Serkan İNCEOĞLU

Serkan İNCEOĞLU

serkaninceoglu@bursahakimiyet.com.tr
Yazara Ait Diğer Köşe Yazılarını Listele
Bursa’da, Faruk Çelik’le…
09 Şubat 2015 Pazartesi, 07:00
Huzur…Refah…Kalkınma… Gelişmişlik…
Örgütlenme…
Sosyal güvence…
Ortaya koyduğumuz bu kavramlar, bir ülkenin kendisi ve yönetimindeki siyasi irade için öncelikli, çok önemli ve çok stratejik unsurlardır.
Bu nedenle…
Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik’in hükümetteki görevi, kendisine güveni ve taşıdığı sorumluluğu gösteriyor.
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Bursa’daki programında yerini alan Çelik, hem kürsüdeki konuşması hem katıldığı diğer programlarla beraber, kentlisiyle kucaklaştı.
Şanlıurfa’ya rotasyonlu vekildi.
Bursa’nın dört tarafını ve konularını bilen, halkla tanışık diyaloglar kurabilen siyasetçi olmakla beraber, uzak kalmamaya da özen gösteriyordu.
Yeni gelişinde, farklı ortamlarda bulundu.
Katıldığı sosyal ortamlarda, sohbeti vardı ve yanı sıra hatıra fotoğrafı isteklerini de yerine getirmeye çalıştı.
AK Parti’nin 3 dönem kuralı nedeniyle milletvekili adayı olamayacak.
 Kesin dönüş yapacağı Bursa’yla selamlaşma ve yeniden bütünleşme sürecinde bulunuyor.

BAŞKOMUTAN'LA “KIŞLA” HATIRASI!

Bursa Garnizon Komutanlığı, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Bursa’ya gelişi nedeniyle Başkomutan’ı da konuk etmiş oldu. Helikopterle askeri üsse iniş yapan Erdoğan, Garnizon Komutanlığı ve Jandarma Bölge Komutanlığı ziyaretlerini de gerçekleştirdi.

Komutanlar ve merasimde görev yapan Mehmetçiklerle beraber, çok özel bir hatıra fotoğrafı çekildi.

CHP’ DE, MAHALLE YAPILANMASI…

Milli Görüş siyasetinde, halka birebir iletişim ve mahalleler düzeyinde çalışmalar, Refah Partisi’nin dönemiyle canlılık kazanmıştı...
Sol siyasette, DSP’nin iktidarı döneminde başlatılan mahalle temsilciliği uygulaması, AK Parti tarafından teşkilat ve üyeleriyle bir bütünsellik içerisinde, güçlü şekilde yürütülüyor.

CHP Osmangazi İlçe Yönetim Kurulu’ndan Arzu Omurtay’ın sosyal medyadaki saha siyaseti paylaşımlarında, bu sistemin ana muhalefette de önemsendiğini ve yerleştirilmeye çalışıldığını gördük.
Fotoğrafıyla da, ortaya konuluyor.