Serkan İNCEOĞLU

Serkan İNCEOĞLU

serkaninceoglu@bursahakimiyet.com.tr
Yazara Ait Diğer Köşe Yazılarını Listele
Bursa’nın itici gücü Bursa Hakimiyet
11 Eylül 2016 Pazar, 08:14
Bugün…
Bursa’nın çifte mutlu günü!
Düşman işgalinden kurtuluşunun yanı sıra, Bursa Hakimiyet’in kuruluşunun da yıldönümünü aynı günde yaşıyoruz.
Bursa Ticaret ve Sanayi Odası’nın “Bursa büyürse, Türkiye büyür!” demesi, artık bir kent sloganına dönüşürken, bir gerçeğin altını çizmek gerekiyor.
Bursa’nın nitelikli bir büyük kent olabilmesi ve konulan yeni büyük hedeflerine de ulaşabilmesi için, yerel medyanın tartışmasız katkıları ve rolü, söz konusudur.
Yarım asırlık medya kurumu Bursa Hakimiyet, dünden bugüne olduğu gibi, bugünden yarına da kentine, kentlisine ve ülkesine, güç katmaya devam edecektir.
Medya; toplumun gözü, kulağı ve sesi olarak tanımlanırken, haberciliğin ve yorumculuğun temel ilkeleri, gereklilik oluşturuyor.
Güvenirlik…
Bursa Hakimiyet; Türkiye’nin hukuk sistemi içerisinde medyayı bağlayan mevzuatın yanı sıra, kurumsal ilkelere sahip bir medya kurumudur.
Haberciliğini, tarafsız yorumculukla birleştiren Bursa Hakimiyet’in ailesine, çok uzun yıllar öncesi, Bursa Hakimiyet Çocuk Kulübü’yle adım atmıştık.
Bu sütunları kaleme alırken…
Dünün Bursa Hakimiyet Çocuk Kulübü’nden bugünlere gelip, bir yazarı olarak yıldönümünü bir de böyle duygularla yaşıyoruz.
Yılların habercilik deneyimiyle bu sütunlarda özgün düşünce ve bakış açımızı, gündeme ilişkin çok özel detaylar ve sorulara yanıtlarla ortaya koymaya çalışıyoruz.
Beraberce…
Nice yıllara….

Bursa’da ‘milli’ coşku

Bursa’nın düşman işgalinden kurtuluşunun yıldönümü programı, dün akşam Atatürk Caddesi’nde, tarihi belediye binasındaki temsili kurtarışla başlarken, bugün de etkinlikler olacak.
Tophane’den saat 10:00’da mehter ve bandoyla Atatürk Anıtı’na yürüyüş var.
Bursa Kent Müzesi’nin önünde, şiir, konuşmalar, mehter ve kılıç-kalkan gösterilerinin yer aldığı etkinlik yapılacak.

Nilüfer’de ‘hayvan’ oteli

Evcil hayvan sahiplerinin tatile gitmeleri durumunda, Nilüfer Belediyesi’nin böyle durumdakiler için başlattığı ‘hayvan oteli’ hizmeti, memnuniyetle karşılanıyor.
Hayvan Bakım ve Tedavi Merkezi’nin kapsamındaki 25 localı uygulama, ilgi yoğunluğu nedeniyle tam doluluğa ulaştı.

Bursa Hakimiyet’ten bugün çok özel ‘ek’

Bursa Hakimiyet, kuruluşunun yıldönümü nedeniyle bugün çok özel bir ek çalışmasını, okuyucularına ulaştırıyor.
Bu sütunların yazarı olarak, editörlüğünü yürüttüğümüz 52 sayfalık yıldönümü eki, makaleler ve emek veren tüm personelin tanıtımına yer veriyor.
Bayinizden istemeyi unutmayınız.