Hava Durumu

Bursa'da şarkılar çocuklar için söylendi

BUSADER Federasyonu bünyesinde yer alan Veteran BUSADER üyelerinden oluşan TSM Korosu’nun sahneye çıktığı ‘Yeşilçam Şarkıları’ konseri Hatay Samandağ BUSADER İlkokulu ve lösemili çocuklar yararına gerçekleşti.

Haber Giriş Tarihi: 02.05.2024 12:00
Haber Güncellenme Tarihi: 02.05.2024 12:00
Kaynak: Erhan Bedir
Bursa'da şarkılar çocuklar için söylendi

Birleşik Uluslararası Sağlık ve Eğitim Gönüllüleri Dernekleri Federasyonu bünyesinde yer alan derneklerden biri olan Veteran BUSADER, iyilik hareketini sürdürmeye devam ediyor. 23 Nisan Çocuk Bayramı kapsamında bu kez hem BUSADER İlkokulu hem de LÖDER yararına özel bir gece organize eden Veteran BUSADER üyeleri, dernek bünyesinde kurdukları TSM Korosu ile Fatih Erkoç Sanat Akademisi'nde aylar süren çalışmaların ardından yeteneklerini Merinos AKKM’nde düzenlenen ‘Yeşilçam Şarkıları’ konserinde sergiledi.

YEŞİLÇAM ŞARKILARI

Şef Bahadır Sevik yönetiminde unutulmaz Yeşilçam filmleriyle özdeşleşen sevilen şarkıları hem koro hem de solo olarak seslendiren koristler, gecenin sonunda ayakta alkışlandı. Finalde sahneye çıkarak koroya katılan BUSADER Federasyonu Başkanı Zerrin Özgüle, Başkan Deniz Cantürk nezdinde tüm Veteran BUSADER Ailesi ile Şef Bahadır Sevik’e teşekkür etti. LÖDER Yönetim Kurulu Üyesi Pınar Uğuryol ise Veteran BUSADER'e teşekkür plaketi takdim etti.

DEPREMZEDELERİ UNUTMADILAR

Geride bıraktığımız 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı Hatay Samandağ’da yaptırdıkları BUSADER İlkokulu’nda öğrencilerle birlikte kutlayan BUSADER Federasyonu Başkanı Zerrin Özgüle, gecede yaptığı konuşmada deprem bölgesine yapılan yardımların zaman geçtikçe azaldığını dile getirdi.

Bu anlamlı konserin özellikle bölgedeki çocuklar için önemine değinen Özgüle, “Lütfen deprem bölgesindeki insanlarımızı unutmayalım. Çünkü aradan zaman geçtikçe oradaki acılar unutuluyor fakat bölgedeki ihtiyaçlar bitmiyor Dolayısıyla bizim gibi gönüllü sivil toplum örgütlerine ve yardımseverlere çok iş düşüyor” dedi.

Şef Bahadır Sevik yönetimindeki koristler, unutulmaz Yeşilçam filmleriyle özdeşleşen sevilen şarkıları hem koro hem de solo olarak seslendirdi.

Veteran BUSADER Başkanı Deniz Cantürk, Bursa LÖDER Yönetim Kurulu Üyesi Pınar Uğuryol’a teşekkür etti.

Veteran BUSADER Başkanı Deniz Cantürk, Şef Bahadır Sevik’e teşekkür etti.

BUSADER Federasyonu Başkanı Zerrin Özgüle

Bursa BUSADER Başkanı Elif Evke

Sanart BUSADER Başkanı Sinem Uğurgün

Veteran BUSADER Başkanı Deniz Cantürk

BUİKAD Başkanı Şeyda Şençayır

Tülin Günbatılı

Nermin Ceyhan

Dilek Cantürk

Dr. Yüksel & Dr. Fatma Akalp

Deniz Yiğit

Ebru Yangöz

Melek & İlkay Üyük

Fatma & Doğan Yılmaz

Seyhan & Metin Yaran

Zuhal Osanmaz,

Arzu & Tolga Bacak

Gülay Elkırmış

Sevinç Önel

Birgül Çelikaksoy

Didem Şanlı

Aysu Serdar

Gülin Okan

Bircan Dağdelen

 

Kaynak: Erhan Bedir

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.