Hava Durumu

6'da 6 neden olmasın?

Yazının Giriş Tarihi: 20.11.2019 09:02
Yazının Güncellenme Tarihi: 20.11.2019 09:02

Bursa Hakimiyet'in hafta başındaki spor manşeti, "Hedef 6'da 6" idi.
Evet neden olmasın? Bursaspor bunu neden başaramasın?
FIFA, UEFA ve TFF cezaları yine nüksetmezse, Bursaspor kalan 6 hafta sonunda liderliği neden ele geçiremesin?

Üstelik kalan 6 haftada, daha rahat bir fikstür imkanı yakalamışken.
Geçen sezonki 1.Lig puan cetveline baktım. İlk yarı sonunda Gençlerbirliği 41, Denizlispor 36 puanla ilk 2 sırayı paylaşmış. Bu sezon ise takımlar devamlı puan kaybı yaşadığından bu rakamlara ulaşma imkanı yok. 30-32 aralığındaki 3 takımın ilk 3 dereceyi paylaşma ihtimali oldukça yüksek görünüyor.
Bursaspor'un kalan 6 haftada Keçiörengücü ve Hatayspor ile içerde oynayacak olması da önemli bir avantaj.
Burada iş dönüyor dolaşıyor, Seleznov ve Kubilay'ın üzerinde düğümleniyor.
Çünkü daha fazla gole ulaşmaları gerek.

İKİSİ BİRDEN KÜME DÜŞTÜ

Malum, Bursaspor küme düştü. Ardından Ertuğrul Sağlam da küme düştü.
Şampiyon Bursaspor ve şampiyon teknik direktör birlikte alt kümelere indiler. Birbirlerini yanlız bırakmamacasına.
Ertuğrul Sağlam dün "Doğum günüm" diyerek TFF 2.Lig takımlarından Samsunspor ile 5 yıllık sözleşme imzaladı.

Samsunspor için birçok takımı reddettiğini ifade eden Ertuğrul Sağlam, "Bugün benim için birkaç açıdan özel bir gün. Bugün atacağım imzayla hayatımın bundan sonraki kısmı daha güzel geçecektir. Dünler ve yaşanmışlıklar çok değerlidir. Samsunspor'da dün yaşadıklarım hakikaten çok değerliydi ve çok önemsiyorum. Yarınlar için buradayım. Samsunspor'u Süper Lig'in 6.şampiyonu yapmak için geldim" dedi.
Evet, nerdeeeen nerelere

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
Yükleniyor..

YAZARIN DİĞER YAZILARI

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.