Hava Durumu

2024 Özyaşar Tel ve Galvanizleme halka arz sonuçları! Özyaşar Tel borsada ne zaman işlem görecek?

Özyaşar Tel ve Galvanizleme halka arz sonuçları için bekleyiş başladı. Özyaşar Tel halka arz amacıyla 23-24 Mayıs tarihleri arasında talep topladı. Sermaye Piyasası Kurulu (SPK) onayı alan Özyaşar Tel ve Galvanizleme halka arz büyüklüğü 873 milyon TL olarak belirlendi. Şirketin halka açıklık oranı 30,23% olacak ve toplamda 31.2 milyon adet lot dağıtılacak. Özyaşar Tel ve Galvanizleme halka arzı tamamı eşit dağıtım olacak şekilde halka arz edilecek. Peki, Özyaşar Tel ve Galvanizleme kaç lot verdi, borsada ne zaman işlem görecek?

Haber Giriş Tarihi: 27.05.2024 12:13
Haber Güncellenme Tarihi: 27.05.2024 12:13
Kaynak: Hürriyet
2024 Özyaşar Tel ve Galvanizleme halka arz sonuçları! Özyaşar Tel borsada ne zaman işlem görecek?

SPK onayı alan Özyaşar Tel ve Galvanizleme halka arz edildi. 2 gün boyunca talep toplayan Özyaşar Tel halka arz sonuçları da yatırımcılar tarafından merak edilmeye başlandı. Özyaşar Tel halka arz kaç lot verdi? sorusu da bu sebeple araştırılıyor. Mevcut ortaklardan Çokyaşar Holding AŞ'nin sahip olduğu 6.240.000 TL, Derviş Ali ÇOKYAŞAR'ın sahip olduğu 780.000 TL ve Ömer ÇOKYAŞAR'ın sahip olduğu 780.000 TL nominal değerli olmak üzere toplam 7.800.000 TL nominal değerli (B) grubu pay halka arz edildi. Peki, Özyaşar Tel Galvanizleme borsada ne zaman işlem görecek?

ÖZYAŞAR TEL GALVANİZLEME HALKA ARZ SONUÇLARI AÇIKLANDI MI, KAÇ LOT VERDİ?

Özyaşar Tel ve Galvanizleme halka arzı kapsamında talepler 23-24 Mayıs 2024 tarihlerinde toplandı. Özyaşar Tel ve Galvanizleme halka arz fiyatı 28 TL olarak belirlendi. Şirketin halka arz sonuçları açıklanmadı. Halka arz sonuçlarının açıklanmasının ardından bireysel yatırımcılara kaç lot verdiği netlik kazanacak.

ÖZYAŞAR TEL BORSADA NE ZAMAN İŞLEM GÖRECEK?

Özyaşar Tel halka arz sonuçlarının açıklanmasının ardından borsada ne zaman işlem göreceği belli olacak.

ÖZYAŞAR TEL GALVANİZLEME KATILIM ENDEKSİNE UYGUN MU?

Özyaşar Tel ve Galvanizleme katılım endeksine uygun işlem görecek.

Kaynak: Hürriyet

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.