Murat KUTER

Murat KUTER

muratkuter@bursahakimiyet.com.tr
Yazara Ait Diğer Köşe Yazılarını Listele
Ichiban Ödülü Akkoyunlu’nun
07 Mart 2014 Cuma, 08:29

Bursa’da 25 yıldır Toyota bayiliğini yapan Akkoyunlu, Avrupa Toyota’dan Ichiban Ödülü aldı.
Her yıl bir ülkedeki çeşitli kriterleri yerine getirmiş olan bayilerden birine verilen bu ödül mükemmeliyeti temsil ediyor.
Servisten, satışa; müşteri memnunuyitinden , çalışan memnuniyetine kadar birçok alandaki mükemmeliyete bakılan bu ödül ilk kez Bursa’ya geliyor.
5 Haziran ‘da Fransa’nın Nice kentinde düzenlenecek törende ödül verilecek.
Bu törene Türkiye’den Toyota Türkiye CEO’su Ali Haydar Bozkurt ile birlikte Toyota Akkoyunlu’nun sahibi Orhan Coşkun katılıyor.
Orhan Coşkun “Ichiban Mükemmelik Ödülü”nü 2 bine yakın katılımcının önünde alacak.
Toyota’nın Türkiye’de 58 bayisi bulunuyuor.
Orhan Çoşkun duygularını şöyle dile getiriyor:
“Tüm çalışma arkadaşlarımızla beraber yıllarca verdiğimiz emeğin karşılığını alıyoruz. Bunu böyle bir büyük ödülle almak gurur verici. Tüm çalışanlarımıza teşekkür ediyorum”
Bursa adına da gurur verici bir ödül. Kutluyorum.

CHP’Lİ ERKAN AYDIN'LA SOHBET

CHP Osmangazi Belediye başkan adayı Erkan Aydın dün Abdullah Biçen ve arkadaşları ile birlikte ziyaretimize geldi.
Erkan Aydın, mühendis bir baba ile öğretmen bir annenin oğlu.
Kendisi Orhanelili. Eczacılık yapan Aydın dernekçilik konusunda deneyimli genç bir isim. Aydın’a Osmangazi için neler düşündüğünü sordum. Şunları söyledi:“Osmangazi’nin yüzünü değiştireceğiz. Bunu değiştirirken başta Osmangazi’nin olmayan vizyonunu koyacağız. Osmangazi’ye vizyon getireceğiz. Osmangazi’nin temel sorunu kaçak yapı, kentsel dönüşüm. Ama vatandaş özelindeki ilk sorun yolların darlığı ve azlığı ile temizlik hizmetlerinin yeterli olmaması.” Başarılar diliyorum.


BALKAN TİYATRO FESTİVALİ

“BURSA Uluslararası Balkan Ülkeleri Tiyatro Festivali” yarınbaşlıyor.
Önce 16.30’da Heykel’den, Cumhuriyet Caddesi-Zafer Plaza-Atatürk Caddesi güzergâhında bir festival korteji gerçekleşecek.
“Beone Project” gösteri grubu kortejde ve tiyatro önünde şovlarını sergileyecekler.
Akşam 19.00’ da festivalin açılış oyunu Makedonya Üsküp Türk Tiyatrosu yapımı olan “Matmazel Julie” olacak. Tüm emeği geçenlere başarılı bir festival diliyorum.
Kolay gelsin.


'TEMİZ DENİZ TEMİZ TOPLUM'

Mudanya Yelken Kulübü Sosyal Sorumluluk Projeleri kapsamında ''Temiz Deniz, Temiz Toplum'' adlı projeyi hayata geçiriyor. Proje Arnavutköy Balıkçı Barınağı yat limanında hayata geçirilecek.
Temizlik etkinliği sonrası denizden çıkartılacak malzemeler limanda sergilenecek.
Başkan Alper Tuna Tataroğlu etkinliğin pazar günü Mudanya Yelken Kulübü ve Mavi Keyif Dalış Cankurtaran Merkezi ile ortaklaşa düzenleneceğini belirtti.