Hava Durumu
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

Bahçeli: CHP ile DEM'in ayrı aday belirlemesi sinsi bir oyun

Ankara'da konuşan MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, "CHP demek DEM demektir. CHP ile DEM'in ayrı aday belirlemesi sinsi bir oyundur. Hesapları tutmaz." dedi.

Haber Giriş Tarihi: 11.02.2024 15:01
Haber Güncellenme Tarihi: 11.02.2024 15:01
Kaynak: Haber Merkezi
Bahçeli: CHP ile DEM'in ayrı aday belirlemesi sinsi bir oyun

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Ankara'da seçmen iletişim merkezi açılış töreninde önemli açıklamalarda bulundu.

İşte  Bahçeli'nin konuşmasından satır başları:  Ankara'da yaşayan tüm vatandaşlarımıza elimizi uzatıyoruz. Gönül vermedikçe gönül bulamayacağımızın farkındayız. Milletimize gönlümüzü verdik ülkemize ömrümüzü adadık. Hiç kimseyi öteki görmüyoruz. Milletimizin tüm güzelliklerini sahipleniyoruz. İnançla da mücadelemizi yapıyoruz. Vatandaşlarımızla buluşuyor, dertleşiyoruz. Cumhur İttifakı nefes alır gibi dur durak bilmeden çalışıyor. Mahalli seçimlere hazırlık sürecini dolu dolu geçireceğiz. Hiçbir şeyi şansa bırakmayacağız. İktidara değil Türkiye'ye muhalefet eden partilere meydanın boş olmadığını göstereceğiz.

TÜRKİYE CUMHURİYETİ'NE KAFA TUTAN ÇÜRÜMÜŞLER KENARA ÇEKİLECEK

31 Mart seçimleri ile kayıp yıllar son bulacak. Belediye kaynaklarını teröristlere sevk eden dalaverecilerden millerimiz hesap soracak. Devletin kasasını gasbedip Türkiye Cumhuriyeti'ne kafa tutan çürümüşler kenara çekilecek. Zamana ve mekana göre görüş değiştirmeyiz.

ALTINDAN KALKAMAYACAĞIMIZ SORUN YOK

Uzlaşmanın zemini Ankara'nın tarihi miras ve emanetleri. Altından kalkamayacağımız sorun yoktur. Devlet ile millet arasında uyum sağlanmışsa bunun sebebi cumhurbaşkanlığı hükümet sistemine aittir. Çatlak sesler dinmiş, karar alma süreçlşeri seriye bağlanmış, bürokratik oligarşinin suyu kesilmiştir.

SİNSİ BİR OYUN

DEM'lenmiş CHP karışık ve kavgalıdır. Cumhur İttifakı zalimlere karşı Cumhurun iradesidir. CHP demek DEM demektir. CHP ile DEM'in ayrı aday belirlemesi sinsi bir oyundur. Hesapları tutmaz.

CHP YÖNETİMİ PKK'NIN ELİNE GEÇMİŞTİR

Cumhur ittifakı tarafını belirlemiştir, Cumhur ittifakı Ankara'dan, Türkiye'den yanadır. Milletimizi Cumhur İttifakı'na davet ediyorum. Ülküdaşlarıma diyorum ki Altınok'la beraber diğer adaylarımızla cadde cadde dolaşacak ve Altınok'la altın çağı başlatacaksınız. Fason milliyetçilere aldanacak yoktur. Hem demlenip hem milliyetçi olmak yoktur. Gün birleşme günüdür. Cumhur İttifakı'nın gönlünde herkese yer vardır. CHP'ye oy veren kardeşlerim oyalanmayın, yalanlara kanmayın. CHP yönetimi zillete düşmüş, Türkiye'ye muhaliflerinin yönetimine geçmiştir. Terör devletine onay veren CHP'dir. CHP yönetimi PKK'nın eline geçmiştir. DEM'cilerle pazarlık yapıp belediyeleri peşkeş çekmeye çalışan CHP'dir. 

BÜTÜN ADAYLARA BAŞARILAR DİLİYORUM

31 Mart'ta Cumhur İttifakı'nın başarıya götüreceğiz. Türkiye'yi tehlikelerden korumak boynumuzun borcudur. Dava arkadaşlarıma ve bütün adaylara başarılar diliyorum. Ankara'yı ve tüm ilçeleri istiyorum. Yolunuz, bahtınız açık olsun.

Kaynak: Haber Merkezi

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.