Aboubakar'ın çılgın yeteneği! Skorları önceden bildiği ortaya çıktı
Beşiktaş'ta sezonu çifte kupayla kapatan Cenk Tosun'un Aboubakar için söylediği sözler gündeme oturdu. Yıldız futbolcu verdiği röportajda, Kamerunlu yıldızın oynadıkları maçların skorlarını önceden bildiğini söyledi. Tosun, "Böyle bir şey olamaz ya. Şampiyonluk maçının skorunu verdi. Antalya maçında da aynısı oldu, oturdu bir şeyler yaptı. Maç o ara 1-0'dı, 'Hiç izlemeyin 2-0 bitecek bu maç' dedi. Adam çok enteresan, ben korktum." ifadelerini kullandı.
SPOR , 30 Mayıs 2021 Pazar, 21:55
Aboubakar'ın çılgın yeteneği! Skorları önceden bildiği ortaya çıktı

Cenk Tosun, YouTube'da "Atakan Kurt ile Futbol Anıları" programına katıldı. Yıldız futbolcunun Vincent Aboubakar için dedikleri ise röportaja damga vurdu.

"TÜYLERİM DİKEN DİKEN OLDU"

Siyah-beyazlı futbolcu, Aboubakar'ın kendilerine maç skorları verdiğini ve bunların hep tuttuğunu söyledi. Tosun, "Böyle bir şey olamaz ya. Şampiyonluk maçının skorunu verdi. Antalya maçında aynısı oldu, oturdu bir şeyler yaptı. Maç o ara 1-0'dı, 'Hiç izlemeyin 2-0 bitecek bu maç' dedi. Adam çok enteresan. Dua mı ediyor artık ne yapıyorsa ben korktum, tüylerim diken diken oldu." ifadelerini kullandı.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR