Yeşil Beyaz sevgi
Bursaspor Basketbol Takımı oyuncularından Mustafa Baki Görür, Can Özcan ve Erbil Eroğlu Atıcılar Zafer Ortaokulu'nu ziyaret ederek öğrencilerle keyifli bir söyleşi gerçekleştirdi.
BURSA'DA SPOR , 08 Mart 2018 Perşembe, 08:26
Yeşil Beyaz sevgi

HABER I Samet ZİNCİROĞULLARI I

BÜYÜK İLGİ VARDI

Bu sezon Türkiye Basketbol 2. Ligi'nde göz dolduran ve aldığı başarılı sonuçlarla taraftarının yüzünü güldürüp sezon sonunda hedefini Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi'ne yükselmek olarak belirleyen Bursaspor Durmazlar Basketbol Takımı oyuncuları, Atıcılar Zafer Ortaokulu'nda öğrencilerle bir söyleşi gerçekleştirdi. Minik öğrencilerin yoğun ilgi gösterdiği organizasyona Potanım Timsahları'nın başarılı oyuncularından Mustafa Baki Görür, Can Özcan, Erbil Eroğlu katıldı.

"HEDEF ŞAMPİYONLUK"

Öğrencilerle soru cevap şeklinde geçen etkinlikte konuşan Timsah'ın etkili isimlerinden Mustafa Baki Görür, bu tarz etkinliklerden duyduğu memnuniyeti dile getirirken bu sene başarılı gittiklerini ve hedeflerinin şampiyonluk olduğunu söyledi. Can Özcan ve Erbil Eroğlu ise basketbol oynamanın çocuk gelişiminde önemli bir rolü olduğunu ve herkesin sporla iç içe olması gerektiğini belirtirken ayrıca öğrencileri sahalarında oynayacakları ilk maça davet etti.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR