Yıldırımlı sporcular ödüllendirildi
Temmuz ayı meclis toplantısında açıklamalarda bulunan Yıldırım Belediye Başkanı İsmail Hakkı Edebali, "Elde edilen başarılar spora yaptığımız yatırımın meyvesi olarak geri dönüyor" dedi.
BURSA'DA SPOR , 07 Temmuz 2018 Cumartesi, 08:22
Yıldırımlı sporcular ödüllendirildi

ÇITA YÜKSELECEK
Yıldırım Belediyesi, haziran ayında katıldıkları şampiyonalarda başarılı olan sporcuları ödüllendirdi. Yıldırım Belediye Başkanı İsmail Hakkı Edebali, katıldıkları ulusal ve uluslararası şampiyonalarda başarı kazanan Yıldırım Belediye Spor Kulübü sporcularını temmuz ayı meclis toplantısında ağırladı. Yıldırım Belediyesi'nin sporu ve sporcuyu destekleyen bir anlayışa sahip olduğunu vurgulayan Başkan Edebali, "Sporcularımız katıldıkları yerel, ulusal ve uluslararası müsabakalarda üstün başarılar göstererek bizleri gururlandırıyor. Sporcularımı başarı çıtasını daha yukarıya taşıyarak madalya ve kupaları ilçemize kazandırmaya devam edeceklerine inanıyorum " diye konuştu.

ÖNEMLİ BAŞARILAR
Güney Kore'nin Cheongju kentinde düzenlenen ve 44 ülkeden 213 sporcunun madalya mücadelesi verdiği Paralimpik Atıcılık Dünya Şampiyonası'nda, milli takım kadrosunda yer alarak 10 metre tabanca yarışmasında bronz madalya kazanan Aysel Özgan, İspanya'nın Tarragona şehrinde düzenlenen ve Akdeniz'e kıyısı olan 26 ülkenin 4 bin sporcuyla mücadele ettiği 18. Akdeniz Oyunları'ndan milli takım kadrosunda yer alarak dereceler elde eden ve birçok turnuvada kürsünün zirvesinde Türk bayrağını dalgalandıran sporcular Yıldırım Belediye Başkanı İsmail Hakkı Edebali ve meclis üyeleri tarafından ödüllendirildi.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR