39 TL'lik oyun ücretsiz oldu
İlk olarak Humble Bundle tarafından yaygınlaştırılan ücretsiz oyun fırsatları, rekabetin artması ile Steam, Epic Games ve Origin gibi platformlarında beğeni kazanmak için kullandığı bir yönteme dönüştü. Bu kapsamda Epic Games Store, ücretsiz olarak sunduğu oyunlara Superhot ile bir yenisini daha eklemiş oldu.
TEKNOLOJİ , 22 Aralık 2019 Pazar, 00:06
39 TL'lik oyun ücretsiz oldu

39 TL değerindeki Superhot kısa süreliğine ücretsiz!

Superhot Team tarafından geliştirilen ve yayınlanan bağımsız bir FPS oyunu olan Superhot, 25 Şubat 2016 tarihinde piyasaya sürüldü. Oldukça basit bir yapıda olan tek oyunculu yapım PlayStation 4, Nintendo Switch, Oculus Quest, Xbox One, Windows, Linux ve macOS gibi oldukça geniş bir platform desteğine sahip.

Epic Games oyunu şu şekilde tanımlıyor: "Superhot zamanın yalnızca siz hareket ederken hareket ettiği birinci şahıs nişancı oyunudur. Yenilenen sağlık çubukları yok. Kolay yerlere yerleştirilmiş cephane düşüşü yok. Sayıca az ve silah eksiğiyle tek başınıza ateş etmeniz, kesmeniz ve bir mermi kasırgasının içinde manevra"

Oyuna ücretsiz olarak sahip olmak için buraya tıkladıktan sonra açılan sitede belirtilen adımları takip etmeniz yeterli. Oyuna sahip olmak için " Al " butonuna bastığınızda Epic Games hesabınız ile giriş yapmanız gerekiyor.

Oyunun minimum sistem gereksinimleri şu şekilde;

İşletim Sistemi: Windows 7
İşlemci: Intel Core 2 Quad Q6600 2,40 GHz
Bellek: 4 GB RAM
Ekran Kartı: GeForce GTX 650
Depolama: 4 GB boş alan

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR