Erdal ABİ

Erdal ABİ

erdalozdur@bursahakimiyet.com.tr
Yazara Ait Diğer Köşe Yazılarını Listele
Yürüyelim arkadaşlar
21 Eylül 2019 Cumartesi, 09:12

"Bursasporumuz'a gönül veren taraftarlar olarak maç günleri yaşadığımız bir sıkıntıya dikkat çekmek istiyorum.
Acemler semtindeki Bursaspor-BursaRay İstasyonu'ndan Büyükşehir Belediyesi Stadyumumuz'a ulaşmak isteyenler 1 buçuk - 2 km.kadar uzun bir mesafeyi yaya olarak gitmek zorunda kalıyorlar.
Sene başında Sayın BURBAK yöneticileri konu ile ilgili çalışma yapacaklarını taraftara müjdelemesine rağmen geçen zamanda herhangi bir gelişme kesinlikle olmamış ve sırf bu yüzden bazı taraftarlar ne yazıktır ki artık stada gelmekten vazgeçti.


Önümüzde yağışlı ve soğuk günler de var. O zaman durum daha da vahim bir hal alabilir, bu unutulmasın..
Bu da Bursaspor'un aleyhine bir gelişme. Gönderdiğimiz fotoğraf bu sorunun kanatıdır.
BURBAK yetkilileri daha önce söz verilen kısa yolu bir an önce devreye alarak taraftarın rahatlatılmasını rica ederiz.
Saygılarımızla.

"Mehmet Salih KAYA - A.İhsan TAHİR

ALO, BURASI BÜYÜKŞEHİR

IZGARALAR:- "2.9.2019 köşenizde "Izgara tamamen dolu" başlıklı okur uyarı yazısı Kurumumuz birimince incelenmiştir.
Yazıda "..Nilüfer, Ataevler Bölgesi'nde Kasımpatı Parkı civarındaki ızgaralar tamamen dolu." uyarısı vardı.
Bu adresteki yağmursuyu ızgarası temizliği BUSKİ Gnl. Md. Bakım Onarım ekiplerince 5.9.2019'da yapılarak sorun giderilmiştir..
Bilginize sunar, iyi çalışmalar dileriz."

Büyükşehir Bld. Basın Yayın ve Halkla İlşk. Daire Bşk.

35/E İÇİN BİR TALEP

"19 Mayıs Mah. Egemenlik Cad. üzerinde bulunan Atalay Kent 3. Kısım Sitesi sakinleriyiz. BursaRay istasyonları arasında çalışan 35/E hatlı sarı belediye minibüsleri sitemizin yakınından geçmemesi sebebiyle İstasyona ulaşımda büyük zorluklar yaşıyoruz. 35/E hattındaki minibüs güzergahının sitemizin yakınından geçecek şekilde düzenlenerek istasyona ulaşımımızın kolaylaştırılmasını site sakinleri ve o bölgede yaşayan komşular adına talep ediyoruz.
Saygılarımızla."

Site sakinleri adına KANİ KONUŞ

ALTI DELİK KONTEYNER!

"Nilüfer ilçesi, Çamlıca Mahallesi, Begüm Sokak'taki (Beylik Sokak ile Çobanyıldızı Sokak'ın ortasıda kalan kısımdaki) çöp konteynerinin tabanı nedenini bilmediğimiz bir şekilde ve geniş bir şekilde delinmiş. (Fotoda)


Temizlik ekibi geldiğinde konteyneri araca taşırken altındaki geniş bir delik şeklindeki yerden çevreye çöp suları akıyor ve yolumuzu maalesef kirletiyor. Çöp suları çok pis koku ve sinekler de üretiyor, Nilüfer Bld.'mizden delik konteynerı ivedilikle değiştirmesini saygıyla dileriz."

Nuray AKIN

İLGİ BEKLEYEN BİR PARK

"Gürsu ilçemizdeki Yenidoğan İMBK Anadolu'nun yanında bulunan ve içinde çeşili spor aletlerinin de bulunduğu parkımız son zamanlarda oldukça bakımsız bir şekilde.

Sanki terk edillmiş gibi bir durumun gözlendiği parkımıza belediyemizin biraz ilgi göstermesini saygılarımızla rica ediyoruz." İsmini vermek istemeyen bir mahalle sakini