70 yaşındaki Füsun Önal'dan bikinili poz
4 yıldan bu yana bikinisiyle poz vererek sosyal medya hesabından paylaşan, bir dönemin sevilen şarkıcılarından Füsun Önal, bu seneyi de boş geçmeyerek bikinili pozunu paylaştı.
MAGAZİN , 25 Haziran 2017 Pazar, 13:32
70 yaşındaki Füsun Önal'dan bikinili poz

Şarkıcı 70 yaşındaki Füsun Önal ayna önünde çektiği bikinili selfiesini Instagram'da paylaştı. Füsun Önal, aynı pozu her sene tekrarlayarak yıllara meydan okuduğunu gösteriyor.

Paylaştığı bikinili fotoğrafın altına ise, "Bu yıl da no filter no photoshop. Bodrum. Bu kez yıl 2017... Aynı oda aynı ayna aynı poz hatta geçen seneki mayo üstü ve bir yaş daha almış bir Füsun. (çok şükür, maaşallah) Sol üstteki resimler de 1987... 2014... 2015... 2016..." notunu düştü.

FÜSUN ÖNAL KİMDİR?

11 Mart 1947'de ailenin tek çocuğu olarak İstanbul'da dünyaya geldi. 11 yıl klasik piyano dersleri ve 2 yıl şan dersleri aldı. Öğrencilik yılları Ankara'da geçen Önal, TED Ankara Koleji'nden mezun oldu. Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih-Coğrafya Fakültesi İngiliz Dili ve Edebiyatı bölümünde okurken Erol Pekcan Caz Orkestrasında caz şarkıları söyleyerek şarkıcılık kariyerine başladı.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR