Serkan İNCEOĞLU

Serkan İNCEOĞLU

serkaninceoglu@bursahakimiyet.com.tr
Yazara Ait Diğer Köşe Yazılarını Listele
Türkyılmaz’la dobra dobra...
27 Kasım 2016 Pazar, 04:14
Kendi CHP’sinde tartışmalara çekilen Mudanya Belediye Başkanı Hayri Türkyılmaz, AS TV’de dobra dobra davrandı.
‘Yerel Bakış’ konuğumuzdu.
Ne karar alındı ve yapıldıysa, Mudanya ve belediyesinin çıkarları için yapıldığını ve böyle devam edeceğini söylüyordu.
Ahlaklı, temiz  belediye başkanı olduğunu vurgularken, kendi partisinde, yandaşlık, kayırma bekleyenlerin amaçlarına ulaşamadıklarını anlatıyordu.
Partisi ve belediye başkanının aleyhinde konuşanlara sert tavır sergilerken, iftiralara karşı yargı ve CHP’de disiplin mekanizması için gereken adımları attığını belirtiyordu.
Nelerin yaşandığını, Genel Başkan Kemal Kılıçaroğlu’na anlattığını gündeme getirerek, “Sayın Genel Başkanımız, farkında ve fazlasını biliyor.” diyordu.
Kendisine karşı...
Özellikle sosyal medyanın kullanılmak istendiğinden söz ederken, “Kişisel çıkarları için partisine, partili belediye başkanına laf söyleyen ve CHP’de işleri olmayanlar, kusura bakmasın; onları bütün Mudanya biliyor.” şeklinde konuşuyordu.
Yeniden adaylığına inanıyor.
İl Başkanı Şadi Özdemir tarafından kendisine güven duyulan Türkyılmaz, CHP’deki aykırı seslere karşı, tutumunu net ortaya koyuyordu.
Canlı yayınla...
Doğruları, anlatmayı amaçlıyordu.
Halkına, güven mesajı vardı.
Yanı sıra, “Çok sevdiğim genel başkanımı ve genel merkez yönetimi için elini değil, gövdesini taşın altına sokan bir insanım.” ifadesine yer veriyordu.

Büyükataman’la ‘MHP buluşması’

Atatürk Kongre Kültür Merkezi’nde, bugün Bursa’daki MHP camiasının büyük buluşması gerçekleşecek.
Genel Sekreter İsmet Büyükataman, il ve ilçe teşkilatlarının yönetim kadroları ile üyelerin katılımlarıyla Türkiye’nin siyaset gündemini konuşacak.
Saat 13:00’teki gündemde, yeni anayasa da yer tutacaktır.

Bozbey’den 24 Kasım selfie’siSelfie paylaşımlarıyla bilinen Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey, Öğretmenler Günü’nde de öğrencilerle çekim yaptı.