Yıldırım'da futbol şöleni
Yıldırım Belediyesi'nin, Arabayatağı Spor Kulübü ile işbirliğinde düzenlediği Başkanlık Kupası'na start verildi. Yıldırım Belediye Başkanı İsmail Hakkı Edebali, turnuvada mücadele eden tüm takımlara başarılar diledi.
BURSA'DA SPOR , 09 Eylül 2017 Cumartesi, 11:05
Yıldırım'da futbol şöleni

GÖRKEMLİ AÇILIŞ

'Sporun merkezi Yıldırım' parolasıyla birbirinden büyük spor organizasyonlarına ev sahipliği yapan Yıldırım Belediyesi'nin, Arabayatağı Spor Kulübü işbirliğinde düzenlediği Başkanlık Kupası başladı. Arabayatağı Spor Tesisleri'nde düzenlenen turnuvanın açılış törenine Yıldırım Belediye Başkanı İsmail Hakkı Edebali'nin yanı sıra TFF Amatör İşler Kurulu Üyesi Cemal Vardar, TFF Bursa İl Başkanı Mustafa Beşen, Büyükşehir Spor Kulübü Başkan Vekili İlhan Satık, AK Parti Yıldırım İlçe Başkanı Hüdayi Yazıcı, Arabayatağı Spor Kulübü Başkanı Süleyman Durak ve 2. Başkanı Mehmet Güleç ile çok sayıda Yıldırımlı katıldı.

16 TAKIM YER ALIYOR

'Törende konuşan Başkan İsmail Hakkı Edebali, "Turnuvaya başta Bursa takımları olmak üzere İstanbul, İzmir ve Manisa'dan katılan tüm takımlarımızı ilçemizde ağırlamaktan mutluluk duyuyoruz. Turnuvada mücadele eden tüm çocuklarımızı da kutluyor, eğitim yaşamlarında başarılar diliyorum" dedi. Cemal Vardar ise turnuvanın gerçekleşmesinde emeği geçen Arabayatağıspor'a ve Yıldırım Belediye Başkanı İsmail Hakkı Edebali'ye teşekkür etti. Geleceğin futbol yıldızı olmaya aday 12 yaş altı futbolcuların mücadele ettiği ve 6'sı profesyonel 10'u amatör olmak üzere 16 takımın yer aldığı Yıldırım Belediyesi Başkanlık Kupası, izleyenlere keyifli bir futbol şöleni yaşatıyor.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR