100’den fazla cesede yaptıklarına inanamayacaksınız
Pakistan’da yaşanan tüyler ürperten olayda bir evde yapılan aramada 3 yaşındaki bir erkek çocuğuna ait kafa bulundu. Üstelik kafa yenmiş haldeydi. 2011 yılında yaşanan olayla ilgili 2 erkek kardeş tutuklandı.
DÜNYA , 15 Nisan 2014 Salı, 12:53
100’den fazla cesede yaptıklarına inanamayacaksınız

Evden gelen korkunç koku sebebiyle mahalle sakinleri durumu polise bildirdi. Polisin evde yaptığı aramada 3 yaşındaki çocuğun yenmiş haldeki kafası bulundu. 30 yaşındaki Muhammed Farman ve ardından 35 yaşındaki ağabey Muhammed Arif tutuklanarak ceza evine gönderildi.

Dehşete düşüren olayın ayrıntıları ise daha da korkunç. İki erkek kardeşin aslında yaşadıkları kasabadaki mezarlıktan 100’den fazla cesedi çıkararak kafalarını yedikleri belirlendi.

3 yaşındaki çocuğa yaptıklarının dışında söz konusu mezarlıktan cesetleri çıkararak yemek suçundan da yargılanan Muhammed Farman ve Muhammed Arif sadece 2 yıl hapis cezası aldı.

Üstelik bu onların ilk vuakatı değil. Daha önce de yamyamlıkla suçlanan kardeşlerden Muhammed Farman hapis cezası almış ancak hapisten çıktıktan sonra ölü insanları yemeye devam etmiş.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR