Zaferspor'a 'Şahin' destek
Kırmızı Beyazlıların geçtiğimiz sezon yapılan tesislerinde gerçekleşen organizasyonda konuşan Şahin, "Bursa'nın artık BAL'dan 3. Lig'e bir takım çıkarması gerekiyor. Biz de bunun için Zaferspor'a gereken desteği vereceğiz" dedi.
BURSA'DA SPOR , 01 Temmuz 2017 Cumartesi, 13:44
Zaferspor'a 'Şahin' destek

Tolga ÖZTAŞ'ın haberi...

Bölgesel Amatör Lig takımlarından Zaferspor'un geçtiğimiz ay seçilen Başkanı Şaban Sönmez ve yönetim kurulunu önceki gün AK Parti Bursa Milletvekili Hüseyin Şahin ziyaret etti. Kırmızı Beyazlıların geçtiğimiz sezon Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan tesislerinde gerçekleşen ziyarete Hüseyin Şahin ve Şaban Sönmez'in yanı sıra BASKF Başkanı Osman Kılıç, Bursa Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Spor Şube Müdürü Zekeriya Altuntaş, Osmangazi Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Fedai Din ile çok sayıda mahalle halkı katıldı.

O SENE BU SENE

Oldukça samimi bir ortamda geçen ziyarette konuşan AK Parti Bursa Milletvekili Hüseyin Şahin, "Öncelikle çok yakınen tanıdığım sayın Şaban Sönmez'i Zaferspor başkanlığına seçilmesinden dolayı tebrik ediyorum. Geçtiğimiz ay ramazan ve bir arkadaşımı kaybettiğim için gelmek nasip olmadı. Bu zamana kısmetmiş. Çok uzun zamandır Bursa'dan 3. Lig'e bir takım çıkaramıyoruz. Bu eksikliği gidermek için ben Zaferspor'a gereken tüm desteği sağlayacağım. İnşallah o sene bu sene olacak" dedi. BASKF Başkanı Osman Kılıç ise tüm takımlara olduğu gibi Zaferspor'un da yanında olacaklarını belirtti.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR