Yeşil Bursa'nın en kritik maçı
Dersimspor karşılaşması öncesi Bursa Hakimiyet'e konuşan Yeşil Beyazlıların teknik patronu Turhan Şen, "Maçın önemini biliyoruz. Kazanarak son haftaya stressiz girmek istiyoruz" dedi.
BURSA'DA SPOR , 20 Nisan 2017 Perşembe, 05:00
Yeşil Bursa'nın en kritik maçı

Spor Toto 3. Lig 1. Grup'ta mücadele eden Bursaspor'un pilot takımı Yeşil Bursa, 33. haftada evinde ağırlayacağı Dersimspor maçına odaklandı. Zorlu mücadeleden 1 puan bile çıkarması halinde ligde kalmayı matematiksel olarak garantileyecek Yeşil Beyazlılarda teknik patron Turhan Şen, Bursa Hakimiyet'e açıklamalarda bulundu.

Belki de sezonun en önemli maçına çıkacaklarını belirten Şen, şunları söyledi:

SAKİN KALACAK

"Göreve geldiğimizden bu yana yukarıya doğru çıkan bir grafiğimiz var. Son 6 haftada 4 kez sahadan 3 puanla ayrılırken ayrıca bu süreçte bu sezon ilk kez üst üste 3 maç kazanma başarısı gösterdik. Pazar günü karşılaşacağımız Dersimspor'un bizimle oynayacağı maçı belki de son şansı olacak. Dardanelspor ve Pazarspor maçlarına göre 1 puan bile onlara yetmeyebilir. Bize ise 1 puan yeterli olacak. Bunu bilerek sakin kalacağız ve yakaladığımız fırsatlarla 3 puana ulaşmak için uğraşacağız." (Tolga ÖZTAŞ)

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR