Acun Ilıcalı patladı! 'Çirkin şeyler...'
Acun Ilıcalı sosyal medyada bir kullanıcının eleştirisine sert yanıtla karşılık verdi.
MAGAZİN , 08 Mayıs 2020 Cuma, 19:22
Acun Ilıcalı patladı! 'Çirkin şeyler...'

Televizyon dünyasının dev ismi, Acun Ilıcalı, CNN TÜRK Instagram canlı yayınında soruları yanıtladı.

Sert tepki gösterdi

Sosyal medyada bir kullanıcının açıklamaları ile ilgili eleştirisine Ilıcalı büyük tepki gösterdi.

'Avrupa'da kulüp satın almayı düşünüyorum'

Ilıcalı yaptığı açıklamada "Spor kanalıyla ilgili de bir planım yok. Ancak şunu söyleyebilirim Avrupa'da bir kulüp almayı düşünüyorum" dedi.

Gürkaynak'tan eleştiri

Gönenç Gürkaynak bu açıklamaya sosyal medya hesabından "Acun Ilıcalı Avrupa'da kulüp satın alacakmış. 2018'de vergi rekortmenleri arasında 83. sırada. Ben o listede 9. sıradaydım. Avrupa'da kulüp satın alamam" şeklinde eleştiri getirdi.

'Çirkin şeyler bunlar'

Ilıcalı'nın bu açıklamaya cevabı sert oldu: "Bence de kulüp alamazsın 8 ayrı ülkenin en büyük televizyonlarına prodüksüyon yapmıyor olabilir misin? O bahsettiğin listede ben en az 10 yıldır varım. Verdiğin verginin reklamını yapmak için beni kullanma, çirkin şeyler bunlar..."

"Fenerbahçe başkanlığı düşüncem yok"

Acun Ilıcalı ayrıca Fenerbahçe başkanlığının düşünmediğini vurgulayıp "Bu işte amatör kaldığın zaman işin zevkini dibine kadar yaşıyorsun. Fenerbahçe'nin Avrupa Kupası'ndaki bütün maçlarına gittim. Orada o yöneticilerimizin taşıdığı yükü gördüm. Başarıya karşı aşırı derecede bağımlılığım var. Hayatımda hiç başarısız olmadım. Yani ara dönemlerde olabilir ama genel anlamda başarısız olmadım. Yönetici olmak falan bunlar benim için kolay işler değil. Diğer işlerimi bırakmam lazım şu anda öyle bir vaktim yok" dedi.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR