10 dakika arayla iki intihar!
Aydın'ın Nazilli ilçesinde askerden dağıtım iznine gelen 20 yaşındaki Emre Ekici'nin intiharından yaklaşık 10 dakika sonra 16 yaşındaki Dilek Özlü'nün de kendini astığı ortaya çıktı.
GÜNDEM , 02 Temmuz 2016 Cumartesi, 23:59
10 dakika arayla iki intihar!
Akşam 19.30 sıralarında Kurtuluş Mahallesi 356 Sokak numara 9 adresindeki bir apartmanın üçüncü katında meydana gelen olayda, dedesiyle birlikte yaşayan Dilek Özlü (16), odasındaki ranzaya iple asılı bir şekilde bulundu. Ablası ve dedesiyle birlikte yaşadığı belirtilen genç kızın anne ve babasının ayrı olduğu öğrenildi.

\\\"\\\"

Arkadaşları arasında sempatik tavırlarıyla tanınan genç kızın bir süredir psikolojik sorunları olduğu iddia edildi. Acılı haberi duyan anne ve babası ise kızlarının cansız bedeni karşısında gözyaşlarına boğuldu.

\\\"\\\"

AYNI CENAZE ARABASINDA İKİ GENÇ

10 dakika arayla gerçekleşen iki intiharın birbiriyle bağlantılı olduğu iddiasının üzerine duran polis ekipleri, olaylarla ilgili geniş çaplı soruşturma başlattı.

\\\"\\\"

İki intiharın gerçekleştiği evlerin 300 metre mesafede olması şüphe uyandırdı. Savcının, olay yerinde inceleme yapmasının ardından genç kızın cesedi, Emre Ekici'nin cansız bedeniyle aynı cenaze arabasına koyuldu. Talihsiz iki gencin cenazeleri, İzmir Adli Tıp Kurumu'na gönderildi.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR