Yok artık! İntihar şova canlı yayın
Konya'da tartıştığı eşinin evi terk etmesi üzerine çalıştığı iş yerinin 8'inci kattaki penceresine çıkan İbrahim Ş.'nin intihar şovunu çevrede toplanan bazı meraklılar cep telefonlarıyla internet üzerinden canlı yayınladı.
GÜNDEM , 27 Ağustos 2016 Cumartesi, 21:39
Yok artık! İntihar şova canlı yayın
Olay, saat 09.30 sıralarında merkez Selçuklu İlçesi Nişantaşı Mahallesi'nde bulunan bir iş merkezinin 8'inci katında meydana geldi. Burada bir avukatlık bürosunda katip olarak çalışan İbrahim Ş., eşinin 7 yaşındaki çocuğuyla birlikte evi terk ettiğini söyleyerek intihara kalkıştı.

Çalıştığı büronun penceresine çıkıp bir ayağını aşağıya sarkıtarak atlayacağını söyleyen İbrahim Ş.'yi önce iş arkadaşları ikna etmeye çalıştı, ardından polise haber verdi. Olay yerine polisin yanı sıra, sağlık ve itfaiye ekipleri sevk edildi.

İş merkezine gelen polislere, "Eşim çocuğumla birlikte evi terk etti. Onları bir daha görememekten korkuyorum" dediği öğrenilen İbrahim Ş., yaklaşık bir saat süren ikna çabası sonucu pencereden indirildi.

Bu sırada iş merkezi önünde toplanan bazı vatandaşların İbrahim Ş.'nin intihargirişimini cep telefonu kameralarıyla çekerek internet üzerinden canlı yayınlaması dikkat çekti. Aşağıya indirilen İbrahim Ş. ifadesi alınmak üzere polis merkezine götürüldü.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR