Yusuf Erdoğan Bursaspor'dan ne kadar alacak? İşte detaylar
Ali Ay yönetimi transferin son gününde Trabzonspor'dan Yusuf Erdoğan'la 3 yıllık sözleşme imzaladı. Tecrübeli futbolcu için Yeşil Beyazlılar Bordo Mavililer'e 1 milyon Euro bonservis ödeyecek. 25 yaşındaki Yusuf Bursaspor'da 32 numaralı formayı giyecek.
BURSASPOR , 09 Eylül 2017 Cumartesi, 10:34
Yusuf Erdoğan Bursaspor'dan ne kadar alacak? İşte detaylar

Yeşil Beyazlılar uzun süredir peşinde olduğu sol kanat oyuncusunu renklerine kattı

BONSERVİS PAZARLIĞI

Bursaspor transferin son gününde uzun süredir temasta olduğu Yusuf Erdoğan'ı renklerine kattı. Trabzonspor'da bu sezon kadroda kendisine çok şans bulamayan genç futbolcuyla 3 yıllık anlaşma sağlandı. Önceki gece Başkan Ali Ay ile Trabzonspor Başkanı Muharrem Usta arasında yapılan görüşmede sıkı bir bonservis pazarlığı gerçekleşti. Trabzonspor 1,5 milyon Euro isterken, Bursaspor önce 750 bin sonra da 1 milyon Euro verdi ve taraflar anlaşmaya vardı. İki başkanın mutabakata varması üzerine Yusuf Erdoğan sabah saatlerinde Trabzon'dan ayrıldı.

ÖNCE İSKENDER YEDİ

Trabzon'dan aktarmalı olarak Antalya oradan da İstanbul'a geçen Yusuf Erdoğan öğle saatlerinde karayoluyla Bursa'ya ulaştı.

Önce menajeri Erdinç Şehit ile birlikte İskender yiyen 25 yaşındaki futbolcu ardından Özlüce Tesisleri'ne geçti. Burada Başkan Ali Ay'la bir görüşme gerçekleştiren Yusuf Erdoğan ardından 3 yıllık sözleşme imzaladı. Genç sol kanat oyuncusu Bursaspor'dan ilk yıl 700, ikinci yıl 800, üçüncü yıl da 900 bin Euro alacak. Yusuf Erdoğan Bursaspor'da 32 numaralı formayı giyecek ve Le Guen şans verirse yarın Akhisar Belediyespor maçında sahada olacak.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR