Yıllar sonra şoke eden telefon... Kızını fuhuş bataklığına sürüklediler
İzmit'te Şükran Erim adlı kadın 4 günlükken 'öldü' denilen kızının 17 yıl sonra yaşadığını öğrendiğini söyledi. Kızının, eşi tarafından kaçırıldığını iddia eden Erim, "Kızımı fuhuş bataklığına sürüklediler" dedi.
GÜNDEM , 27 Haziran 2014 Cuma, 10:45
Yıllar sonra şoke eden telefon... Kızını fuhuş bataklığına sürüklediler

İzmit'te oturan Şükran Erim, 1989 yılında İstanbul'da doğum doğum yaptığını, eşinin 4 gün sonra 'Bebek öldü' diyerek bebeği başkasına sattığını iddia etti. Habertürk'ün haberine göre yaşadığını 17 yıl sonra öğrenen anne savcılığa suç duyurusunda bulundu.

Erim, kızı olduğunu öne sürdüğü T.E.S.'nin yaşadığını 2006 yılında gelen bir telefonla öğrendiğini kaydetti. Eşi, .İ.S'den boşanan ve kızının izini sürdüğünü anlatan anne Erim, şimdi 25 yaşında olan kızının fuhuşa sürüklendiğini iddia etti.

Kızının 2012 yılında gazetelere haber olduğunu söyleyen anne ERrim, kızı T.E.S'nin tecavüz sonucu hamie kaldığını ve kürtaj yaptırdığını öne sürerek, "Haberi gören yakınlarım beni arayıp haberdar ettiler. O zaman da kızıma ulaşıp kurtaramadım. Eski eşim kızımı kaçırmayı, daha sonra aşk yaşadıklarını öğrendiğim amcasının kızı M.S. ile planlamış" diye konuştu. Şükran Erim, kızının zorla tutulduğu İstanbul Çengelköy'deki eve gittiğini ancak eski kocası tarafından ölümle tehdit edildiğini ileri sürdü.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR