Serkan İNCEOĞLU

Serkan İNCEOĞLU

serkaninceoglu@bursahakimiyet.com.tr
Yazara Ait Diğer Köşe Yazılarını Listele
Cumhurbaşkanı 7 Ağustos’ta 81 ilde konuşacak!
05 Ağustos 2016 Cuma, 04:58
‘Demokrasi’ için…
Meydanlar, gün batımından ertesi günün şafak vaktine kadar milletin buluşmasına, toplu nöbet tutmasına sahne oluyor.
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından geçen hafta yapılan açıklamada, milet iradesinin güç birliğinin, 7 Ağustos’ta İstanbul’da taçlandırılacağını açıklamıştı.
Yenikapı’da düzenlenecek Demokrasi ve Şehitler Mitingi’nde, Türkiye’nin demokrasiye bağlılığı ve kastedenlere cevabının fotoğrafı, dünya tarihine geçecek.
Cumhurbaşkanı konuşacak.
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli de, demokrasinin fotoğrafına davet edilmişlerdi.
Bahçeli de katılıyor. 
Kılıçdaroğlu’nun da gelmesi, arzu ediliyor.
İstanbul’daki tarihi buluşmanın hazırlıkları devam edilirken, aynı günde diğer kentlerin meydanları, ortada bırakılmayacak ve boş tutulmayacak.
Büyük miting, saat 17:00’de!
Yanı sıra…
Aynı gün ve saatte, yurt meydanları da dolacak.
15 Temmuz ertesiyle…
Gün batımıyla meydanlarda başlayan demokrasi nöbeti, 7 Ağustos’ta, Yenikapı’da büyük buluşmanın yapılacağı aynı vakitle saat 17:00’de eşzamanlı başlayacak.
Konuşmasıyla…
Cumhurbaşkanı Erdoğan, dev ekranlarla tüm yurtta aynı saatte, tüm meydanlarda bulunmuş ve tüm yurda hitap etmiş olacak.
Siyasetüstü organizasyon yapılacak.
Demokrasi nöbeti, yurtta sürecek.
15 Temmuz şehitleri anılacak.
Devlet politikasıyla…

Müjdenin akıbetini sordu

CHP Bursa Milletvekili Nurhayat Altaca Kayışoğlu, emeklilerin 1 yıldır gerçekleşmesini beklediği vaadin akıbetini, gündeme getirdi.
Maliye Bakanı Naci Ağbal’a, “Ne zaman, emeklilerin dört gözle beklediği bu promosyonu vereceksiniz?” diye soruldu.
‘Emekliye bayram ikramiyesi’ vaadi için de, “Emeklilerimizin yüzünü, bu bayram da güldürecek misiniz?” ifadesini kullandı.

Büyükşehir’den, ‘kırsal’ destek

Büyükşehir Belediyesi’nin, kırsal kalkınma politikası kapsamında, çiftçilik ve üreticilikle ilgili destek ve teşvik uygulamaları devam ediyor.
Araç, gereç, fidan, süt tankı, damızlık ve fide gibi hizmetler sunulurken, köylere 250 adet daha elektrikli salça makinesi dağıtılacak.

Sıcaksu kenti Bursa’da, dönüşüme 95 milyon TL

Büyükşehir Belediyesi, Sıcaksu Kentsel Dönüşümü için şimdiye kadar yürütülen çalışmalarda, yerlerin elde edilmesi için 95 milyon TL harcandığını açıkladı.
Projenin amacıyla sıcaksu turizmine yönelik tesisleşme ve dönüşümü için de çok katlı iş merkezi fonksiyonu getirilmesi, odak noktalarını oluşturuyor.