Yusuf Güney'den İmamoğlu'na destek mesajı yayınlayan ünlülere tepki
Şarkıcı Yusuf Güney, her şey güzel olacak etiketi altında Ekrem İmamoğlu'na destek olan ünlü isimlere herhangi bir tepki gelmemesine sitem etti.
MAGAZİN , 07 Mayıs 2019 Salı, 16:05
Yusuf Güney'den İmamoğlu'na destek mesajı yayınlayan ünlülere tepki

Şarkıcılığın yanı sıra işletmecilik yapmaya başlayan Yusuf Güney, YSK'nin İstanbul seçimlerinin iptal etmesinin ardından Ekrem İmamoğlu'na destek olan ünlü isimlere tepki göstermeyen kişilere Instagram hesabından sitem etti.

"GÜNLERCE ETMEDİĞİNİZ KÜFÜR VE TEHDİT KALMADI"

Bir dönem şehit ailelerinin yanında olduğu için tepki gördüğünü söyleyen Yusuf Güney, İmamoğlu'na destek olan ünlü isimlerin paylaşımlarının olduğu fotoğrafı, "Bana sırf şehit ailemizin yanında olduğum için günlerce etmediğiniz hakaret küfür ve tehdit kalmadı... Sanatçı tarafsız olmalıdır dediniz durdunuz ne yani bu tablodaki sanatçı arkadaşlarımızı siz sanatçı yerine koymuyor musunuz hani herhangi bir tepki falan görmedim okumadım sanata biraz saygı lütfen... Herkesin görüsüne saygım sonsuzdur ayni anlayışı hoşgörüyü de sizden bekliyorum saygılar" notuyla paylaştı.

"TARAFSIZ OLMASI GEREKENLER MESLEK GRUBU HAKİMLERDİR"

Son olarak Şahan Gökbakar, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz'un bir açıklamasında dediği "Bir şey olmasa bile kesinlikli bir şeyler oldu" sözlerini çektiği video ile taklit etmişti. Taklit videosundan dolayı eleştiri yağmuruna tutulan Gökbakar kendisini"Tarafsız olması gereken tek meslek grubu hakimlerdir. Sanatçılar, iş adamları, doktorlar, sporcular, avukatlar, ev hanımları, mühendisler vs. değildir" diyerek savunmuştu.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR