Murat KUTER

Murat KUTER

muratkuter@yahoo.com
Yazara Ait Diğer Köşe Yazılarını Listele
PBYSK başladı
14 Şubat 2018 Çarşamba, 08:36

Uludağ Üniversitesi'nin kariyer alanında düzenlemiş olduğu geleneksel etkinliği olan 13. Ulusal Profesyoneller ve Başarılı Yöneticilerle Sektörler Kongresi kısa adıyla PBYSK başladı.
Bu kongrenin son günü olan bugün Limak Uludağ Elektrik Genel Müdürü Ali Erman Aytac, Gratis CEO'su Bahadır Özbek ve Zipcar Türkiye Müdürü Canan Erdoğan birer konuşma yapacaklar.
Prof. Dr. Mete Cengiz Kongre Merkezi'ndeki etkinlik 12.00'de başlayacak.

BUSİAD'da TAİDER eğitimi

Ülkemizde aile şirketleri konusunda en ciddi çalışmalara imza atan TAİDER, Bursa Şubesi aracılığıyla önemli bir toplantı düzenliyor.
"Aile Şirketlerinde Yönetim Kurulu 4.0" başlığıyla düzenlenecek paneli TAİDER Bursa Şubesi Temsilcisi Dilara Korgavuş, yönetecek.
Konuşmacılar arasında SÜTAŞ Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Tarık Tezel, Odgers Brendston Türkiye Yönetici Ortağı Ayşe Öztuna Bozoklar, Aktaş Holding İcra Kurulu Başkanı Sami Erol da bulunuyor.
Bu etkinlik 20 Şubat 2018, Salı günü BUSİAD ev sahipliğinde yapılacak.

Sunay Akın ve İlhan Şeşen'li bir gece

Pazartesi gecesi Bursa'da Sunay Akın ve İlhan Şeşen rüzgarı esti. Merinos AKKM'de edebiyat, tarih ve müzik üçgeninde harika bir iki saat yaşadık.
Sunay Akın, derin bilgisi ile tarihin sayfaların arasında kapalı kalmış kapıları açıp, bizleri yeni bilgilerle tanıştırırken, usta müzisyen İlhan Şeşen de harika müziğiyle bizlere naif bir gece yaşattı.
Bu güzel gecede Bursa özelinde de yeni bilgileri belleğimize katarken, Şeşen'in müziği bizi eskilere götürdü.