2. Küme'de son düzlük
Gruplarında ilk 3 sıraya elde edip 1. Amatör Küme'ye çıkacak 21 takımdan 19'u belli olurken kalan 2 takımı ise son 2 haftada oynanacak maçlar belirleyecek.
BURSA'DA SPOR , 29 Mayıs 2018 Salı, 07:53
2. Küme'de son düzlük

MÜCADELE SÜRÜYOR
Bursa Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu tarafından düzenlenen 2. Amatör Lig heyecanında da son 2 haftaya girilirken, gruplarında ilk 3 sırayı alıp adını 1. Amatör Küme'ye yazdıran takımlar da belli oluyor. Toplam 74 takımdan ve 7 gruptan oluşan 2. Küme'de ligden çıkma hakkı kazanacak 21 takımda 19'u belli olurken 12 takımdan oluşan 2 grupta ise üst lige çıkan takımı son 2 hafta belirleyecek. 1. Grup'ta Erikligücü, S. Ufukspor ve Vatanspor'dan 2'si 1. Küme vizesi alacakken 2. Grup'ta ise Ayyıldızspor ve Ç. Mehmetspor mücadele veriyor.

ZİRVELER BELLİ OLDU
7 grupta 20 hafta boyunca oynanan karşılaşmalar sonucunda 2018-2019 sezonunda şampiyon olarak 1. Amatör Küme'ye adını yazdırmayı garantileyen takımlar ise Tütünspor, Yeni Karamanspor, Çalıspor, Çelebi Mehmetspor, İsmetiyespor, Fatihgücüspor, Yiğitlerspor, Romanspor, Orbayspor, Çağlayanspor, Çırpangücüspor, Akçalarspor, Karacabey Esnafspor, Yenişehir Çeltikçispor, Hocaköyspor, İnegölspor, Gedelekgücüspor, Narlıcaspor ve Orhangazi Gençlerbirliğispor oldu.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR