Kemal TİPİOĞLU

Kemal TİPİOĞLU

kemaltipioglu@bursahakimiyet.com.tr
Yazara Ait Diğer Köşe Yazılarını Listele
Bölgelerimize göre hava yorumu!
30 Nisan 2016 Cumartesi, 07:20
Marmara Bölgesi:
  Geçtiğimiz çarşamba günü Bursa’yı etkisi altına alan terör kasırgası 1 canlı bombanın ölümü dışında can kaybı yaşatmadan, bölgeyi şimdilik terk etti.  

Ege Bölgesi: 
Manisa ve Soma civarında mevsim anormallerine dikkat!  Özellikle karayollarını etiksi altına alan alçak tuzaklama vakalarının havayı bozup gerdiği gözlemleniyor.

Akdeniz Bölgesi: 
Akdeniz şeridi boydan boya yüksek terör basıncı tehdidi altında.  Uzmanların verdiği bilgilere göre bölge, son 10 yılın en kısır turist dalgasıyla karşı karşıya kalacak.Güneydoğu Anadolu Bölgesi:  
Kilis başta olmak üzere bölgenin sınır kesimleri sağanak halinde ve yer yer roket yağışlarının etkisinde kalacağı beklenmektedir. 

Doğu Anadolu Bölgesi: 
Bölgemizin güney kısmını uzun süredir etkisi altına alan çatışma havasıyla karışık gök gürültülerinin bir süre daha devam edeceği öngörülmektedir.

İç Anadolu Bölgesi:
 Bölgenin özellikle TBMM mevkiinde sert rüzgârlarla birlikte havada yumrukların uçuştuğu gözlemlenmektedir. Dokunulmazlığın neden olduğu gergin havanın meclisi terk etmesi zor görünüyor. 

Karadeniz Bölgesi: 
 Geçen hafta Trabzon’da etkili olan fanatizm fırtınası etkisini kaybetti ve elini kolunu sallayarak, başka statlarda esmek için bölgeyi terk etti.

Haftanın ufak tefek taşları

“Bursa’ya gelen kadın canlı bombanın, PKK’lı olmadığının, devletten çok önce HDP tarafından bilindiği fikri geldi!”
Okan Tuna

“Başlıca haber kanalları arasında, hükümete en yakınlığıyla bilineninde, Bursa’daki olayın yerine, Sarıkamış Faciası’nın nedenleri sorgulanıyordu.”
Serkan İnceoğlu

 “Kilis’te ölenlerin sayısı 15’i buldu. Belki de siz bu yazıyı okurken yeni roketler de düşmüş olabilir”
Erdal Çatalkaya

“En küçük konuda dahi bir araya gelip tepkilerini en üst düzeyde ortaya koyan siz STK’lar, teröre karşı ne kadar birlik beraberlik içinde olduğunuzu göstermeniz adına gün bugündür.”
Ersel Peker

“Kadınlarımız neden bu kadar zayıftır. Neden her canlı bombanın altından kadın çıkar.”
Orhan Çelik

“O nedenle biz bu duruma ne mi diyoruz?  Vakıfköy bir tek Özlüce’den görünmüyor…”
Süha Gürsoy

KİM BU ÇOCUK?

Fotoğrafa biraz daha dikkatli bakarsanız onu gülüşünden tanıyacaksınız.Hadi bir de ipucu vereyim size. Kendisi Kayserili ve cumhurbaşkanlığı yapmış bir siyasetçi. İpin ucu çok belirgin oldu galiba.  Direkt o bir Abdullah Gül deseydim bari…

---------------------------------------------------------------------------------------------
---------------------------------------------------------------------------------------------