35 yaşındaki öğretmen 17 yaşındaki erkek öğrencisiyle ilişkiye girdi!
Yurt dışında her geçen gün öğretmen- öğrenci arasında rezalet ilişki skandalına bir yenisi daha ekleniyor. ABD'deki bir lisede, İngilizce öğretmeni olarak görev yapan 35 yaşındaki kadın, 17 yaşındaki bir öğrencisiyle cinsel ilişkiye girdiğini kabul etti. İsmi açıklanmayan öğrenci ise yetkililere öğretmenine aşık olduğunu itiraf etti.
DÜNYA , 31 Mayıs 2021 Pazartesi, 18:04
35 yaşındaki öğretmen 17 yaşındaki erkek öğrencisiyle ilişkiye girdi!

35 yaşındaki Abby Dibbs, hafta sonu evinde öğrencisiyle iki kez ilişkiye girdiğini itiraf etmesinin ardından, cinsel saldırı suçundan hakim karşısına çıktı.

Skandalın ortaya çıkmasının ardından okul ile ilişiği hemen kesilen kadın, 12 yıla kadar hapis cezasıyla karşı karşıya.

Suç duyurusuna göre, 17 yaşındaki öğrenci, öğretmeniyle arasındaki uygunsuz ilişkiyi doğruladı ve 35 yaşındaki Dibbs'e aşık olduğunu söyledi.

Yasa gereği ismi gizli tutulan Portage Lisesi son sınıf öğrencisi, sapık öğretmen ile olan ilişkisini yetkililere "ispiyonlayan kişiye çok kızgın olduğunu" söyledi.

Mahkeme kayıtları, 17 yaşındaki çocuğun annesinin uygunsuz ilişkiyi bildiren kişinin doğru şeyi yaptığı için mutlu olduğunu söylediğini gösteriyor.

Dibbs, ismi açıklanmayan 17 yaşındaki çocukla temasa geçmesini engelleyen, kendi çocuğu dışındaki diğer çocuklarla denetimsiz bir şekilde temas etmediğini belirten ve Portage Lisesi'ne girmesini yasaklayan koşullar altında, 3 bin 500 dolar kefaletle serbest bırakıldı.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR