Acımasız evladın babasını defalarca bıçaklayarak öldürdüğü anlar!
Mersin'de bir şahıs, sokak ortasında tartıştığı babasını defalarca bıçaklayarak öldürdü. Dehşet anları çevredeki bir güvenlik kamerası tarafından anbean kaydedildi.
GÜNDEM , 27 Ağustos 2020 Perşembe, 12:08
Acımasız evladın babasını defalarca bıçaklayarak öldürdüğü anlar!

Mersin'in Tarsus ilçesinde bir devlet kurumunda güvenlik görevlisi olarak çalışan şahıs, babasını sokak ortasında bıçakladı. Ağır yaralanan baba can havliyle caddeye doğru koşsa da hastanede yapılan tüm müdahalelere rağmen hayatını kaybetti. Olay anı güvenlik kamerası tarafından görüntülendi.

TARTIŞMA SONRASI BIÇAKLAMAYA BAŞLADI

Alınan bilgiye, olay, 24 Ağustos öğlen saatlerinde meydana geldi. İlçeye bağlı Yenice Mahallesi, Uğur Mumcu Caddesi'nde ikamet eden Nevrez Türkmen (63) ile oğlu Hayretin Türkmen (33) arasında gündüz saatlerinde henüz bilinmeyen bir nedenden dolayı tartışma çıktı. Evde çıkan tartışma esnasında iddiaya göre Hayrettin Türkmen, bıçakla babasını çeşitli yerlerinden bıçaklamaya başladı.

KANLAR İÇİNDE KOŞTU

Baba Nevrez Türkmen, can havliyle caddeye doğru koşmaya başladı. Hayrettin Türkmen ise kanlar içinde koşan babasını takip ederek, cadde ortasında da bıçaklamaya başladı. Bu esnada çevrede bulunan vatandaşlar ve esnaf, Hayrettin Türkmen'i durdurmaya çalışırken, baba Nevrez Türkmen ise kanlar içinde yere yığıldı. Olay yerinden geçen jandarma ekiplerinin de müdahalesi ile Hayrettin Türkmen uzaklaştırılıp, daha sonra gözaltına alındı.

BABA HAYATINI KAYBETTİ

Olayda ağır yaralanan Nevrez Türkmen 2 gün süren yaşam mücadelesini kaybetti. Gözaltına alınan Hayrettin Türkmen ise tutuklanarak cezaevine gönderildi.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR