Barış YALIM

Barış YALIM

barisyalim@bursahakimiyet.com.tr
Yazara Ait Diğer Köşe Yazılarını Listele
Biz gireriz!
19 Nisan 2014 Cumartesi, 08:35

Bursaspor Kulübü’nü babasının çiftliği sananlar, ne kadar da aciz durumdasınız bir bilse-niz…
“Bakın Sönmez Medya’yı Özlüce’den nasıl kovdum” diye böbürlenenler ne kadar komiksiniz bir görse-niz…
Daha başarının ne demek olduğu bilmeyenlerden bunları bilmesini istemek, at gözlüklerini çıkarmadan gerçekleri görmelerini istemek aslında tamamen bizim suçumuz.
Büyük Bursaspor camiasının sizin sandığınız yani sizin düşünceleriniz gibi küçük olmadığını yüzünüze vuranlara gösterdiğiniz hitap tarzını sergilemeyeceğiz ve o seviyeye asla düşmeyeceğiz.
Bundan 2 ay önce de aynı üslup tarzı ile Özlüce Tesisleri’nde yine kurumumuza hakaretlerde bulunan kuyumcu dükkanı sahibi Sayın Rıdvan Şen, (tabii kimse uyarılarda bulunmayınca) yaptığının bir marifet olduğunu sanarak, tekrarlamakta mahzur görmedi.
“Biz burada olduğumuz sürece Özlüce Tesisleri’ne giremezsiniz” diyerek babasının tapulu çiftliği muamelesi yaptığı Bursaspor Kulübü’ne, biz elbet gireriz.
Peki ya siz mayıs ayından sonra o kulübe nasıl girecek-siniz? Bence bunu düşünün!
‘’Bize destek vermiyorlar’’ diye yakındınız.
Pardon size bu halinizle kim neden destek verir? Hiç düşündünüz mü?
Bursaspor’u düşürdüğünüz durum un farkında değil misiniz?
Artık yeter!
Kongrede size oy atanlar bile bin pişman.
Şuanda ‘’Ellerim kırılsaydı da o oyu atmasaydım’’ diyen Bursaspor sevdalısı insanların size bir daha oy atacağını mı sanıyorsunuz? Ya da yeni yaptığınız üyelerin ?
Sakın bu hataya düşmeyin. O hata iki kere yapılmaz.
Yine aday olması kaçınılmaz koltuk sevdasından vazgeçmesi imkansız olan bu yönetimin, boyunun ölçüsünü alacağı günü yani 16 Mayıs’ı merakla ve sabırla bekliyoruz.