Abdurrahim Albayrak'tan dikkat çeken paylaşım
Mustafa Cengiz'in yönetiminde görevi henüz süren İkinci Başkan Abdurrahim Albayrak, başkanlık seçiminden önce yeni yönetimiyle iddialı bir poz verdi. Yiğit Şardan'ın listesinde bulunan Albayrak, kişisel Instagram hesabı üzerinden yaptığı paylaşıma, "Aslan gibi yönetim" ifadelerini kullandı. Bu paylaşımın altına taraftarlardan Fatih Terim için yoğun destek mesajı gelirken, Şardan ve Albayrak'ın Terim'le devam etmek istemediği öne sürülüyor.
SPOR , 05 Haziran 2021 Cumartesi, 18:26
Abdurrahim Albayrak'tan dikkat çeken paylaşım

Abdurrahim Albayrak'tan çok konuşulacak bir paylaşım geldi. Başkan Mustafa Cengiz'in göreve devam ettiği süreçte İkinci Başkanlık görevi devam eden Albayrak, yeni yönetimle olan buluşmadan fotoğraf paylaştı. Yiğit Şardan'ın listesinde yer alan yönetici adayları, göreve gelmeleri halinde yapacakları icraatları konuştu, toplantının bitimiyle Albayrak'tan da fotoğraf paylaşımı geldi.

NAZAR EMOJİSİ KULLANDI

Albayrak fotoğrafı, 'Aslan gibi yönetim' ifadesiyle paylaştı. Gönderisine sarı-kırmızılı kalp ve nazar emojisi ekledi. Albayrak'ın görevi devam ederken yaptığı bu paylaşım dikkat çekti.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR