YouTube neden açılmıyor?
Sosyal medya aracılığıyla birçok kullanıcı popüler video platformu YouTube'a erişim sıkıntısı yaşadığını belirten paylaşımlar yapmaya başladı. Peki, YouTube neden açılmıyor?
TEKNOLOJİ , 21 Şubat 2017 Salı, 22:38
YouTube neden açılmıyor?

Google'ın artık internetin vazgeçilmez bir parçası haline gelmiş olan dünyaca ünlü popüler video sitesi YouTube'a, giriş yapmak isteyen kullanıcılar hata mesajları ile karşılaşmaya başladılar.

Sosyal medya üzerinde hızla yayılmaya başlayan konu kullanıcıların aklına YouTube çöktü mü? YouTube neden açılmıyor? YouTube'a erişim engellendi mi? gibi soruları getirdi. Bizde sizler için sorunun kaynağını araştırdık.

YOUTUBE'A NEDEN ERİŞİM SAĞLANAMIYOR?

Saat 21.00 civarlarında başlayan erişim problemi ile ilgili YouTube'dan veya internet servis sağlayıcılarından herhangi bir açıklama gelmedi. Ancak, kullanıcıların genel anlamda 500 Internal Server Error hatası ile karşılaştıklarını öğrendik.

Internal Server Error hatası adından da anlaşılacağı üzere sunucu kaynaklı bir hatadır. Yani, şu anda YouTube'a uygulanmış bir erişim engeli vb. durum söz konusu değil.

Tabii bu durumda son kullanıcı tarafında uygulanabilecek bir çözüm bulunmuyor. YouTube sunucularında gerekli sorunların çözülmesinin ardından, erişim problemi ortadan kalkacaktır. (Shiftdelete)

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR