kolay bir iş diyerek üç veya beş işi bir anda yapmaya çalışmak hem sorumluluklarınızın artmasına neden olacak hem de üstünüz olan kişilerin üzerinizde baskı oluşturmasına. İş hayatına atılalı uzunca bir süre olmuş olsa da içinizdeki heyecan 2018 yılında iş hayatına yeni atılmış, tecrübesiz bir genç kadar olabilir.

İkizler burcu, Haziran 2018'e kadar olan süreçte iş ve kariyer hayatınızda hemen hemen istediğiniz her şeyi elde etme şansına sahip olacaksınız. Motivasyonunuz eskisinden de güçlü. Kariyer hayatınızı daha üst seviyelerde yaşamak ve iş yerinde en beğenilen eleman olmak gibi bir düşünceye sahipseniz önerileri mutlaka dikkate almalısınız. Enerjiniz zaman zaman azalacak, unutmayın iniş ve çıkışlar herkesin hayatında olabilir. Bu nedenle herhangi bir sorunla karşılaştığınızda sadece sizin başınıza geliyor gibi tepkiler vermemelisiniz.

2018 yılının ikinci yarısında iş ve kariyer açısından daha az kısıtlanacaksınız. Bu sayede iş ve kariyer açısından şimdiye kadar atmadığınız adımlar atabilirsiniz. İş hayatınıza karşı olan bakış açınız değişim gösterecek. Gözden kaçırdığınız bütün detayları rahatlıkla görebileceksiniz. İş hayatınızdaki aradığınız özgürlük 2018 yılının ikinci yarısında sizinle olacak İkizler burcu. Siz yine de aklınızdan çıkartmayın, herkesin iş hayatında sorunlar olabilir.

Yaşınız kaç olursa olsun, 2018 yılından öğreneceğiniz çok fazla şey var. Hayatınızı değiştirme fırsatı elde edeceksiniz. Mutlaka değerlendirmek isteyeceksiniz ancak olur da başarısız olursanız hiçbir şeyin bitmediğini, aslında her şeyin daha yeni başlayacağını görmelisiniz. Burcunuzun alacak olduğu etkileri sayesinde iş ve kariyer hayatınızda mutlu olacaksınız. Bu da işinize sıkı sıkı bağlanacaksınız demektir. Tek sorun, hayatınızın diğer bölümleriyle ilgilenirken iş hayatınızı aksatmanız olabilir.

İkizler burcu, 2018 yılında aşk ve ilişki hayatınız söz konusu olduğunda da aslında geride bıraktığımız yılın ikinci yarısından itibaren her şey istediğiniz gibi ilerliyor. Yıllar boyunca bu tarz etkiler almıyordu aşk hayatınız ve siz de hep bir şikayet içerisine giriyordunuz. Aşk hayatınız geride kalan altı aylık süreden itibaren heyecan ve tutku altında. Fırsatları değerlendirenin önemini çok daha iyi anlamış olmalısınız.

2018 yılında da aşk hayatınızın ilerleyişi sizin arzuladığınız gibi olacak. Yine de elinizden geleni yapmalısınız. kontrolü elden bırakır ve eskisi gibi baskıcı olmaya çalışırsanız yeniden o sıkıntı döneme dönüş yapabilirsiniz. Duygusal olarak iyi durumdasınız. İç dünyanız eskisinden de güçlü İkizler burcu. Mutluluğu ve huzuru adım adım elde ettiniz ve ne kadar kıymetli olduğunu artık biliyorsunuz.

Aşk hayatınızda her şey yolunda gidiyor olsa da mutlaka partneriniz olan kişiyle fikir ayrılığınız oluyordur. Bu noktada zaten bir sıkıntı yok ancak fikir ayrılığına düştükten sonra bunu soruna ve sıkıntıya dönüştürmek, tartışma yaşamak size yakışmayan bir hareket İkizler burcu. Her insanın kendine göre bir düşüncesi vardır. Bu nedenle partnerinizi de dinlemelisiniz. Bunu başarırsanız, partnerinizin de sizi dinlediğini göreceksiniz.

2018 yılının ikinci yarısına doğru zaman zaman huzursuz günler geçirebilirsiniz. Bu süreç, ilk yarıdan, ikinci yarıya geçiş süreci olduğu için ayak uydurmakta biraz olsun zorluk çekeceksiniz. Davranışlarınız değişebilir, duygusal konularda özgür olmadığınızı hissedebilir ve geri adım atabilirsiniz. Birlikteliğiniz sandığınız kadar güçlü değilse bu süreçte sonlanmalar yaşanabilir. Belki de sizin için iyi olan da bu olabilir.

Sosyal hayatınız 2018 yılının tamamında hareketli olacak. Eskiden dostunuz olan kişiyle daha önce bir tartışma yaşadıysanız ve görüşmeme kararı aldıysanız bu süreçte yeniden bir araya gelebilirsiniz. Karşınızdaki kişi size karşı adım atarken sizin kayıtsız kalmanız size yakışmayacak bir hareket ancak o kişinin yeniden hayatınıza girmesini istemiyorsanız daha farklı bir yol izleyebilirsiniz.

Sosyal hayatınız farkında olsanız da olmasanız da aşk hayatınıza karşı direkt etkiye sahip İkizler burcu. Hayatınıza girecek olan bir kişiyle sosyal hayatınız sayesinde bir araya geleceksiniz. İlk başlarda birbirinizi anlamakta zorlanacak ve birbirinize ne kadar zıt gittiğinizi düşüneceksiniz. O kişiyle birlikteliğe başlamayı aklınızın ucundan dahi geçirmeyeceksiniz ancak gelişmeler hiçte düşündüğünüz gibi olmayacak İkizler burcu. Aşk hayatınız 2018 yılında iyi durumda olacak.

İkizler burcu, 2018 yılının ilk yarısında da ikinci yarısında da sağlığınız iyi durumda olacak. Siz, yemeği ve içmeyi seven bir burç olduğunuz için ipin ucunu kaçırdığınızda kilo almaya müsait oluyorsunuz. Enerjiniz, yediklerinizden ve içtiklerinizden dolayı düşüyor olabilir. Geçmişte kalan veya halen devam eden sağlık sorununuzla yakından ilgilenmek durumunda kalacaksınız. Her şeyden önce sağlığınızı iyi durumda tutmalısınız.

Yengeç Burcu 2018

Sevgili Yengeç burcu, 2018 yılı sizi daha da olgunlaştıracak. Karakteristik olarak zaten genç yaşlarda beklenmeyecek olgunluğa kolaylıkla ulaşan burçsunuz ancak yıl içerisinde kazanacağınız olgunluk diğerlerinden çok daha farklı olacaktır. Şimdiye kadar inandığınız veya büyük bağlılık duyduğunuz düşüncelerinizin yavaş yavaş değişim göstereceğini bilmelisiniz. Siz, pek değişimden yana değilsiniz ancak size fayda sağlayacağını rahatlıkla söyleyebiliriz.

2018 yılında hayata çok daha farklı pencereden bakmaya başlayacaksınız. Hayata bakış açınızın değişim göstereceğini göz önünde bulundurursanız şimdiye kadar elde etmiş olduğunuz ufak tefek başarıların daha da artmasını sağlayabilirsiniz. Ulaşacağınız olgunluk sayesinde hatalarınızdan ders çıkartmakta zorlanmayacaksınız. Karşınıza çıkan veya çıkabilecek olan hemen her şeyin kolaylıkla üstesinden geleceksiniz Yengeç burcu.

Sizin dahi imrenerek baktığınız karakter bakımından güçlü olan kişiler gibi davranacaksınız ki bu da daima dikkatlerin üzerinizde olacağı anlamına gelmekte. 2017 yılı ile 2018 yılındaki karakteriniz arasında dağlar kadar fark olacak. Davranışlarınız alışılmışın dışında olacağı için çevrenizde bulunan kişilerle kısa süreli anlaşmazlıklar yaşanacak. Daha önceleri kızdığınız şeylere bu yıl kızmayacaksınız. Veya daha önceleri severek yaptığınız şeyleri bu yıl yapmayacaksınız.

Yengeç burcu, gelişmeler bu kadar farklıyken özellikle de birlikte olduğunuz kişinin sizden yana dertlenmesini veya şikayette bulunmasını da biraz olsun anlayışla karşılamanı gerekiyor. Karakterinizin güçlenecek olması sizin açınızdan mükemmel bir durum ancak bunu birlikte olduğunuz kişiye karşı eziyete dönüştürmemelisiniz. Düşüncelerinizden, karakterinizden ve yeteneklerinizden bu yıl fazlasıyla yararlanacaksınız.

Yeteneklerinizi dilediğiniz gibi kullanacak olmanız özellikle de iş ve kariyer hayatınız açısından fazlasıyla önemli Yengeç burcu. 2018 yılında başarıya ulaşmakta ve kendinizi geliştirmekte pek zorluk yaşamayacaksınız. Proje ve planlama noktasında bulunan işlerinizi kolaylıkla ilerletecek olmanız sizi dahi şaşırtacaktır. İşte tüm bunların sebebi sizin her geçen gün daha da olgunluk gösteriyor olmanız Yengeç burcu.

İş hayatınızda şu an yolunda gitmeyen bir dizi iş var. Sorumlulukların üstesinden gelemediğiniz zamanlarda iç dünyanıza fazlasıyla kapanıyordunuz ki bu işleri sizin açınızdan daha da zorlaştırıyordu. Şans, 2018 yılında yüzünüze gülecek Yengeç burcu. Geride kalan birçok yıldan daha da iyi bir yıl sizi bekliyor. Sizin de bu yılı en iyi şekilde değerlendirememeniz mantık dışı olacaktır. İmkansız gibi görünen şeyler biraz uğraş sonucunda gerçekleşecek.

Yengeç burcu, 2018 yılının ortalarına kadar yeniliklere açık olmalısınız. Yılın ilk yarısı öğrenme, ikinci yarısı ise öğrendiklerinizden faydalanma zamanı olacak. Daima ileriye adım atacaksınız. Geçen yıl bir ileri bir geri bazen de iki geri adım atıyordunuz. Yıl sonu değerlendirmesi yaptığınızda da çok az farkla başarılı olduğunuzu görebilirsiniz. 2018 yılında iş hayatınıza sahip çıkar ve çalışmaya hevesli olursanız bu yılın sonunda değerlendirme yaptığınızda büyük farkla başarılı olacaksınız.

2018 yılında başarılı olmanız, başarısız olmanızdan çok daha zor. İş ve kariyer hayatınızda ulaştığınız her başarı, küçük veya büyük hiç fark etmez, sizi daha da hevesli ve istekli kılacaktır. Bu yıl belki de en fazla dikkat etmeniz gereken nokta riskler olacak. Kendinize her zamankinden daha fazla güveneceğiniz için risk almaya daha müsait olacaksınız. Özellikle iş hayatınızda kimseyi küçümsemeyin.

İş hayatınızda bolca hareketlilik gözlenecek. Sürekli iş yemeklerine ve toplantılarına katılacaksınız. İş çevreniz genişleyecek. Geleceğinizle ilgili önemli çalışmalar yapmaya bu süreçte daha müsait olacaksınız. 2018 yılının hemen hemen tamamında iş ve kariyer hayatınız açısından rahat nefes alacaksınız Yengeç burcu. Finansal durumunuz da başarınızla orantılı olarak yükselişte. Maddi özgürlüğünüz daha da artıyor.

Yengeç burcu, 2018 yılında hayatınızın önemli olan iki noktasından biri iş diğeri aşk hayatınız. İş hayatınızda her şey istediğiniz düzeyde. Aşk hayatınıza ise, 2018 yılında daha fazla zaman ayırmanız gerekebilir. Yıl içerisinde yalnız olan Yengeç burcu insanlarının çok daha dikkatli olması gerekiyor. Kafanız bir hayli karışabilir. Daha önce bahsetmiş olduğumuz değişim aşk hayatınızda da karşınıza çıkacak.

2018 yılında ilgi alanınızın değişecek olmasıyla beraber daha önceleri hoşlandığınız kişiyle aranıza mesafe koyabilir veya aranıza mesafe koyduğunuz kişiye de çok fazla ilgi duyabilirsiniz. Aşk ve ilişki açısından oldukça farklı bir süreç sizi bekliyor Yengeç burcu. İşte bu nedenle de 2018 yılında karmaşıklık yaşanacak. Kontrolü mutlaka elinizde bulundurmalısınız. Birlikteliğiniz varsa uzaklaşma ihtimaliniz de var.

Birlikteliği olan Yengeç burcu insanları, partnerinizi anlamalı ve sizi anlamasına müsaade etmelisiniz. Karakterinizin değişecek olmasıyla beraber partneriniz, aşık olduğum insan bu değil, diyebilir size. Aşk hayatınızı yönetmekte fazlasıyla zorlanacaksınız Yengeç burcu. Geçmişi ister istemez zaten unutacaksınız. Geçmişin izleri de silinecek. Siz, şartlar nasıl gelişirse gelişsin 2018 yılının tamamında kendi doğrularınızla hareket etmelisiniz.

Yengeç burcu, 2018 yılında iletişim açısından aksaklık yaşanmayacak olması istediğiniz sürece insanların sizi anlamasına müsaade edebileceğiniz anlamına geliyor. İletişim yeteneğiniz sadece iş, aşk veya sosyal hayatınızda değil eğitim hayatınıza devam ediyorsanız orada da size yardımcı olacak. Sıkıntıda olan derslerinizi düzelteceksiniz. Bir türlü anlayamadığınız konularla ilgili araştırmalar yapacak ve eksikliklerinizi gidereceksiniz.

2018 yılında her şey iyiye gidiyor Yengeç burcu. Sağlığınızla ilgili olarak gelişmeleri mutlaka yakından takip etmelisiniz. Hareketli bir yıl geçireceğiniz için çok fazla yorgunluk yaşanabilir. Vücut direncinizin düşmesine izin verdiğiniz sürece ufak tefek rahatsızlıklar geçirebilirsiniz. Sağlığınızla ilgili büyük bir probleminiz varsa sadece tek bir doktorla değil birçok uzmanla görüşmeli ve fikir almalısınız.

Aslan Burcu 2018

Sevgili Aslan burcu, 2018 yılında hayatınızın her alanında şimdiye kadar olduğundan çok daha fazla ön plana çıkacaksınız. Sosyal yaşantınız genel olarak sizi memnun eden hareketliliğe sahip. Eğitim hayatına devam edenler hem eğitim hem de sosyal hayatlarını aynı ortamda devam ettirme şansına sahip ve bu da özellikle aşk açısından size dolu dolu fırsatlar sunmakta. 2018 yılının ilk günlerinden son günlerine kadar yüzünüz gülecek.

İş ve kariyer açısından yarım kalan girişimleriniz varsa yeni yıl itibariyle elinizden geleni yapacak ve arzu ettiğiniz başarıya adım adım yaklaşacaksınız. Öncelikle iş ve özel hayatınızı birbirinden ayırt etmelisiniz. Kontrolü kaçırdığınız zaman sorumluluk ve uğraşlar altında eziliyorsunuz. Belki de başarısız olmanızın nedeni de tam olarak bundan kaynaklanmaktadır. Genel olarak gelişmeleri kontrolünüz altında tutacaksınız ancak aksine gelişen durumlarda olmayacak değil.

2018 yılında iş ve kariyer açısından fazlasıyla şanslı olacak olmanıza rağmen yine de tedbiri elden bırakmamanızda yarar var. Doğru adımlar atar ve doğru noktaya odaklanırsanız pastanın büyük dilimini siz alabilirsiniz. Üstünüz olan kişilerle veya çalışma arkadaşlarınızla aranızı iyi tutmanız gerekiyor. Birlikte iş yaptığınız kişilerle paylaşıma açık olursanız daha olumlu adımlar atabilirsiniz.

Çalışmalarınızı daha doğru yapabileceğiniz için yaşam standardınızı da yükseltme imkanı elde edeceksiniz. Kendinize geçen yıldan daha fazla güveneceksiniz. Cesaretiniz de her geçen gün artacak. İçinde bulunduğunuz durum sizi memnun etmiyorsa köklü değişiklikler yapmak yerine ufak ufak büyük değişimler yapmanız daha doğru olacaktır. Sizin en büyük eksikliğiniz yeteneklerinizden en doğru şekilde yararlanamıyor olmanız.

Aslan burcu, 2018 yılında iş ve kariyer hayatınızda yapacak olduğunuz anlaşmalar dikkat çekici olacak. Başlangıcı ne kadar iyi yaparsanız ilerlemelerde de o kadar şanslı olursunuz. Sorumluluklarınız ne kadar artarsa artsın. Siz kolaylıkla üstesinden gelebilecek güce sahipsiniz. Zorlukları gözünüzde büyütürseniz bir adım dahi ileriye gidemeyebilirsiniz. Harekete geçmek için beklemeyin. Sergilediğiniz tutum sizi başarıya götürüyorsa insanları memnun etmese de sergilemeye devam edin.

2018 yılının ikinci yarısında da iş ve kariyer açısından olumlu gelişmeler devam ediyor olacak. Her geçen gün başarıdan başarıya ulaşacak ve hedeflediğiniz noktaya adım adım yaklaşacaksınız. Kariyer basamaklarını çıkacaksınız ancak hızlı olmasını beklemeniz sizi hayal kırıklığına uğratabilir. İstediğiniz konuma ulaşmak için biraz daha beklemede kalmalı ve sabretmelisiniz. İş ve kariyer hayatınız yolundayken aşk hayatınıza daha fazla ilgi göstereceksiniz.

Aslan burcu, 2018 yılının başından sonuna kadar aşk ve ilişki hayatınız sizin için daha önemli olacak. Ortaya belirli düzeyde fedakarlık koyuyorsunuz ve yaptıklarınızın hepsi aşk hayatınızda mutlu olmak ve huzuru yakalamak için. Aşk hayatınızda da birtakım değişiklikler olacak ancak korkmayın, köklü ve yıpratıcı değil. Ayak uydurmakta başarılı olursanız hemen her şeyi lehinize çevirme imkanı elde edersiniz.

Aşk hayatınıza yöneldiğiniz bu yıl içerisinde kuracağınız birlikteliğin temellerini daha sağlam atabilirsiniz. Sadece bir ilişkiniz olsun diye birliktelik kurmadığınız sürece hayal kırıklığına uğrama riskinizi de ortadan kaldırırsınız. İlerisinin net olarak görünmediği birlikteliğe başlamak ve zaman harcamak anlamsız olacaktır. Sizin yaşınız kaç olursa olsun daha ciddi birliktelik arayışında olmanız gerekiyor.

Birlikteliği olan Aslan burcu insanları, 2018 yılında yönetme ve kontrolle ilgili sıkıntı çekeceksiniz. Genel olarak burcunuzun özelliklerinden dolayı birlikteliğin baskın ve yönetici tarafı siz oluyorsunuz ancak bu yıl işler biraz tersine dönecek gibi duruyor. Partneriniz olan kişi sizin davranışlarınızdan biraz olsun rahatsızlık duyabilir. Burada önemli olan ufak şikayetler karşısında dahi sizin sakin kalıp kalmamanız.

Aslan burcu, partneriniz olan kişi sizinle ilgili en ufak anlaşmazlık yaşadığında gereğinden fazla tepki gösterebiliyorsunuz. Uzaklaşmaların ve en ufak tartışmaların dahi her geçen gün büyümesi tamamen bundan kaynaklanmakta. İlişkinizle ilgili herhangi bir karar almadan önce sadece kendinizi değil karşınızdaki kişiyi de düşünmelisiniz. Siz, ne olursa olsun aşk hayatınızın devamlılığı için çabalayın, her şey zamanla düzelecek.

2018 yılı yalnız olan Aslan burcu insanları için de son derece önemli. Herkesin hayatında olduğu gibi sizin de hayatınızda başlangıçlar ve bitişler olabilir. Yalnızlığınızı kendinize pek fazla dert etmemeye çalışın. Sosyal hayatınızı en iyi şekilde değerlendirirseniz aradığınız aşkı bu yıl bulabilirsiniz ancak sizin arayışta olmanız birçok kişiyle bağlantı kurmanıza neden oluyor. Güven vermeli ve herkesle bağlantı içerisinde olmaktan kaçınmalısınız.

Aslan burcu, 2018 yılında genel olarak istediklerinizi elde edebileceksiniz. Belki de bu yılın en dikkat çekici gelişmesi sorumluluklarla ilgili olacak. Hayatınızın her noktasında sorumluluklarınıza daha fazla zaman ayıracaksınız ve en güzeli de zamanında harekete geçeceksiniz. Yaşantınızın kalitesini istediğiniz düzeyde geliştirebilirsiniz. Değerlendirmeler yaparken de ayrıntıları gözden kaçırmamaya çalışın.

Her şey iyiye giderken sizin de yaşantınıza mutlaka ayak uydurmanız gerekmekte ve bunun içinde sağlığınızı en iyi seviyelerde tutmalısınız. Bu yılın ilk günlerinde sağlık kontrolüne gitmelisiniz. Çoğu Aslan burcu insanı kendilerini iyi hissetmediğinde doktora gitmek yerine bildikleri veya kulaktan dolma ilaçlar kullanmakta. Doktorların sizin sağlığınız için önemli olduğunu unutmamalısınız. Doktora gitmek de size zor gelmemeli Aslan burcu.

Başak Burcu 2018

Sevgili Başak burcu, 2018 yılında ortaya çıkartacak olduğunuz cesaret sayesinde özellikle de kariyer yaşantınız ve eğitiminizde üst düzey adımlar atacaksınız. Zihinsel açıdan yaşadığınız sorunlar bu yıl yavaş yavaş ortadan kalkmaya başlayacak. Hayatınızın herhangi bir bölümünden memnun değilseniz bu yılı en iyi şekilde değerlendirmeli ve kendinizi değişime hazırlamalısınız. Hırslı yapınıza ihtiyaç duyacaksınız.

Hayatınızda köklü değişimler yapmak isterken çevrenizdeki kişilere karşı kesinlikle sert bir tavır ortaya koymamanız gerekiyor. Davranışlarınız çevrenizde bulunan ve size değer veren kişilere farklı gelebilir. İletişim yeteneğiniz 2018 yılının ortalarına kadar düşüşte olacağından dolayı Haziran 2018'e kadar sarf ettiğiniz kelimelere dikkat etmelisiniz. Düşünmeden konuşmak, yalnız kalmanıza neden olabilir Başak burcu.

2018 yılında her insan gibi mutlaka siz de kendinizi düşüneceksiniz ancak önemli bir adım atmadan önce karşınızdaki kişileri de düşünmenizde yarar var. Değişim, isteseniz de istemeseniz de sizi bulacak. İkili ilişkilerinizde elinizden gelenin en iyisini yapmaya çalışmalısınız. Önünüzdeki süreç ne kadar zorlayıcı olsa da etkilerini daha az hissetme şansınız olacak. Hem fiziksel hem de zihinsel açıdan Haziran 2018'e kadar kendinizi güçlü tutmaya ihtiyacınız var.

Başak burcu, 2018 yılının ilk yarısında herhangi bir hata yaparsanız iç dünyanıza kapanıp, zihinsel olarak kendinizi zor duruma sokmak yerine hatanın üzerine gitmeli ve kendinizi toparlamaya çalışmalısınız. Burcunuzun özelliklerinden dolayı detaycı bir yapıya sahip olmanıza rağmen gözden kaçırdığınız çok fazla şey var. Önemsiz gibi görünen etkiler size her açıdan zarar vermekte Başak burcu. Sorumluluklarınız Haziran ayına kadar üst seviyede olacak.

Önünüzde bulunan altı aylık süreci en iyi şekilde yönetmeniz gerekiyor. Kendinize bir sınır koymalı ve yol haritası çizmelisiniz. Özellikle de iş ve kariyer hayatınızda her şeyi yoluna koymak gibi bir düşünceye sahipseniz mutlaka ikili ilişkilerde elinizden gelenin en iyisini yapmalısınız. Kariyerinizde çok büyük sorunlarla karşılaşmayacak olsanız da zorluk çekeceksiniz. Emin olamadığınız işlerden olabildiğince uzak kalmaya çalışın.En azından 2018'in Haziran ayına kadar olan süreçte pek fazla risk almamaya çalışın. Çalışmalarınızın devamlılığı olsun istiyorsanız cesaretinizi daha fazla ön plana çıkartmalısınız. Şimdiye kadar ulaştığınız başarıları sorgulama ihtiyacında hissedeceksiniz kendinizi. Devamlılığı olan başarılar sizin kendinize daha fazla güvenmenizi sağlayacaktır. Rekabete hazırlanmalısınız. Doğru adımlar atmanız şart.

Başak burcu, 2018 yılının Haziran ayından sonraki sürecinde yüzünüz yavaş yavaş gülecek. Hep daha iyisine sahip olmak için attığınız adımların karşılığını alacaksınız. Hedeflediğiniz konuma emin adımlarla ilerleyeceğiniz için motivasyonunuz da yükselecek. Uzun süredir beklediğiniz başarılara bu süreç içerisinde ulaşabilirsiniz. Kararlı olmalı ve her türlü zorluğun üstesinden geleceğinize mutlaka inanmalısınız.

Yolunda gitmeyen her ne varsa Haziran ayından sonra yoluna girecek Başak burcu. Rahat nefes alacak ve önünüzü daha net görebileceksiniz. İş ve kariyer hayatınızda sizi bekleyen etkileri artık biliyorsunuz. Aşk ve ilişki hayatınız söz konusu olduğunda genel olarak gülen yüze sahip olacaksınız. Birlikte olduğunuz kişiyle aranızda hiç beklemediğiniz ve ön göremediğiniz sıkıntılar yaşandı. Bazılarınız ayrılık gibi gerçekle yüzleşmek zorunda kaldı.

2018 yılında her şey geride kalıyor. Hem siz hem de partneriniz olan kişi birlikteliğinizin kıymetini bileceksiniz. Böylelikle herhangi bir sorunla karşılaştığınızda birbirinize sıkı sıkıya sarılacak ve el ele mücadele edeceksiniz. Aşk hayatınızda değişim istiyor ve artık partneriniz olan kişiye karşı hislerinizin eskisi kadar kuvvetli olmadığını düşünüyorsanız atmanız gereken adımı da biliyorsunuz.

Başak burcu, bazılarınız alışkanlığı aşk sanmakta. Düşüncelerin bu yönde olması veya gerçekleri göremiyor olmanız duygusal açıdan sıkıntı yaşamanıza neden oluyor. Aşk hayatınızda kontrolü elinizde bulundurmalısınız. Aşk ve ilişki hayatınızda hayal kırıklığına uğramak istemiyorsanız kendinizi biraz olsun geri planda tutmalı ve hayatınıza girecek olan kişiyi tanımaya çalışmalısınız.

Haziran 2018'den sonra birlikteliğinizin çıkmaza girdiğini düşünecek, uzaklaşacak ve partnerinizin hislerini önemsemeyeceksiniz. Veya tam tersi, birlikte olduğunuz kişi sizin ne istediğinizi veya ne anlatmak istediğinizi görmezden geliyor olabilir. Başta da söylediğimiz gibi alışkanlığı aşk zannetmemelisiniz. Ayrılık her ne kadar zorlu bir karar olsa da mutluluğunuzun avuçlarınızın içinden kayıp gitmesinden iyidir.

Yalız olan Başak burcu insanları, 2018 yılının ikinci yarısında sosyal hayatınızdan faydalanmayı bileceksiniz. Arkadaş ortamınıza girecek olan bir kişi sizin hislerinize karşı kayıtsız kalamayacak. Geride bıraktığımız yıllarda birliktelik yaşadığınız kişiyle yeniden bir araya gelebilirsiniz. Atacağınız adımlarda karar tamamen size kalmış bir şey. Unutmayın, kararlar neticesinde mutlu da olursunuz mutsuz da.

Çevrenizde bulunan ve size iyi gelmeyen insanlar var Başak burcu. Bu kişilerden dolayı sürekli gerginlik içerisine giriyorsunuz ve bu da sağlığınız üzerinde olumsuz etki yaratıyor. Sağlığınıza önem verdiğinizi düşünüyorsunuz ancak verdiğiniz önem sandığınız kadar büyük değil. 2018 yılında doktor kontrolüne gitmelisiniz. Geçmişten gelen sağlık sorununuzla ilgili de güzel gelişmeler yaşanacak.

Terazi Burcu 2018

Sevgili Terazi burcu, 2018 yılının ilk günlerinden itibaren iç dünyanızda var olan olumsuzluklardan yavaş yavaş kurtulma imkanı elde edeceksiniz. Sizi kısıtladığını düşündüğünüz her ne varsa yavaş yavaş hayatınızdan çıkartacak ve yaşantınıza çeki düzen verebileceksiniz. Geçen yılın üzerinizde fazlasıyla stres ve gerginliğe sebep olduğunu iyi biliyorsunuz ancak ne olursa olsun sürekli gelişim gösterdiniz.

2018 yılı kendinizi toparlayacağınız ve yaşantınızın düzene gireceği yıl olarak dikkat çekiyor Terazi burcu. Yaşam kalitenizin artması için elinizden geleni yapmak isteyeceksiniz. Kısıtlandığınız ve engellendiğiniz zamanlar mutlaka olacaktır ancak siz zorlukların üstesinden gelebilecek güce sahipsiniz. Eğitim hayatına devam eden Terazi burcu insanlarının da yüzü yavaş yavaş gülmeye başlıyor. Fırsatları değerlendirirseniz önemli adımlar atacaksınız.

Eğitim hayatınız, aşk ve sosyal hayatınız açısından size yardımcı olabilir. Eğitim hayatınızda tanışacağınız bir kişiyle dostluk veya birliktelik kurabilirsiniz. Uzun süredir gülmeyen yüzünüz yılın ilk yarısında hiç olmadığı kadar gülebilir. Sizin bu noktada yapmanız gereken tek şey mutluluğunuza sahip çıkmak olmalı. Hayatınızı istediğiniz gibi düzene sokabileceksiniz. Hareketli hayatınızın tadını çıkartacaksınız ancak eğitim hayatınıza devam ediyorsanız da engellemelere müsaade etmemelisiniz.

Eğitim hayatınızı geri plana atarsanız uzun uğraşlar sonucunda elde ettiğiniz başarıların devamlılığını sağlayamaz ve boşa gitmesine neden olabilirsiniz. Zorlayıcı yanları ile bilinen Uranüs, Haziran 2018'e yaklaştığınızda burcunuzla etkileşimde bulunacak. Neyse ki, eğitim hayatınıza ara vereceğiniz için bu kısımda herhangi bir sorunla karşılaşmayacaksınız Terazi burcu ancak hayatınızın diğer kısımlarında zorlanmalar yaşanabilir.

Uranüs'ten kaynaklı olarak, iş hayatınızda yavaşlama yaşanacak. İstediğiniz adımları atarken bir dizi engelle karşılaşacaksınız. Bu sürecin sizin açınızdan fazlasıyla yıpratıcı olacağını bilmeli ve kendinizi hazırlamalısınız. Zorlukları atlattıktan sonra yavaş yavaş güçlenmeye başlayacaksınız. Sosyal ve özel hayatına gereğinden fazla önem veren Terazi burcu insanlarının mutlaka iş ve özel hayatları arasında bir denge kurması gerekiyor.

Terazi burcu, 2018 yılında düşüncelerinizi ve yeteneklerinizi iş hayatınızda en iyi şekilde kullanmaya çalışmalısınız. Siz, burcunuzun özelliklerinden dolayı yeniliğe açık birisiniz ve bu da aslında iş ve kariyer hayatınızda gelişmeleri lehinize çevirme şansınız olduğuna işaret. İş kaynağı arayışına yöneleceksiniz. Değerlendirmeleri ve ilerlemeleri doğru yapabildiğiniz takdirde her şey yoluna girecek ve zorlu süreci yara almadan atlatabileceksiniz.

2018 yılında iş ve kariyer hayatınızla ilgili olarak daima kontrolcü yaklaşımlar sergilemeniz de doğru olmayacaktır Terazi burcu. Her şeyi kontrolünüz altında tutamayacağınızı iyi biliyorsunuz. Kendinize güvenmeli ve iş hayatınızda önemli adımlar atacağınıza da kendinizi inandırmalısınız. Haziran 2018'den sonra şartlar fazlasıyla farklı olmaya başlayacak. Rüzgar sizin lehinize esmeye başlıyor.

Terazi burcu, 2018 yılının Haziran ayından sonraki sürecinde işlerinizi dilediğiniz gibi yapabileceksiniz. Her şeyi zamanında ve en doğru şekilde yapacak olmanız sorumluluklarınızın artmayacağı anlamına geliyor. Başarılarınızın ardı arkası kesilmeyecek. Yine bu süreç içerisinde sosyal ve arkadaşlık yaşantınızın değişim gösterebileceğini bilmelisiniz. Daha önceleri almaktan korktuğunuz kararları bu süreçte alabilirsiniz.

Dostunuz olarak gördüğünüz bir kişinin aslında size iyi gelmediğini fark edecek ve aranıza mesafe koyacaksınız. Yine bu süreç içerisinde sizin dost olarak gördüğünüz bir kişi sizi dostu olarak görmüyor da olabilir. Siz, arkadaşlıklarınızı kaybetmemek adına bazı sözler sarf etmekten korkuyorsunuz. Bu tarz davranışlarınız sonucunda aslında zarar gören tarafın da siz olduğunuzu bilmeli ve ona göre adım atmalısınız.

Aşk hayatınız, 2018 yılının ilk yarısında ve ikinci yarısında orta düzeyde ilerleyecek. Geçen yıl olduğu gibi bu yıl içerisinde de partneriniz olan kişinin sözlerini ve davranışlarını yanlış anlamaya meyilli olursanız aranızdaki tartışmalar sandığınızdan da fazla olabilir. Sosyal hayatınıza dilediğiniz gibi yön verecek olmanız yeni başlangıçlar yapmanızı sağlayabilir. Duygusal kırgınlıklarınızı artık geride bırakmanın zamanı geldi.

Terazi burcu, 2018 yılını aşk ve ilişki açısından en iyi seviyelerde sonlandırmaya çalışmalısınız. Uzun süredir arkadaşlık olarak devam eden bağların bu süreçte aşka dönüşme ihtimali var. Aşk hayatınızda karşılaşabileceğiniz zorlukları artık gözünüzde çok fazla büyütmenize gerek yok. İyimser yapınızı korumaya almalısınız. Aşk hayatınız genel olarak 2018 yılında sizi memnun edecek Terazi burcu.

2018 yılının ilk yarısında sorun ve sıkıntıları yavaş yavaş hayatınızdan çıkartacaksınız ve bu da yılın ikinci yarısında çok daha özgür olacağınız anlamına geliyor. Partneriniz olan kişiyle aranızdaki bağı eskisinden de kuvvetli bir hale dönüştüreceksiniz. Yalnız olanlar yılın ikinci yarısında kuracakları birliktelikte aradıkları mutluluğu bulabilirler. Kısacası, yüzünüz gülecek ve güvende hissedeceksiniz.

Terazi burcu, 2018 yılında her şey yolundayken sizin de sağlığınıza biraz olsun dikkat etmeniz gerekmekte. Gözden kaçırdığınız ufak tefek detaylardan dolayı istenmeyen sağlık sorunlarıyla karşılaşabiliyorsunuz. Önünüzdeki uzun yolu en iyi şekilde değerlendirmek istiyorsanız sağlığınızı formda tutmalı ve herhangi bir problemle karşılaştığınızda da doktora görünmekten çekinmemelisiniz.

Akrep Burcu 2018

Sevgili Akrep burcu, 2018 yılında kendinize her zamankinden daha fazla güvenmeye başlayacaksınız. Kendinize güvenmediğiniz için geçen yıl aslında sizi mutluluğa ulaştıracak olan ufak etkenleri dahi değerlendirmekte başarısız oluyordunuz. Sorunların ve sıkıntıların sizi yıpratacak düzeyde olması da tamamen kendinize olan güveninizin az olmasından kaynaklanıyordu. Yine de geride bıraktığımız yılı çok da zorlanmadan atlattınız.

Herkesin hayatında olduğu gibi sizin de hayatınızda mutlaka sorumluluklar var Akrep burcu ancak bunların kaldırabileceğinizden fazla olması canınızı bir hayli sıkıyor. Aslında sorumlulukların da artmasının nedeni sizsiniz. Zamanında yapmanız gereken veya yapmamanız gereken şeyleri yaptığınız için yanlış adımlar atıyorsunuz. Sizin en büyük eksikliğiniz zorlukların üstesinden gelebileceğinize inanmıyor olmanız.

2018 yılında kendinizi ve tabii ki de duygularınızı mutlaka değiştirmeniz, geliştirmeniz gerekiyor Akrep burcu. Plüton, yıl içerisinde sizi bu konuda büyük destekler çıkacaktır. Yorucu geçen yılın ardından alacak olduğunuz olumlu etkiler sayesinde her şeyi rayına oturtma imkanı elde edeceksiniz. Değişimden en iyi şekilde fayda sağlanın zamanı geldi. Geçmişte kalması gereken şeyleri şimdiye kadar taşıdınız, yetmedi mi Akrep burcu?.

Geçmişe takılı kaldığınız sürece hiçbir şey istediğiniz gibi olmayacak Akrep burcu ve siz bunu rahatlıkla anlayabilecek kapasiteye sahipsiniz. Değişime ayak uydurmalı ve her şeyi akışına bırakmayı öğrenmelisiniz. Gelişmeleri ve en önemlisi de çevrenizde bulunan kişileri kontrolünüz altında tutabileceğinizi düşünüyorsunuz. Her defasında yanıldığınızı görüyor olmanıza rağmen de vaz geçmiyorsunuz.

Akrep burcu, size değer verdiği halde hayatınızdan uzaklaşan bazı insanlar var. Bunlar tamamen sizin bencilce olan yaklaşımlarınız yüzünden uzaklaştılar. Yılın ilerleyen zamanlarında bu huyunuzdan da kurtulmaya başlayacaksınız. Sosyal ve aşk hayatınızda kendinize yeni bir profil yaratmanız şart. Huzuru ve rahatlığı istiyorsanız bu konuda adımlar atmanız gerekli. Canlanmalı ve harekete geçmelisiniz.

2018 yılı bazı Akrep burcu insanlarının da gözünü açacak. Öyle ki, sanki bu hayatta yapabileceğiniz her şeyi yapmış, tüm tatları ve eğlenceleri tatmış gibi köşenize çekilmiş, hayatınızı rutine çevirmiş bekliyorsunuz. Şimdi kendinize şu soruyu sorun, hayatımı bu hale getirmişken nasıl zevk alabilirim ki? Bu noktada kendinize vereceğiniz cevap oldukça önemli olacaktır Akrep burcu.

Sosyal yaşantınız Haziran 2018'e kadar olan süreçte büyük oranda değişecek. Kendinize yeni arkadaşlar edinecek ve farklı ortamlarda takılmaya başlayacaksınız. Uğraşlarınızın ve değişimlerinizin başarısızlıkla sonuçlanmayacağını bilmelisiniz. Geçmişte yapılan hatalar geçmişte kaldı Akrep burcu ve bunu altı çizili bir şekilde zihninize yerleştirmeniz gerekiyor. Mutlaka hatalarınızı göz önünde bulunduracaksınız ancak önemli olan ders çıkartmak.

Akrep burcu, 2018 yılında iş ve kariyer hayatınızda iki farklı dönem yaşanacak. Bunlardan bir tanesi geride kalan dönemin tersi diğeri de geride kalan dönemin aynısı olacak. Geçen yıl çalışmaktan ve mücadele etmekten uzaktınız ve iş hayatınızı hiç ama hiç umursamıyordunuz. Daha açık olmak gerekirse, başarıya ulaşmak, para kazanmak ve ilerlemek için kılınızı dahi kıpırdatmadınız. Başta da dediğimiz gibi sanki bu hayatta yapabileceğiniz her şeyi yapmış gibi...

2018 yılının ilk yarısı geçen yıldan çok daha farklı olacak. Çalışmak ve mücadele etmek isteyeceksiniz. Başarılı da olacak ve özellikle de finansal açıdan istediklerinizi rahatlıkla elde edebileceksiniz. 2018 yılının ikinci yarısı ise, geçen yıla benzer olacak. Yeniden köşenize çekilecek ve her şeyden uzaklaşmak isteyeceksiniz. Zihinsel açıdan zorlu bir süreç geçiriyorsunuz ve kendinizi toparlamayı başaramadığınız sürece hiçbir şey istediğiniz gibi olmayacak ve hatta kayıplar yaşanacak.

Sorun ve sıkıntılar sadece iş hayatınızda değil aşk hayatınızda da karşınıza çıkabilir Akrep burcu. Birlikteliğinize hayatınızın diğer alanlarından çok daha fazla değer veriyorsunuz. Bu ilişkiniz açısından oldukça iyi. Partneriniz de kesinlikle bu durumdan memnundur. Yine de partneriniz olan kişiyle herhangi bir sorun yaşadığınızda tepkilerinizi ortaya koyarken yıkıcı ve alaycı olmamaya çalışın. Birlikteliğinizi el üstünde tutmak isterken çok büyük zararlar veriyorsunuz.

2018 yılı, yalnız olan Akrep burcu insanlarının farklı bir karakter ortaya koymasına neden olabilir. Karakteristik olarak, yakınlaşmalar yaşanmadan önce dikkat çeken bir yapıya sahipsiniz. Karşı cins, etki alanınıza girdiğinde size karşı koyamıyor ancak karakterinizin, olduğundan daha farklı göründüğünü fark ettiğinde emin olun onu tutkunuz da etkiniz de durduramayacaktır. Bu nedenle aşk hayatınız söz konusu olduğunda kendiniz gibi davranmalı, olduğunuz kişi olmalısınız.

Akrep burcu, 2018 yılı hayatınızın diğer bölümlerinde her ne kadar yıpratıcı ve zorlayıcı olsa da sağlıkla ilgili konularda yüzünüzü güldürecek. Geride bıraktığımız yıllardan daha güçlü hissedeceksiniz kendinizi. Sağlığınızla ilgili yaşadığınız problemler yavaş yavaş ortadan kalkacak. Keyfinizin sağlıkla ilgili konularda yerinde olacağını bilmelisiniz. Toparlanıyor ve eski gücünüze yeniden kavuşuyorsunuz.

Yay Burcu 2018

Sevgili Yay burcu, yeni yılın karakteristik özelliklerinizle ilgili bir takım düzenlemeler yapacağını bilmeli ve 2018 yılından yana olan beklentilerinizi çok da yüksek tutmamalısınız. Beklentilerinizi çok yukarılara çekmez ve makul düşünceler içerisine girerseniz, beklentilerinizin karşılık bulacağını bilmelisiniz. Aslında nereden bakılırsa bakılsın, 2018 yılı size iyi gelecek ve toparlanacaksınız.

2018 yılı içerisinde kişisel olarak var olan eksikliklerinizi yavaş yavaş ortadan kaldırma imkanı elde edeceksiniz. Zihinsel olarak gelişim göstereceğiniz bir süreç sizi bekliyor. İnsanların verecekleri tepkileri düşünerek yaşamayı bırakır ve hayattan zevk almaya, anı yaşamaya bakarsanız mutlu da olursunuz huzurlu da. Kişiliğiniz neyi gerektiriyorsa onu yapmaktan geri kalmayın. Karşınızdaki kişiyi mutlaka düşüneceksiniz ancak önceliğiniz kendiniz olmalı.

Kendinizi geri plana atma eğiliminiz hayatınızın her alanında önemli bir yere sahip. Özellikle de iş ve kariyer hayatınızda yetenekleriniz çok önemli olsa da geri planda kalıyor, hak ettiğiniz konuma ulaşmak için zorlamıyor ve yerinizde kalmayı tercih ediyorsunuz. Aşk hayatınızda da aynı durum geçerli. Birlikteliğinizde yöneten taraf siz gibi görünseniz de aslında hiçte öyle değil. Partnerinizin istediklerini yerine getirirken benliğinizi kaybediyorsunuz.

2018 yılında aynı konularla ilgili zorluklar yaşamak istemiyorsanız kendinize yeni bir yol haritası çizmelisiniz. Yine de başta belirttiğimiz gibi beklentilerin çok üst seviyelerde olmamasına dikkat edin. İş hayatınız, 2018 yılının ilk yarısında rutin bir şekilde devam edecek. Sizin asıl patlama yapacağınız ve gerçeklerin farkına varacağınız süreç Temmuz 2018 ile beraber gelecek. İşinizde en iyisini zaten yapıyorsunuz ancak hedefiniz yüksek değil.

Yay burcu, iş ve kariyer hayatınızda düşüncelerinizi artık geri planda tutmayacaksınız. Başarıya adım adım ilerliyorsunuz ve kalıcı olmasını için ne gerekiyorsa da yapacaksınız. İş ve kariyer açısından önemli fırsatlar var Yay burcu. İletişimle ilgili de herhangi bir sorun yaşanmadığı için meslek hayatınız zaten iyiyken daha da iyi olmasını sağlayabilirsiniz. Fikirlerinize önem vermeyen üstleriniz bu yıl sizden sürekli olarak yardım isteyebilir.

Para kazandıracak, iş standardınızı yükseltecek girişimleri kafanızda çok güzel canlandırıyor olmanıza rağmen iş uygulamaya geldiğinde anlamsız bir şekilde hevessiz davranıyorsunuz. Meslek yaşantınızın şu an ki konumu sizi memnun ediyor olabilir Yay burcu ancak neden daha fazlasına kolaylıkla sahip olmak varken yerinize saymayı tercih ediyorsunuz ki? En azından Temmuz 2018'den sonra fikirlerinizi değiştirmeye çalışın.

Eğitim hayatına devam eden Yay burcu insanları, istediğiniz sonuçları alacağınız bir süreç var önünüzde. Zaten ne zaman ne yapılması gerektiğini iyi biliyorsunuz. Dersler söz konusu olduğunda kendinize ve zihinsel yapınıza en iyi şekilde güveniyorsunuz. Mutlaka her öğrencinin hayatında olduğu gibi sizin de hayatınızda zorluklar olacak ancak bunları atlatmak sizin açınızdan çok da zor değil. Daima nokta atışı yapacaksınız.

Eğitim, iş veya sosyal hayatınız aşk açısından fırsatlar ile dolu Yay burcu. Size büyük aşk besleyen ve dikkatinizi çekmek için her şeyi yapan bir kişi var hayatınızda ancak siz inatla neyin neden kaynaklandığını bir türlü görmek istemiyorsunuz. Fırsatları değerlendirmeniz şart. Bunu uygularken amacınız sadece yalnızlığınıza son vermek olmamalı Yay burcu. Gerçek aşkı, güveni ve mutluluğu aramalısınız.

Birlikteliği devam eden Yay burcu insanları, 2018 yılında partnerinize ve ilişkinize daha fazla önem vereceksiniz. Hisleriniz o kadar kuvvetli ki kendinizden daha çok partnerinizi düşüneceksiniz. Sizin de partnerinizden yana olan ufak tefek beklentileriniz var ve karşılıksız kalmayacağını söylemek gerekiyor. Mutlu ve huzurlu olacaksınız Yay burcu. Aşk hayatınızın keyfini çıkartmaya bakın.

Haziran 2018'den sonra partneriniz olan kişiyle zaman zaman tartışmalar yaşanacak. Bunlar her ilişkide olabilecek şeyler ancak bu noktada önemli olan sır olarak kalması gereken şeyleri başkalarına anlatmamanız gerektiği. Bazılarınız kendilerine hala daha tam olarak güvenmediği için aşk hayatlarında istedikleri adımı atmakta zorlanıyor. Evlilik gibi bir düşünceye sahipseniz, öncelikle bu konuda ailenizin fikirlerini almalı daha sonra harekete geçmelisiniz.

Yay burcu, 2018 yılında hayalini kurduğunuz aşk hayatınıza adım adım yaklaşacaksınız. Unutmayın, her ilişkide sorun ve problemler olabilir. Aşılamayacak veya üstesinden gelinemeyecek hiçbir şey yoktur. Sizin amacınız birlikteliği ayakta tutmak ise bunu mutlaka başarırsınız. Bazılarınızın hayatlarında mutlaka sonlanmalar olacak ancak bunlar yıpratıcı olmayacak. Kısa süreli can sıkıntısı ve üzgünlük sonrasında yenilenecek ve toparlanacaksınız.

Tabii, tüm bunların gerçekleşmesi ve hayatın akışına ayak uydurmak için de sağlıklı olmanız şart. Hastalanıp yatağa düşerseniz fırsatları nasıl değerlendirecek ve hayatın tadına nasıl varacaksınız? Bazılarınızın ufak sıkıntıları var ancak inat edip de doktora gitmedikleri için iki veya üç günde geçecek problemi bir veya iki haftaya uzatabiliyorlar. Neden doktorluk diye bir meslek olduğunu, doktorların da ne iş yaptığını umarım biliyorsunuzdur. Sağlığınız önemli Yay burcu.

Oğlak Burcu 2018

Sevgili Oğlak burcu, 2018 yılında hayatınızla ilgili önemli değişiklikler peşinde olacaksınız. Bu süreç içerisinde hayatınızın her alanında başlangıçlar ve bitişler olacağını bilmeli ve kendinizi her türlü şarta hazır tutmalısınız. Siz, genel olarak zorluklarla ve sıkıntılarla yılmadan mücadele etmeyi seviyorsunuz. Kendinize güvendiğiniz için üstesinden gelemeyeceğiniz pek bir şey olmadığını da düşünüyorsunuz.

Gelişmeleri kontrol etmek isterken kendinizi gereğinden fazla yıprattığınızı da bilmelisiniz. Hayatınızın her alanında fırsatlar olacak. Birini kaçırsanız dahi bir diğerini değerlendirme imkanı elde edeceksiniz. Zaman zaman kontrolü elden bırakmalı ve her şeyi akışında kabul etmeyi öğrenmelisiniz. Geçen yıl karşılaştığınız olumlu veya olumsuz durumlar sizi daha da tecrübeli bir insan yaptı. Artık nerede ne yapacağınızı daha iyi biliyorsunuz.

2018 yılında etkiler sizi lehinize dönmüşken sizin belki de en büyük eksikliğiniz aceleci davranmanız olabilir. Her şeyin hemen olmasını istediğiniz için gözden kaçırdığınız çok fazla şey var Oğlak burcu ve bu da size her açıdan zarar verebilir. Özellikle aşk ve iş hayatınızda sakin kalmaya çalışmalı, sabretmeli ve gelişmeleri yakından takip etmelisiniz. Aksi halde mutluluk ve huzur uzun süreli olmayacaktır.

Oğlak burcu, 2018 yılında var olan birlikteliğinizle ilgili düzenlemeler peşinde olacaksınız. Bazılarınız uzun süredir devam eden ilişkisini Haziran ayına kadar olan süreçte sonlandırmak durumunda kalabilir. Aranızdaki bağlar eskisi kadar kuvvetli değil. Partneriniz de kendi yoluna gitmek isterse ayrılık kaçınılmaz olacaktır. Aksi halde ikinizde bağların kuvvetlenmesini isterseniz her şey düzelebilir.

Süregelen birlikteliğiniz ile ilgili olumsuz gelişmeler Haziran 2018'den sonra yavaş yavaş ortadan kalkacak. Başta da belirttiğimiz gibi nerede ne yapmanız gerektiğini daha iyi bileceksiniz. Partneriniz veya siz herhangi bir hata yaptığınızda bunun büyümesine pek fazla izin vermeyeceksiniz. Önemli olan da aslında tam olarak bu. En ufak sorunların dahi dağ olmasına izin verirseniz bu kadar fedakarlıkta bulunmak niye?

Yalnız olan Oğlak burcu insanları, 2018 yılında karakteristik olarak daha fazla ön plana çıkacaksınız. Fiziksel görüntünüz beğenilse de beğenilmese de bunları kendinizi artık dert edinmeyi bırakmalısınız. Siz, aradığınız aşkı 2018 yılında bulacağınızı bilmeli ve kendinizi hazırlamalısınız. Karşınıza çıkan kişi sizi sandığınızdan fazla etkisi altına alacak. Birbirinize derin bağlılık hissedeceksiniz.

Yıl içerisinde başlatacak olduğunuz birliktelik kısa süreli değil aksine uzun süreli olacak Oğlak burcu. Hayatınıza giren kişiye karşı mutlaka bir gizliliğiniz olsun, ilgi çekici yönleriniz olsun istiyorsunuz ancak bu tarz davranışlar karşınızdaki kişiyi sizden uzaklaştırabilir. Olgunluk göstermeniz gerekiyor Oğlak burcu. Aşk hayatınız açısından güzel günler geçireceksiniz ve tadını çıkartmaya bakın.

Oğlak burcu, 2018 yılında alacağınız etkiler sadece aşk ve özel hayatınızda değil iş hayatınızda da sizi etkileyecek. Uzun süredir patlama yapmak ve ilerlemek istiyorsunuz. İş hayatınız söz konusu olduğunda sizin için akan sular duruyor Oğlak burcu. Yeni yıl itibariyle çalışmalarınız hız kazanacak. Başarıya ulaşacaksınız ve bunun da mücadele etmeden gerçekleşmeyeceğini bilmelisiniz. İş hayatlarından memnun olmayanlar için değişim Mart 2018'den sonra başlayacak.

2018 yılında hem üstünüz hem de çalışma arkadaşlarınızla aranızı en iyi seviyede tutmalısınız. Siz, sizi ilgilendirmeyen konularla ilgilenmek yerine yapmanız gerekenlere odaklanmalı ve sorumluluklarınızla ilgilenmelisiniz. Oğlak burcu, iş hayatınızda yükselmek istiyorsanız her şeyin bir zamanı olduğunu unutmayın. Sizin başarınız üstünüz olan kişiler tarafından mutlaka fark ediliyor. Başarısız olduğunuza inansalar yollar çoktan ayrılırdı.

Oğlak burcu, 2018 yılının ikinci yarısında yeteneklerinizi daha fazla açığa çıkartacaksınız. Gelir düzeyiniz, başarılarınızla doğru orantılı olacak. Siz ne kadar başarılı olsanız da finansal açıdan istediğinizi almadığınızda kendinizi başarısız olarak adlandırıyorsunuz. Daha önce de söylediğimiz gibi her şeyin zamanı var. Genel olarak yıl sonu değerlendirmesi aldığınızda aslında karlı çıkan taraf siz olacaksınız Oğlak burcu.

Eğitim hayatına devam eden Oğlak burcu insanları, gözden kaçırdığınız ufak şeylerden dolayı derslerinizde istediklerinizi bir türlü elde edemiyorsunuz. Anlamadığınız konularda arkadaşlarınızla paylaşımda bulunmalısınız. Kendini geliştirmek isteyenler için internet araştırmaları önemli olacak. Yeter ki başarılı olmak isteyin Oğlak burcu. Her şeyin üstesinden kolaylıkla gelebilirsiniz. Genel olarak başarılı bir yıl geçireceksiniz.

Son olarak sağlıktan bahsedeceğiniz Oğlak burcu ancak sizin daima önceliğiniz sağlık olmalı. Sağlığınızı fazlasıyla geri planda tuttuğunuz için yıl içerisinde çok fazla problemle karşılaşacaksınız. Doktorunuzla aldığınız kararları uygulamaktan vaz geçmeyin. Üstesinden gelemeyeceğiniz bir şey yok. İlaç kullanıyorsanız dikkatli olun. Sağlığınızla ilgili konularda dikkatli olmanız şart.

Kova Burcu 2018

Sevgili Kova burcu, 2018 yılında hayatınızın her alanında sizi bekleyen sürpriz gelişmeler olacak. Siz bunlara genel olarak alışıksınız ancak 2018 yılında karşılaşacak olduklarınız diğerlerinden biraz daha farklı olabilir. Geçen yıl sürpriz gelişmelerle ilgilenirken çok fazla efor sarf etmek zorunda kalmıştınız ki aynı durum başarıya giden yolda da geçerliydi. 2018 yılında daha az uğraşacak daha fazla başarı elde edeceksiniz.

2018 yılının getirecek olduğu bir diğer önemli gelişme de şanssızlıkların yavaş yavaş ortadan kalkacak olması. Yeni yılın ilk günlerinden itibaren burcunuzun alacak olduğu etkileri fazlasıyla hissedeceksiniz. Herkesin hayatında olduğu gibi sizin hayatınızda da bir dizi riskler var. Özellikle de iş ve kariyer hayatınızda daha fazlasına sahip olmak isterken elinizdekileri kaybetmeyle karşı karşıya kalabilirsiniz.

Aynı durum aşk hayatınızda da geçerli olacak Kova burcu. Aşk hayatınız zaten sorunsuz ve sıkıntısınız devam ederken siz iğne ucu kadar yer kaplayan sorunların dahi tekrar karşınıza çıkmaması için aşırı tepkiler verebilir ve partnerinizi kendinizden uzaklaştırabilirsiniz. Bu konuda çok dikkatli olmalısınız. Siz, karşı cinsi kendinizden uzaklaştırmayı çok kolay başarıyor ancak uzaklaştırdığınız kişiyi geri çekmeyi pek başaramıyorsunuz. Kısacası, iş işten geçmeden davranışlarınızı gözden geçirmelisiniz.

Eğitim hayatınıza devam ediyorsanız da her şeyi zamanında yapmaya çalışın. Aylarca anlatılan konuyu bir veya iki gün çalışarak başarmayı düşünüyorsanız hata ediyorsunuz. Kova burcu insanları genel özelliklerden dolayı özgürlüklerine düşkündür ve hal böyle olunca da kendinizi baskı altına sokmak istemiyorsunuz. Cesaretinizi toparlayın ve eğitim hayatınıza gereken önemi verin. Yaşam standardınızın yüksek olmasını istiyorsunuz ancak bu konuyla ilgili bir şey yapmıyorsunuz.

Kova burcu, hayatınızın her alanında kontrolü elinizde bulundurmalısınız. Uranüs, 2018 yılında kontrolü elinizde tutmanızı söylemekte. İş, aşk veya özel hayatınızda kendinize yeni bir yol haritası çizmelisiniz. Özellikle iş ve kariyer hayatınızda geçen yıl başlattığınız işleri bu yıl büyütme imkanı elde edebilirsiniz. Başarıdan başarıya koşacaksınız ancak koşan terler ve yorulur bunu da aklınızdan hiç çıkartmayın.

2018 yılında kendinize daha fazla güvenmeye ihtiyacınız var. Kendinize güvenmediğiniz sürece iş ve kariyer hayatınızda çok yanlış adımlar atabilirsiniz. Fırsatları değerlendirmek isterken de analizlerinizi en iyi şekilde yapmanız gerekmekte. Haziran 2018'e kadar olan süreçte risklerden uzak kalmalısınız. İş hayatınızdaki konumu koruma altına almak daha mantıklı olacaktır. Şimdiye kadar elde ettiğiniz başarıların tesadüf olmadığını herkese kanıtlayacaksınız.

Kova burcu, 2018 yılında aile yaşantınıza daha fazla önem vermeniz gerekiyor. Aile bireyleri sizin ilgisiz oluşunuzdan çok fazla dert yanmakta. Manevi yönünüzün kuvvetlenmesi gerekiyor. Aksine davranışlar sergilerseniz aile bireylerine ihtiyaç duyduğunuz zamanlarda aradığınız desteği bir türlü bulamayabilirsiniz. Bağları sıkılaştırmak için fırsatınız olacak, mutlaka değerlendirin Kova burcu.

Kova burcu, 2018 yılında özgürlük ihtiyacınız yeniden zirve yapacak. Bundan dolayı partneriniz olan kişiden zaman zaman uzaklaşmak isteyeceksiniz. Hataların pahalıya patlayacağı bir süreç sizi beklemekte. Aile hayatınızda olduğu gibi aşk hayatınızda da manevi yönünüzü kuvvetlendirmeye ihtiyacınız var. Birlikteliğinizi zora sokabilecek hemen her şeyden olabildiğince uzak kalmaya çalışın. Aşk hayatınıza gereken değeri verin.

2018 yılının ilk yarısında da ikinci yarısında da yalnız olan Kovaları bolca fırsat bekliyor. Siz, burcunuzun özelliklerinden dolayı flört etmeye fazlasıyla yatkınsınız ancak sizin flört ettiğiniz kişi aranızdaki bağa ciddiyetle yaklaşıyor olabilir. Bu noktada kesinlikle kendinizi düşünmemeli ve karşınızdaki kişiye de gereken değeri mutlaka vermelisiniz. Aşk hayatınızın karmaşıklık içerisinde olmasını istemiyorsanız akıllı adımlar atın.

Genel olarak 2018 yılından istediklerinizi alacak ve bir sonraki yıla yeni bir umutla gireceksiniz. Hayatınızda düzensiz gibi görünen her ne varsa düzeltebilir ve toparlanmalar sağlayabilirsiniz. Yaşı genç olan Kova burcu insanları tecrübesizliklerinden dolayı can sıkıcı durumlarla karşı karşıya kalabilir ancak olgunluk göstererek hatalarından ders çıkartacaklar. Hedefiniz neyse ona odaklanın ve hiçbir şeyin sizi yolunuzdan döndürmesine izin vermeyin.

Kova burcu, 2018 yılında hayatınızın diğer bölümlerinde istediklerini elde ederken sağlığınızı da mutlaka boşlamamanız gerekiyor. Sağlığınızı göz ardı ettiğinizde ne gibi zorluklarla karşılaşacağınızı çok iyi biliyorsunuz ve daha önce de tecrübe ettiniz. Herhangi bir sağlık sorunu yaşadığınızda mutlaka doktorunuza görünmelisiniz. Genel olarak sağlıklı bir yıl sizi beklemekte.

Balık Burcu 2018

Sevgili Balık burcu, hayatınızın şu an ki durumu oldukça iyi ve siz de bundan fazlasıyla memnunsunuz. Zaman zaman hayatınızın her alanında aksaklık ve gecikmeler meydana gelebiliyor ancak siz tüm bunların yakın zamanda son bulacağını bilmenize rağmen sanki her şey son bulmuş gibi davranıyorsunuz. İçten içe de daha iyisini yapacağınıza da inanıyorsunuz. Aslında bu noktada sizin için sorun teşkil eden bir durum yok. Çevrenizdeki insanların kafasını karıştırıyorsunuz Balık burcu.

Geride bıraktığımız iki yıllık süreçten itibaren hayata karşı olan bakış açınızda büyük ölçüde değişim gözlendi. Olaylara ve gelişmelere artık çok daha farklı bakabiliyorsunuz. İki yıllık süreç sizin gelişim sürecinizdi Balık burcu ve en iyi şekilde sonlandırdınız. İşinizi büyüttünüz, aile bağlarını sıkılaştırdınız ve bazılarınız evliliğe adım attı. Hayatınızda sizin isteğiniz dışında gelişen pek bir şey yok Balık burcu.

Balık burcu, doğru olan ile yanlış olanı kolaylıkla ayırt edebildiğiniz için özellikle de iş ve kariyer hayatınızda hata yapmıyorsunuz. Birlikte çalıştığınız kişilerle aranızı iyi tuttuğunuz için herhangi bir aksaklıkla karşılaşmıyorsunuz. İstediklerinizi zamanında elde ediyorsunuz. Planlı ve programlı hareket ettiğiniz için sorumluluklarınızın artmasına müsaade etmiyorsunuz. Her şey istediğiniz gibi Balık burcu.

2018 yılının Haziran ayına kadar olan sürecinde istediklerinizi elde etmekte bir sorun yaşanmayacağı için yılın ikinci yarısına kendinizi daha iyi hazırlayacaksınız. Fırsatlar bu süreç içerisinde daha da artacak gibi duruyor. Halihazırda devam eden işinizin yanına yeni bir iş eklemek isteyebilirsiniz. Her türlü ihtimali zaten göz önünde bulunduracaksınız ancak dikkatli olmanız da yarar var.

Balık burcu, 2018 yılında finansal çizginiz aşağıya inmeyecek ancak yukarıya çıkıp çıkmayacağı tamamen size kalmış bir şey. Ne kadar çalışırsanız o kadar para kazanacaksınız. Yerinizi zaten çoktan sağlama aldığınız için pek sıkıntı yaşanmıyor. Herhangi bir aksaklıkla karşılaştığınızda vereceğiniz tepkilerin boyutunu iyi ayarlarsanız da her şeyin daha iyi olmasına zemin hazırlarsınız Balık burcu.

Kendinizi sadece iş ve kariyer ile ilgili konularda değil aşk ve ilişkiyle ilgili konularda da geliştirmeyi başardınız. Geride bıraktığımız yıllarda iç dünyanıza fazlasıyla dönüktünüz. Bundan dolayı bazılarınızın hayatlarında sadece iki veya üç arkadaşları vardı ve onlarla da çokça zaman geçirmiyordu. 2018 yılının gelmesiyle beraber bu tarz konularda da gelişmeler yaşanıyor. Arkadaş çevreniz iyiden iyiye gelişiyor. Kendinizi daha iyi hissedeceksiniz.

Geçen yıl olduğu gibi bu yılda da aşkı bekleyen burç siz olacaksınız. Flört etmek pek size göre olmayacak. Öylesine birlikteliğe ayıracak zamanınız olmadığınız ve duygularınızı hiçe sayamayacağınızı düşüneceksiniz. Aşk hayatınıza 2018 yılında istediğiniz gibi yön verebilirsiniz Balık burcu. Fırsatları değerlendirmekte değerlendirmemekte tamamen size kalmış bir şey. Beklemede de kalabilirsiniz, harekete de geçebilirsiniz.

Birlikteliği olan Balık burcu insanları, 2018 yılının ilk yarısında hayatınızın diğer bölümlerine gösterecek olduğunuz ilgiden dolayı aşk hayatınızda biraz olsun gerileme yaşanabilir. Birlikte olduğunuz kişi sizin ilgisizliğinizden dert yanıyor ise onu suçlamayı bırakmalısınız. Kendinize aşkla ilgili konularda bırak olsun çeki düzen vermelisiniz. Bunu başarırsanız zaten birlikteliğiniz daha da kuvvetlenecektir.

Balık burcu, 2018 yılının ikinci yarısı aşk ve ilişki açısında biraz zorlayıcı olabilir. Partnerinizle aranızda anlaşmazlıkla yaşanacak. Siz, baskı altına olduğunuzu ve kısıtlandığınızı düşüneceksiniz. Olumsuz düşüncelerin iç dünyanızda daha da büyümesine izin vermeden önce partnerinizle paylaşımda bulunmalı ve düşüncelerinizi aktarmalısınız. Konuşmak, tartışmaktan ve kalp kırmaktan daha iyidir Balık burcu, bunu unutmayın.

2018 yılı hem fiziksel hem de zihinsel açıdan gereğinden fazla yorulacağınız yıl olarak dikkat çekmekte. Bundan dolayı sağlığınızı kesinlikle göz ardı etmemelisiniz. Dinlenmeye zaman ayırmaya devam edin. Her şeyin hemen olmayacağını zaten iyi biliyorsunuz. Sağlığınızı riske atacak her şeyden uzak kalın. Uzun süredir var olan bir probleminizle ilgili yüzünüzü güldürecek haberler alacaksınız.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR