20 yıl sonra bulduğu annesinden gelen cevapla şok oldu!
Atv ekranlarında yayınlanan Esra Erol'da programında yaşanan olay ağızları açık bıraktı. 20 yıldır annesinin arayan genç adam, annesi tarafından kabul edilmedi. Genç adamın annesi, "Yeni bir hayat kurdum, aile huzurumu şuan bozamam." dedi.
YAŞAM , 04 Aralık 2018 Salı, 22:01
20 yıl sonra bulduğu annesinden gelen cevapla şok oldu!

Yaşin Şahin'ın 20 yıldır sesini duymadığı, yüzünü bir kez olsun görmediği annesi Gülderen Karakaya 24 saatte Esra Erol'da bulundu. Geçmişte Yasin'i arayan ama şuan çocuğundan vazgeçen Gülderen Karakaya'nın ailesinin yaptığı açıklama karşısında izleyiciler buz kesti.

İZLEYİCİLER BUZ KESTİ

Yasin Şahin, 20 yıldır bulamadığı biyolojik annesini bulmak için Esra Erol'da programına başvurdu. Yasin Şahin, programa katıldıktan sonra öz annesi 24 saatte bulundu. Bulunmasının ardından Yasin Şahin'in ailesinden bir açıklama geldi. Bu sefer de geçmişte Yasin'i arayan ama şuan çocuğundan vazgeçen Gülderen Karakaya'nın ailesinin yaptığı açıklama karşısında izleyiciler buz kesti.

"BU KONUNUN PEŞİNİ BIRAKMAYACAĞIM"

"Ben zamanında çocuklarımı çok istedim. Ama bana vermediler. Yeni bir hayat kurdum, aile huzurumu şuan bozamam." diyen anne Gülderen Karakaya'nın sözleri ise güne damgasını vurdu. Yasin'in dedesinin, "Biz o aileyle görüşmek istemiyoruz" ve dayısının, "Yayın dışı dahi asla görüşmek istemiyoruz, konuyu kapatın" demesi üzerine Esra Erol sessiz kalmadı. Esra Erol, "Annenin adına konuşanlar var, belki annen seninle görüşmek istiyor olabilir. Bu konunun peşini bırakmayacağım. Gülderen Karakaya ile görüşmek istiyorum." diyerek konuyla yakından ilgileneceğini açıkladı.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR