Hava Durumu

2017’de de bu unvanı koruyacak mı?

Yazının Giriş Tarihi: 24.12.2016 04:42
Yazının Güncellenme Tarihi: 24.12.2016 04:42
Aralık ayı bitti. Hatta bu yıl da bitti.
Ne tüneller, ne köprüler bitti.
Bizim başsız Arena hala bitmedi, bitmedi.
İçinde de, dışında da eksiklikler diz boyu.
Onlar bitirmemekte direniyor, ben de aynı şeyleri yazmakta direniyorum.
Bir kişi çıkıp da, “Ne oluyor, ne bitiyor, neden olmuyor, bu baş şu tarihte yerine konacak, eksiklikler 2.yarı başında giderilecek” diyemiyor.
Cereyanlar tamamen kesilmiş vaziyette.
Böyle mi olacaktı bu işler?
Merak ediyorum, bizim başsız arena 2017’de de bu unvanını koruyacak mı?
Aslında benden yol göstermesi. Baktın olmuyor,  git bir değişikliğe “Timsah Arena değil, Timsah Derisi Arena” de olsun, bitsin. Birleştir 2 ucu, kurtul baş’tan, başlıktan. Nasıl olsa kimsenin bir şey diyeceği de yok.
Bitenler arasına Akyazı Arena da katıldı. Kasım 2013’te atılmıştı temeli. Hem de denize dolgu zemine. “Bitiricez” dediler, bitirdiler.
Trabzonspor, bu hafta Fenerbahçe ile oynayacağı Avni Aker’deki son maçına çıkacak ve oraya veda edecek.
Kutlamak lazım.

İRFAN CAN İÇİN EN HAYIRLISI

Fenerbahçe aldı, alıyor derken İrfan Can Kahveci, Başakşehir’e verildi.
Gençlerbirliği Başkanı İlhan Cavcav da dün Başakşehir ile anlaştıklarını açıkladı. Aslında Başkent ekibinin altyapısından yetişen İrfan Can için en hayırlısı oldu. Fenerbahçe’ye gitseydi mutlaka kaybolurdu. Genç bir yetenek, takım oyununun geçerli olduğu bir yerde mutlaka daha iyi sivrilir ve Türk futboluna daha faydalı olur.
Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
Yükleniyor..

YAZARIN DİĞER YAZILARI

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.