Açılmaz denilen tahta açıldı!
Bursaspor'da meraklı bekleyiş sona erdi ve transfer tahtası açıldı. İkinci Başkan ve Futbol Şube Sorumlusu Emin Adanur camiaya müjdeyi sosyal medya hesabından verdi.
BURSASPOR , 30 Temmuz 2021 Cuma, 18:04
Açılmaz denilen tahta açıldı!

Yeşil Beyazlı camia son dönemde hiç bu kadar sevindirici bir haber almamıştı.

'BURSASPOR SEN ÇOK YAŞA'

Geçen sezon Erkan Kamat döneminde açılamayan ve bu yıl için -6 puan silinme cezasıyla karşı karşıya kalan Bursaspor'da transfer tahtası açıldı. İkinci başkan ve Futbol Şube Sorumlusu Emin Adanur camiaya müjdeyi sosyal medya hesabından verdi. Adanur yayınladığı mesajda "44 kişi/kurum ile anlaşma sağlandı. Kalan:0 Bursaspor sen çok yaşa, Canım feda olsun sana" ifadeleriyle transfer tahtasının açıldığını kamuoyuna duyurdu.

'HERKESİN BİR EMEĞİ VAR'

Adanur'un bu açıklaması camiada büyük bir sevinçle karşılandı. Duygularını Sönmez Medya ile paylaşan Emin Adanur, "Hepinize teşekkür ediyorum. Herkesin bir emeği var. Bizlere destek olan herkesin tahtanın açılması için dua ettiğini biliyorum" sözleriyle paylaştı. Bursaspor'da gözler şimdi transfere çevrildi. Yeşil Beyazlılar sezon başlamadan önce daha önce ön görüşme yapılan oyuncularla ardı ardına sözleşme imzalamayı hedefliyor.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR