Mustafa TUNÇAKIN

Mustafa TUNÇAKIN

m.tuncakin@bursahakimiyet.com.tr
Yazara Ait Diğer Köşe Yazılarını Listele
Konuşsana Aziz
08 Mayıs 2018 Salı, 07:48

Kendi takımına karşı yapılan en ufak bir hatada bile ekranlara çöreklenen, günlerce hatayı yapan hakemi ve TFF'yi tehdit ederek kafa ütüleyen Aziz, nerdesin?
Dilini mi yuttun?
Bursaspor'un yardımla şampiyon olduğunu bir tek sen söylüyorsun.
Fenerbahçe'yi Fırat Aydınus'un 2.yaptığını 80 milyon gördü, 80 milyon söylüyor.
Şimdi de bir tek sen susuyorsun.
Konuşsana Aziz.
Yoksa, Aatıf'ın Barış'a basmasını, Souza'nın rakibine tokadını, Valbuena'nın ayağını Furkan'ın ayağına takmaya çalışmasını, Titi'nin kırmızı karttan önce Şener tarafından düşürülmesini görmek istemeyen ve maçı Fener'e zorla ikram eden Fırat'a, hoplaya zıplaya sevinirken mi mideye indirdin o dilini?
Evet, gerçekler bir kez daha ayağına takıldı.
"Tiyatro, tiyatro" dediniz, böyle iğrenç bir tiyatronun asıl sahipleri olduğunuzu, Fırat gibi figüranlarla bir kez daha ispat ettiniz.
Genelde para için söylenir ama, artık sizin sayenizde puan için de söylenecek bu laf:
"Haram olsun"

AZİZ'İN ACİZLERİ
Sözde büyük takım, sözde büyük futbolcular.
Ama gerçekte hepsi acz içinde, zavallılık içinde ayak altında dolaşıyorlar. Valbuena'nın yaptığına Türkiye'de kargalar bile güldü. Topu kaybettikten sonra ayağını Furkan'ın ayağına takmaya çalışmasına ve faul beklentisine dilencilik mi demek lazım, yoksa emek hırsızlığı mı?
Aslında ikisi birden yakışır onlara.
Fırat da, sarı kartı bulunan Valbuena'ya bu pozisyonda 2.sarı kartı göstermeyerek Fenerbahçe'yi 10 kişi bırakmak istemediğini ve rengini net bir şekilde ortaya koymuş oldu.