Hava Durumu

Bursa'da bu yola dikkat! Onarım çalışması sebebiyle

Kara yollarının yapım, bakım ve onarım çalışmaları sürdürülen kesimlerinde yavaş gidilmesi, trafik işaret ve işaretçilerine uyulması gerekiyor. Gebze-Orhangazi-İzmir Otoyolu'nun (İzmit Körfez geçişi ve bağlantı yolları dahil) Gemlik Serbest Bölge-Çağlayan kavşağı 7-8. kilometrelerinde onarım çalışması sebebiyle İstanbul yönü emniyet şeridi trafiğe kapatıldı.

Haber Giriş Tarihi: 23.03.2024 08:58
Haber Güncellenme Tarihi: 23.03.2024 08:58
Kaynak: AA
Bursa'da bu yola dikkat! Onarım çalışması sebebiyle

Karayolları Genel Müdürlüğünün yol durumu bültenine göre, TEM Otoyolu'nun Babaeski-Lüleburgaz kavşakları 0-25. kilometrelerinde üstyapı onarım ve yenileme çalışmaları nedeniyle İstanbul istikametinde bölümler halinde şerit daraltma uygulanıyor.

Gebze-Orhangazi-İzmir Otoyolu'nun (İzmit Körfez geçişi ve bağlantı yolları dahil) Gemlik Serbest Bölge-Çağlayan kavşağı 7-8. kilometrelerinde onarım çalışması sebebiyle İstanbul yönü emniyet şeridi trafiğe kapatıldı. Bu yüzden ulaşım diğer şeritlerden sağlanıyor.

Denizli-Serinhisar yolunun 20-22. kilometrelerinde yapım çalışmaları dolayısıyla ulaşım bölünmüş yolun bir bölümünden iki yönlü sürdürülüyor.

Tokat-Niksar yolunun 36-38. kilometrelerinde şev tanzim, Çanakkale-Çan yolunun 17-21. kilometrelerinde yapım, Taşucu-Silifke-Erdemli yolunun 17-20. kilometrelerindeki Yeşilovacık T-1 Tüneli girişi-Kavşak-1 bölgesinde patlatmalı yapım çalışmaları sebebiyle söz konusu kesimlerde ulaşım kontrollü sağlanıyor.

Isparta-Antalya yolunun 32. kilometresinde sanat yapıları çalışmaları dolayısıyla ulaşım bölünmüş yolun Antalya gidiş istikametinden iki yönlü sürdürülüyor.

Karakurt-Erzurum yolunun 2-3. kilometrelerinde bakım ve onarım çalışmaları sebebiyle trafik akışı tek şeritten ve kontrollü sağlanıyor.

İnebolu-Abana-Çatalzeytin yolunun 27-28. kilometrelerinde heyelan ıslah çalışmaları nedeniyle ulaşım servis yolundan kontrollü gerçekleştiriliyor.

Beşikdüzü-Trabzon yolunun 55. kilometresindeki Trabzon Tüneli'nin (Çömlekçi mevkisi) Trabzon-Akçaabat istikametindeki kuzey tüpünde aydınlatma sistemi bakım ve onarım çalışması nedeniyle 23.00-06.00 saatlerinde ulaşım tek şeritten ve kontrollü devam ediyor.

Kaynak: AA

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.