Hava Durumu

Teknik Oto yeni kuruluşuyla gündeme geliyor

Bursa’mızın premium otomobil denilince akla gelen ve 25 yıldır BMW-MINI-BMW Motorrad, Jaguar ve Land Rover, aynı zamanda Nissan markalarının satış ve satış sonrası işlemleriyle ilgili hizmet sunan Teknik Oto A.Ş, şimdi yeni bir kuruluşuyla, yine aynı alanda fakat çok daha başka bir uygulamayla gündemimize geliyor.

Haber Giriş Tarihi: 29.05.2024 15:51
Haber Güncellenme Tarihi: 29.05.2024 15:51
Kaynak: Haber Merkezi
Teknik Oto yeni kuruluşuyla gündeme geliyor

Tüm Türkiye pazarında, kısa, orta ve uzun dönem premium kiralama hizmetini odağına alan ve Teknik Oto kuruluşu olan Motomotom Premium Araç Kiralama, faaliyetlerine başlamıştır.

Haberini alınca şirketin Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Gürol MUMCU ile görüştük ve detayları haberimize ekledik.

Gürol MUMCU ile yaptığımız görüşmede, Türkiye genelinde premium modellerin kiralama seçeneğinin neredeyse bulunmadığını, bu modelleri talep eden müşterilerin güven odaklı kuruluşlarla çalışmak istediklerini öğrendik. Hal böyle olunca, premium hizmet ve premium modellerde güven esasına dayanarak Motomotom’u kurduklarını tüm organizasyon ağının da bu güven ve hizmet kalitesiyle oluşturulduğu bilgisini aldık.

Motomotom Premium Araç Kiralamanın bununla kalmayarak, şirketlerin ve bireysel müşterilerinin tüm ihtiyaçlarını karşılamayı hedefleyerek, başlangıç seviyesi otomobil modellerinden üst segment modelleri de kapsayan geniş bir araç parkı olduğunu, üstelik marka ve model taleplerine hızlı tedarikle cevap verildiğini belirtmek doğru olur diye düşünüyoruz.

Şimdi sıkı durun; piyasa şartlarından yine Motomotom’u ayıran tam kasko güvenceli ve fiyat avantajı üstünlüğünden bahsedeceğiz.

Normal şartlarda araç kiralama tam kasko güvencesine sahip olmak isterseniz, ek ücretlerle bunlar kabarık ücretler, satıl alım yapılırken, bu durum Motomotom’da bambaşka bir kalitede işliyor; kiralanan araçlarda tam kasko güvencesi ilave bir ücret talep edilmeksizin standart olarak sunuluyor.

MUMCU’nun altını çizdiği bir diğer önemli konu ise piyasa şartlarında nefes aldıran yine kolaylaştırıcı bir Motomotom uygulaması. Normal şartlarda araç kiralamada DBS, teminat mektubu veya kredi kartı blokaj uygulaması mevcutken Motomotom’un bu saydığımız blokajları uygulamadığı, müşterilerinin parasal sıkılaşmanın yoğun olduğu bu zor zamanlarda yanında olduklarını ve müşteriler tarafından da çok memnun kalındığını öğrendik.

Avantajlı ve tüm ayrıcalıklı hizmetleri merkezine alan Motomotom Premium Araç kiralama organizasyonunun kısa sürede rakiplerini geride bırakarak mevcut hizmetlerini bütün Türkiye’de müşterilerine sunma hedefinin heyecanını bildirmek isteriz.

Premium araç kiralamanın merkezi olacağından hiç şüphemiz olmayan Motomotom Araç Kiralama A.Ş’ye başarılar dileriz.

Kaynak: Haber Merkezi

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.