Yönetim, kaptanla masaya oturacak
Bursaspor yönetimi sözleşmesi 2020'de sona erecek Ertuğrul Ersoy'la masaya oturmaya hazırlanırken, genç kramponun menajeri Batur Altıparmak "Her iki tarafın da çıkarına olacak bir şekilde sözleşme yenilenir" dedi.
BURSASPOR , 13 Eylül 2018 Perşembe, 08:15
Yönetim, kaptanla masaya oturacak

HABER I Samet ZİNCİROĞULLARI

ERTUĞRUL SICAK BAKIYOR

Bursaspor'da kaptanlığa getirilen Ertuğrul Ersoy'un sözleşmesi 31 Mayıs 2020'de sona erecek. Yönetim genç kramponla yeni bir sözleşmeyi yapmayı planlarken bu görüşmenin önümüzdeki hafta içinde gerçekleşmesi bekleniyor. Ali Ay yönetimi Ertuğrul Ersoy'un sözleşmesini uzatırken ücretinde de iyileştirmeyi amaçlıyor. Daha önce yapılan ve mevcut sözleşmenin en dikkat çekici noktası olan 2,5 milyon Euro'ya serbest kalır maddesi ise bu görüşmenin en önemli konusu olacak. Ertuğrul'la başkan Ali Ay arasında geçen ayaküstü sohbette genç kaptanın sözleşme uzatma konusuna sıcak baktığını söylediği ifade edildi.

İKİ TARAFIN ÇIKARI ÖNEMLİ

Bursaspor yönetimi Ertuğrul Ersoy'la masaya oturmaya hazırlanırken, genç kramponun menajeri Batur Altıparmak Bursa Hakimiyet'e konuştu. Ertuğrul'un mevcut sözleşmesinde yazılı maddeleri gözden geçireceklerinin altını çizen Altıparmak, "Hem oyuncumuzun hem de Bursaspor'un menfaati önemli. Sonuçta kulüp Ertuğrul'a güvendi ve kaptanlığa getirdi. Sözleşme elbette uzayacak. Serbest kalma maddesi de ele alınacak. Ben iki tarafın çıkarı doğrultusunda orta bir yol bulunacağına inanıyorum" dedi. Halen 2 yıl daha sözleşmesi bulunan Ertuğrul'un kulüple 1 ya da 2 yıllık mukavele yenilemesi bekleniyor.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR