Kemal GÖZ

Kemal GÖZ

kemalgoz@bursahakimiyet.com.tr
Yazara Ait Diğer Köşe Yazılarını Listele
Yeni ufukların işaret fişeği
20 Kasım 2016 Pazar, 04:16
Hayat durağanlığı sevmez.
Rutine akan bir süreç bir süre sonra kaybolur gider.
Yapılan her iş de doğa gibi devinim içinde olmalıdır. Her bahar nasıl ağaçlar çiçek verirse sunulan ürünler de her gün kendini yenilemek zorundadır. Şimdilerde buna inovasyon deniyor.
Tabiat milyonlarca yıldır sürekli yenileniyor.
Dünya ölçeğinde artık, ülkelerden fazla kentler konuşuluyor.  Bursa da, tarihinden aldığı güçle bugün yıldızı parlayan kentler arasındaki yerini aldı bile.
Bunu da otomotivden tekstile, turizmden tarıma kendini yenileyerek geliştirerek başardı. Üstelik sloganını Türkiye’ye taşıyarak bunu gerçekleştirdi.
“Bursa büyürse Türkiye büyür” yaklaşımı artık her alanda kendini gösteriyor.
Bu hıza ve değişime ayak uyduramayan oyununda dışında kalır.
Çünkü artık bilginin ve yenilenmenin zamanı.
Biz de Bursa Hakimiyet olarak Bursalıların en iyisini hak ettiğine inanarak yenilenip 43 yıllık deneyimi ilk günkü tazeliğiyle yeniden Bursalılara sunmak istiyoruz. 
Bursa’nın tartışmasız en önemli markalarından biri olan Bursa Hakimiyet’e bu yakışır zaten.  
Çünkü öncü olmak, kalıcı olmanın da teminatıdır.
Yüreği Bursa için çarpan Sönmez Medya çalışanları olarak bu değişim habercilik alanında da atılımları beraberinde getirecektir. Bundan hiç kuşkunuz olmasın...
Medya, günümüzde yaşanan tüm tartışmalara tüm kötü örneklere rağmen, yasama yürütme yargıdan sonra kamu adına görev yapan ve kamuyu bilgilendiren 4’üncü kuvvet.  
Biz de Sönmez Medya’nın amiral gemisi Bursa Hakimiyet olarak  güçlü ve güvenle yolumuza devam ediyoruz. 
Bursa Hakimiyet için temel unsur yıllardan beri devam ettiği üzere tarafsız haber ve tarafsız yorumdur.  Bursa Hakimiyet gelecek günlerde de oluşturduğu güvenilir ismi ile sizin spordan siyasete, ekonomiden kültür sanata tüm alanlarda gözünüz kulağınız olmaya devam edecek.
Şimdiye kadar ilk ofset gazete, ilk tamamı renkli sayfaları okuyucularımıza ulaştırmanın gururunu yaşadık. 
Bu sadece matbaa baskı olayı değil yeni ufuklara açacağımız yelkenin ilk işaret fişeğidir. Bursa için vardık, bundan böyle de Bursa için var olmaya devam edeceğiz.